2

شرکت بازاریابی شبکه ای سیمرغ عصر تجارت

  • کد خبر : 3590
  • ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۳
شرکت بازاریابی شبکه ای سیمرغ عصر تجارت

شرکت بازاریابی شبکه ای سیمرغ عصر تجارت با نام تجاری سیمرغ با هدف بلند مدت ایجاد اشتغال مولد مقدمات کسب مجوز خود از کمیته محترم نظارت بر بازاریابی شبکه ای را از سال ۱۳۹۱ آغاز و بعد از طی مراحل قانونی و اخذ تأییدیه های لازم، در تاریخ ۹۳/۷/۲۹ موفق به دریافت مجوز بازاریابی شبکه […]

شرکت بازاریابی شبکه ای سیمرغ عصر تجارت با نام تجاری سیمرغ با هدف بلند مدت ایجاد اشتغال مولد مقدمات کسب مجوز خود از کمیته محترم نظارت بر بازاریابی شبکه ای را از سال ۱۳۹۱ آغاز و بعد از طی مراحل قانونی و اخذ تأییدیه های لازم، در تاریخ ۹۳/۷/۲۹ موفق به دریافت مجوز بازاریابی شبکه ای به شماره  ۶۰/۱۶۳۵۹۴ از وزارت صنعت، معدن و تجارت (مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران) گردید.

مدیران و بنیان گذاران شرکت سیمرغ با داشتن بیش از ۳۳ سال سابقه درخشان سعی برآن دارند با توجه به چالش های پیش روی این تجارت و نوین بودن شرکت های بازاریابی شبکه ای نسبت به بازآموزی و تدوین اصول صحیح آن اقدام نمایند. 
در این رابطه با راهنمایی کمیته محترم نظارت بر بازاریابی شبکه ای و دقت نظر ایشان، با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان خبره در زمینه های مورد نیاز و اجرای درست کلیه قوانین و مقررات حاکم بر فضای اقتصادی کشور و همچنین قوانین حاکم بر بازاریابی شبکه ای امید دارد که گام بزرگی در ایجاد اشتغال مولد و افزایش سطح تولید در کشور بردارد.
از دیگر اهداف شرکت سیمرغ می توان به ترویج فرهنگ صحیح بازاریابی شبکه ای، معرفی هرچه نمایان تر توانمندی های تولیدی و آثار هنری ایران به جهان و حمایت از تولیدکنندگان داخلی و افزایش میزان صادرات بخش خصوصی اشاره نمود.

باتوجه به محدود بودن شرکت های بازاریابی شبکه ای، مسئولیت اجتماعی شرکت بسیار خطیر می باشد، به همین جهت شرکت سیمرغ  ماموریت خود را ترویج فرهنگ صحیح بازاریابی شبکه ای قرار داده است. با توجه به نوپا بودن این صنعت و کمبود منابع و آموزش های لازم و نیز پیشینه شرکتهای هرمی و سرپوش محصولی در جامعه، این هدف بسیار جامع بوده و دستیابی به آن جز با تلاش فراوان و تدوین و اجرای اصول صحیح بازاریابی شبکه ای میسر نمی باشد.

طرح درآمدی شرکت بازاریابی شبکه ای سیمرغ عصر تجارت

دفتر کار اینترنتی به صورت رایگان از طرف شرکت در اختیار نماینده فروش قرار می گیرد. مبلغی تـحت عنوان حق عضویت تعریف نشده‌و هیچ مبلغی تـحت این عنوان یا عناوین دیگر برای شروع به کار و جایگاه از نماینده‌فروش دریافت نمی‌شود.
 
در صورتیکه نماینده فروش بدون دلیل موجه قانونی به مدت ۱۲ماه پیاپی از آخرین ثبت‌فاکتور خود “نماینده فعال” نباشد، دیگر بعنوان نماینده‌فروش شرکت محسوب نمی‌شود. دفتر کار اینترنتی ایشان بسته می‌شود و شرکت هیچگونه مسئولیتی درباره این شخص نخواهد داشت. ماه اول ثبت نام (هر روز از یک ماه کاری که باشد) شامل این بند نخواهد بود.

شرکت مجاز می باشد جهت بزرگداشت ایام خاص در طی سال، افتتاحیه شعبات جدید، مناسبت های ملی و مذهبی و یا تشویق نمایندگان فروش، کالاهای خود را بصورت پک هایی از یک کالا و یا کالاهای مختلف که در سبد محصولات شرکت وجود دارد را به صورت فروش ویژه با قیمت کمتر و یا افزایش ضریب کالا که در وب سایت شرکت اعلام می شود به فروش برساند.

پورسانت فروش شخصی (Retail Commission) 

در زمان ثبت سفارش در سایت سیمرغ، پس از اعمال ضرایب کالا معادل ۵درصد تخفیف محاسبه و از قیمت فروش کالا کسر می گردد. در پایان هر ماه کاری، شما با توجه به مجموع ثبت‌های سفارش کالا و رتبه فروش شخصی که کسب می‌نماید، پورسانت رتبه‌فروش شخصی دریافت می‌نماید.

پاداش نمایندگان مستقیم (Direct Bonus)

 بدون در نظر گرفتن رتبه تیمی، معادل ۷% از ضرایب کالایی نمایندگان مستقیم شما به عنوان پاداش محاسبه و به حساب شما واریز می گردد.

 پاداش چند سطحی : چنانچه رتبه تیمی شما پشتیبان و بالاتر از آن باشد، معادل ۲٫۵ % از ضرایب کالایی نمایندگان سطوح دوم، سوم، چهارم و پنجم به عنوان پاداش محاسبه و به حساب شما واریز می گردد.

پاداش ارتقا نسل (Upgrade Rewards Generation)

زمانی که شما موفق به ارتقا رتبه تیمی خود به مشاور ارشد و بالاتر از آن شوید یک نسل ایجاد می کنید. و می توانید معادل ۳ % از امتیاز تیمی (GV) خود را به عنوان پاداش ارتقا نسل دریافت نمایید.

تبصره ۱نمایندگان فعالی که در تیم فروش شما به رتبه مشاور ارشد دست یابند از امتیاز تیمی (GV) شما کسر می شود. سپس پاداش ارتقا نسل شما محاسبه می‌گردد. پاداش ایشان نیز از طریق پاداش نسلی محاسبه و به شما پرداخت می گردد.

تبصره ۲چنانچه رتبه تیمی شما بالاتر از مشاور ارشد باشد نیز مشمول پاداش ۳ % ارتقا نسل می باشید.

پاداش چند سطحی

چنانچه رتبه تیمی شما پشتیبان و بالاتر باشد، معادل ۲٫۵ % از ضرایب کالایی نمایندگان سطوح دوم، سوم، چهارم و پنجم به عنوان پاداش محاسبه و به حساب شما واریز می گردد.

پاداش توسعه نسل (Generation Bonus)

اگر رتبه تیمی شما مشاور ارشد و بالاتر باشد و هر نماینده فعال به رتبه تیمی مشاور ارشد و بالاتر دست‌یابد یک نسل تشکیل می‌شود. شما بسته به رتبه تیمی خود می توانید تا ۵ نسل از تیم فروش خود پاداش توسعه نسل دریافت نمایید. نحوه محاسبه پاداش توسعه نسل براساس جدول شماره ۳ می باشد.

تبصره ۱: در محاسبه پاداش توسعه‌نسل چنانچه در یک نسل؛ نسل دیگری ایجاد شود، امتیاز تیمی نسل جدید از امتیاز تیمی نسل بالاتر کسر می‌شود. و بر مبنای جدول شماره ۳ براساس شماره هر نسل پاداش محاسبه و پرداخت می گردد.

تبصره ۲: چنانچه رتبه تیمی هر نسلی از رتبه تیمی شما بالاتر باشد پاداشی از ایشان دریافت نخواهید نمود.

پاداش تکمیلی سیمرغ (Additional bonus)

شرکت سیمرغ تلاش نموده تا مجموعا ۴۰ % از فروش خالص شرکت بدون احتساب ضرایب کالایی به عنوان پاداش به تیم فروش پرداخت گردد. از آنجایی که ممکن است مجموع پاداش های پرداختی در بعضی از ماه های سال به ۴۰ % نرسد و بنا بر سیاست همیشگی شرکت سیمرغ مبنی بر شفافیت عملکرد و رعایت اصل صداقت، پاداش تکمیلی سیمرغ به شرح زیر طراحی گردیده‌است:

در پاداش‌تکمیلی مابه التفاوت پاداش تا ۴۰% به صورت استخر پاداش براساس تعداد امتیازات کسب‌شده بین رتبه‌های تیمی مشاور ارشد و مربی فروش توزیع می‌گردد. رتبه های مشاور ارشد و مربی بر اساس نحوه عملکرد ماهیانه خود امتیاز کسب می نمایند.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=3590

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.