1

اداره نظارت WFDSA چه مسئولیتی دارد؟

  • کد خبر : 5509
  • ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۹:۲۷
اداره نظارت WFDSA چه مسئولیتی دارد؟

اداره نظارت WFDSA چه مسئولیتی دارد؟ ؛ موضوع خبر امروزِ نتورک نیوز می‌باشد. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی موشکافانه این مسئله بپردازیم. شرح خبر رئیس WFDSA یکی از اعضای شورای انتخاب است که توسط شورا برای یک دوره ۳ ساله انتخاب می شود.  شورای مدیریت فعالیت ها، مصالح، سیاست ها و اولویت […]

اداره نظارت WFDSA چه مسئولیتی دارد؟ ؛ موضوع خبر امروزِ نتورک نیوز می‌باشد. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی موشکافانه این مسئله بپردازیم.

شرح خبر

رئیس WFDSA یکی از اعضای شورای انتخاب است که توسط شورا برای یک دوره ۳ ساله انتخاب می شود.  شورای مدیریت فعالیت ها، مصالح، سیاست ها و اولویت های WFDSA را تعیین می کند. نشست سالانه شورا برای بررسی مسائلی که این صنعت را تحت تاثیر قرار می دهد و طراحی برنامه کاری (action plan) تشکیل می شود.

ادامه خبر | اداره نظارت WFDSA

به گزارش ایران هشدار به نقل از ام ال ام بوک، WFDSA تحت نظارت شورای مدیریت است؛ این شورا متشکل از مدیران ارشد عملیاتی پیشتاز که از اعضای شرکت ها در سراسر جهان هستند، می باشد.
رئیس WFDSA یکی از اعضای شورای انتخاب است که توسط شورا برای یک دوره ۳ ساله انتخاب می شود. شورای مدیریت فعالیت ها، مصالح، سیاست ها و اولویت های WFDSA را تعیین می کند. نشست سالانه شورا برای بررسی مسائلی که این صنعت را تحت تاثیر قرار می دهد و طراحی برنامه کاری (action plan) تشکیل می شود. شورای مدیریت، بودجه عملیاتی سالانه و برنامه کاری آماده شده توسط گروه عملیاتی wfdsa را تصویب می کند.

نکات برجسته سال ۲۰۱۷/۲۰۱۸ فعالیت ها و طرح های راهبردی

ابتکارات استراتژیک wfdsa برای افزایش آگاهی عمومی، درک و حمایت از مقاومت های واقعی از فروش مستقیم که در اقتصاد های مختلف، سیستم های سیاسی و زندگی مردم در سراسر جهان تفاوت ایجاد می کند، طراحی شده است.
WFDSA و انجمن ملی با همکاری یکدیگر و همراه با کلیدهای نظارتی، مصرف کنندگان و گروه های آکادمیک برای ترویج ابتکارات حفاظت از مصرف کننده فعالیت می کنند.

کمیته انضباطی

مجمع انضباطی WFDSA یک منشور اخلاقی و برنامه اجرایی برای توسعه و تقویت فعالیت های خود انتظامی WFDSA را برای اعضای ناحیه ای، منطقه ای و شرکت های عضو آنها ترویج و اجرا می کند.
کمیته تعامل بین مدیران برنامه انجمن را تسهیل و اشتراک گذاری بهترین شیوه ها را بین دولت ها برقرار می کند. آنها همچنین آگاهی از قوانین را بین شرکت های عضو، رسانه، قانون گذاران و گروه های مصرف کننده ترویج می کنند.

فعالیت های اداره نظارت ۲۰۱۷/۲۰۱۸

کمیته اخلاقی و زیر مجموعه های آن با هم برای اصلاح و تجدید نظر در کدهای اخلاقی جهت تقویت اخلاق و اصلاحات قوانین در بازار، کار می کنند. اصلاحات پیشنهادی در آوریل ۲۰۱۷ توسط شورای مدیران تصویب شد. سپس متعاقبا توسط شورای نمایندگان در آگوست ۲۰۱۷ با دو سوم اکثریت آرا رای گیری شد. همه DSA ها و اعضای آنها باید خود را با اصلاحیه تجدید نظر شده تطبیق دهند. انطباق کامل می بایست تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸ انجام شود. کمیته استفاده از مدل اجرایی قوانین اخلاقی WFDSA را ارتقا داد. همچنین استفاده از آن را به DSA ها و اعضای آنها برای ارتباط و ارتقای قوانین اخلاقی توصیه کرد.

کمیته حقوقی و حمایت طرح های ۲۰۱۷/۲۰۱۸

اداره کمیته حقوقی یا حمایت، کتابچه راهنمای پیام رسان جهانی را برای DSA ها و شرکت های عضو آنها تهیه و ارائه و توسعه داده است. کتاب راهنمای پیام رسان WFDSA یک مجموعه از مسائل کاربردی و پیام هایی است که طی تحقیقات به اثبات رسیده برای افرادی که به طور مستقیم علاقمند به حرفه فروش مستقیم هستند، موثر و مفید است تا به کمک آن درک و آگاهی عمومی از فروش مستقیم افزایش یابد و کمک به گسترش ارتباط بیشتر بین شرکت های عضو شود.

منبع: http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/30699

سخن آخر

ممنون که تا انتهای این خبر همراه ما بودید. اگر علاقه مند به پیگری اخبار گوناگون در زمینه بازاریابی شبکه‌ای هستید، و یا قصد دارید اطلاعات خود را در زمینه بازاریابی شبکه‌ای افزایش دهید، میتوانید سایر مقالات موجود در سایت نتورک نیوز را مطالعه نمایید. این سایت روزانه با ارائه اخبار و آموزش های جدید و متنوع در زمینه بازاریابی کمک شایانی به رشد و پیسرفت نتورکرها می نماید.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=5509

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.