1

معرفی اسپری ضدآفتاب ویتابلا SPF ۵۰

 • کد خبر : 8105
 • ۰۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۶
معرفی اسپری ضدآفتاب ویتابلا SPF ۵۰

اسپری ضدآفتاب ویتابلا از شرکت بازاریابی ایران زمین مناسب انواع پوست و قابل استفاده برای صورت و بدن روانه بازار شده است. اسپری ضدآفتاب ویتابلا با تکنولوژی فیوژن واتر ساخته شده است. این ضدآفتاب ظاهری گچی و سفید بر روی پوست باقی نمی‌گذارد و از پوست در برابر اشعه مادون قرمز محافظت می‌کند. به لطف […]

اسپری ضدآفتاب ویتابلا از شرکت بازاریابی ایران زمین مناسب انواع پوست و قابل استفاده برای صورت و بدن روانه بازار شده است. اسپری ضدآفتاب ویتابلا با تکنولوژی فیوژن واتر ساخته شده است. این ضدآفتاب ظاهری گچی و سفید بر روی پوست باقی نمی‌گذارد و از پوست در برابر اشعه مادون قرمز محافظت می‌کند.

به لطف فرمول فاز آب فیوژن واتر، بافتی بسیار سبک و بدون چربی دارد. استفاده از این ضد آفتاب از فرسایش آرایش روی پوست جلوگیری می‌کند. در ادامه به معرفی اسپری ضدآفتاب ویتابلا با ۵۰SPF   محصولی از شرکت بازاریابی ایران زمین می‌پردازیم.

چرا باید از ضد آفتاب استفاده کنیم؟

استفاده از ضد آفتاب برای محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشیدی بسیار حائز اهمیت است. اشعه‌های مضر خورشیدی شامل اشعه UV-A و UV-B هستند که می‌توانند باعث آسیب و حتی سرطان پوست شوند. علاوه بر این، تابش خورشید می‌تواند باعث پیری زودرس پوست شود، خطوط و چین و چروک‌های زیادی را ایجاد کند و باعث بیماری‌هایی مانند ملانوما شود.

اسپری ضدآفتاب ویتابلا با فیلترهای مختلف UV می‌تواند کمک کند تا پوست در برابر این اشعه‌های مضر محافظت شود و از بروز مشکلات پوستی و بیماری‌های مرتبط با آن جلوگیری شود. همچنین، استفاده از ضد آفتاب می‌تواند کمک کند تا رنگ پوست شما حفظ شود و پیری زودرس پوست کاهش یابد. بنابراین، استفاده از یک ضد آفتاب مناسب برای حفاظت از پوست در برابر اشعه‌های خورشیدی مضر بسیار مهم است.

بهتر است قبل از استفاده از اسپری ضدآفتاب ویتابلا، پوست خود را به‌طور کامل تمیز کنید و از انواع کرم‌های حاوی الکل یا سایر مواد شیمیایی خودداری کنید. همچنین، انتخاب کرم ضد آفتاب مناسب برای نوع پوست شما و نیز فعالیت‌هایی که در طول روز انجام می‌دهید می‌تواند کمک کند تا بهترین نتیجه را بگیرید.

ویژگی‌های اسپری ضدآفتاب ویتابلا

یکی از مهم‌ترین محصولات مراقبت از پوست به خصوص با شروع فصل گرما «کرم ضد آفتاب» است. اگر چه استفاده از کرم‌های ضد آفتاب در تمام فصول سال لازم و اجباری است اما با گرم‌تر و درخشان‌تر شدن اشعه‌های خورشید و آغاز فصل گرما این الزام معمولاً شکل جدی‌تری به خودش می‌گیرد.

کرم‌ یا اسپری ضد آفتاب به محصولی گفته می‌شود که پوست شما را هم در برابر پرتو UVA و هم پرتو UVB محافظت می‌کند. اما تفاوت بین این دو نوع پرتو در چیست؟

نور خورشید دو دسته پرتو مضر فرابنفش UVA و UVB دارد که به زمین می‌رسند و قرار گرفتن بیش از حد در معرض این دو اشعه، باعث سرطان پوست می‌شود. علاوه بر سرطان پوست، این دو نوع پرتو منجر به عوارض دیگری مانند پیری زودرس، التهاب و … نیز می‌شوند.

اثرات مخرب نور خورشید ممکن است، کار شما را به درمان‌های پوستی، تجویزات پزشکی و حتی عمل‌های جراحی بکشاند. اگر می‌خواهید در برابر خورشید محافظت شوید، باید روی یک ضد آفتاب خوب سرمایه‌گذاری کنید. اگر می‌خواهید کاملاً از پرتوهای فرابنفش خورشید در امان باشید، از ضد آفتابی استفاده کنید که در برابر هر دو نور فرابنفش UVB و UVA از پوستتان محافظت کند. همچنین ضدآفتاب ها بر اساس میزان SPF موجود در آن ها سطح محافظتی خود را نشان می دهند.

اسپری ضدآفتاب ویتابلا یک محصول فوق العاده باکیفیت است که می تواند از پوست شما در برابر صدمات ناشی از قرار گرفتن در برابر نور خورشید محافظت کند. میزان SPF این محصول ۵۰ است که سطح بالایی از محافظت را برای پوست شما به ارمغان می آورد. از ویژگی‌های منحصر به فرد اسپری ضدآفتاب ویتابلا این است که علاوه بر محافظت کامل پوست در برابر اشعه های مضر فرابنفش UVA و UVB ، از پوست در مقابل اشعه مادون قرمز و نور مرئی نیز محافظت می‌کند.

.بیشتر بخوانید:

بهترین استراتژی های قیمت گذاری برای افزایش درآمد

اسپرس ضدآفتاب ویتابلا با spf50

مشخصات اسپری ضدآفتاب ویتابلا SPF 50  

 • بافت فوق سبک و فاقد چربی
 • محافظت بالا در برابر اشعه مادون قرمز و اشعه فرابنفش
 • باعث ماسیده شدن آرایش روی پوست نمی‌شود.
 • دارا بودن ویتامین A و ویتامین C که باعث جلوگیری از پیری پوست می‌شود.
 • دارا بودن تکنولوژی فیوژن واتر Fusion Water (تکنولوژی تولید بر پایه آب)
 • عدم ایجاد حالت گچی و سفیدی روی پوست
 • حاوی سدیم اسکوربیل فسفات (از بهترین و قوی‌ترین آنتی اکسیدان‌ها برای روشن شدن پوست)
 • مقاوم بودن در برابر آب و تعریق
 • حفظ رطوبت پوست و مانع از آفتاب سوختگی
 • مناسب برای انواع پوست
 • مناسب برای ورزشکاران با تعریق بالا
 • حاوی آنتی اکسیدان های جوانساز
 • عدم ایجاد حس سنگینی و چربی روی پوست
 • ماندگاری و مقاومت بالا در برابر رطوبت
 • مناسب صورت و بدن

 SPF چیست؟

میزان محافظت پوست در برابر نور خورشید را SPF می‌نامند.SPF  به معنی عامل حفاظت از پوست (Sun Protection Factor) است و به میزان حفاظت در برابر پرتوهای UVB نشان می‌دهد. این پرتوها مسئول ایجاد سوختگی، آفتاب سوختگی و بیماری‌های پوستی هستند. برای محافظت از پوست در برابر پرتوهای UVB، افراد معمولا از کرم ضد آفتاب استفاده می‌کنند. این کرم‌ها به دو شکل SPF 50 و SPF 30 وجود دارند.

SPF 50  در برابر SPF 30 ، در واقع به میزان حفاظت بیشتری از پوست در برابر پرتوهای UVB  اشاره دارد. میزان حفاظتی که SPF 50 ارائه می‌دهد، حدود ۹۸ درصد است، در حالی که SPF 30 تنها یک حفاظت حدود ۹۷ درصد از پوست در برابر پرتوهای UVB را فراهم می‌کند.

به عبارت دیگر، استفاده از اسپری ضدآفتاب ویتابلا با SPF 50 نسبت به ضدآفتاب با SPF 30، به میزان حفاظت بیشتری از پوست در برابر پرتوهای UVB و در نتیجه کاهش بیشتری از خطر سوختگی، آفتاب سوختگی و بیماری‌های پوستی مانند سرطان پوست، کمک می‌کند.

همچنین، مهم است بدانید که همیشه SPF بالاتر بهتر نیست. افراد با پوست حساس و نیز کودکان معمولا نیاز به SPF بالاتری دارند، اما در مورد افراد با پوست سالم و کم خطر، استفاده از SPF 30 نیز می‌تواند کافی باشد.

.بیشتر بخوانید:

بازار هدف یا Target Market چیست؟

تکنولوژی فیوژن واتر (Fusion Water) چیست ؟

تکنولوژی فیوژن واتر (Fusion Water) به این معنا می‌باشد که این محصول بر پایه آب بوده و و سرعت جذب بالا دارد. همچنین هیچ اثر چربی از خود به جای نمی‌گذارد. همچنین می‌توان آن را بر روی پوست‌های مرطوب یا دارای تعریق استفاده کرد و نیاز به خشک کردن پوست نیست.

اسپرس ضدآفتاب ویتابلا تاثیر محصول بر پوست

تفاوت ضد آفتاب ویتابلا SPF 50 با  SPF 30 در چیست؟

همانطور که می‌دانید ویتابلا دو مدل ضد آفتاب تولید کرده است‌، که مدل دیگر آن با SPF 30  می‌باشد. SPF به معنای معیار حفاظت در برابر نور آفتاب می‌باشد و عدد آن نشان دهنده این است که ضد آفتاب چه مقدار از پوست در برابر اشعه‌های خورشید محافظت می‌کند.

عدد SPF از ۳۰ به بعد بالا حساب می‌شود بدین منظور که مراقبت خوبی از پوست در برابر اشعه‌های خورشید ایجاد می‌کند. با توجه به منطقه و فصل سال می‌توانید ضد آفتاب با محافظت مدنظر خود را تهیه کنید. به طور کلی در فصل‌های گرم سال بهتر است از اسپری ضدآفتاب ویتابلا با SPF 50 استفاده کنید.

سخن آخر

با استفاده از اسپری ضدآفتاب ویتابلا از بازاریابی ایران زمین، می‌توانید از تمامی مزایای آفتاب به‌صورت بهینه و بدون نگرانی از آسیب‌های مخرب آن برخوردار شوید. این کرم محافظی کامل برای پوست شماست و از خطرات اشعه‌های مادون قرمز پوست را محافظت می‌کند، تا پوست شما همیشه تازه، جوان و سالم باقی بماند.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=8105

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.