3

شرکت بازاریابی شبکه ای سخت کوشان اریس

  • کد خبر : 3573
  • ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷
شرکت بازاریابی شبکه ای سخت کوشان اریس

شرکت سخت کوشان اریس با یک دهه سابقه کاری در زمینه فروش‌مستقیم، اقدام به توزیع فروش محصولات منحصر به‌ فرد خود با برند بنوید کرده‌است. این محصولات کاملا گیاهی با استفاده از مواد اولیه با کیفیت از بهترین و اورگانیک‌ترین سازنده‌های برتر دنیا وارد شده‌و در کارخانه اریس تولید می‌شوند. شیوه ای که شرکت سخت […]

شرکت سخت کوشان اریس با یک دهه سابقه کاری در زمینه فروش‌مستقیم، اقدام به توزیع فروش محصولات منحصر به‌ فرد خود با برند بنوید کرده‌است. این محصولات کاملا گیاهی با استفاده از مواد اولیه با کیفیت از بهترین و اورگانیک‌ترین سازنده‌های برتر دنیا وارد شده‌و در کارخانه اریس تولید می‌شوند.

شیوه ای که شرکت سخت کوشان اریس برای توزیع محصولات خود در نظر گرفته‌است فروش مستقیم می باشد. چرا که با این روش می تواند محصولاتی با کیفیتی بسیار بالا را با قیمت تمام‌شده پایین تری نسبت به بازار در اختیار مصرف کننده نهایی قرار دهد و از طرفی می تواند بستری برای کسب درآمد اقشار مختلف جامعه بدون محدودیت و تنها مطابق با نیاز و توانایی هر فرد ایجاد کند.

رضایتمندی مشتریان بواسطه ارائه محصولات با کیفیت و خاص، به عنوان یک برند محبوب و مطرح شدن نام آن در کنار رقبای مطرح دنیا با کمک و همکاری مشاوران فروش توانمند و حرفه ای و داشتن مجموعه ای عظیم از مشاوران فروش موفق و شاد دراقصی نقاط دنیا که به رویاها و اهداف خود رسیده اند از چشم اندازهای اصلی شرکت است.

روش فعالیت شرکت سخت کوشان اریس

شرکت سخت کوشان اریس به عنوان یک شخص حقوقی به شیوه فروش مستقیم محصولات خود را توزیع می کند. با کمک مشاوران فروش خود محصولات تولید شده را به دست مصرف کننده نهایی می رساند. در این شیوه توزیع، مصرف کننده نهایی می تواند بعنوان یک شخص حقیقی از شرکت کد نمایندگی درخواست کند و در کنار مصرف خود، محصولات را به دیگران معرفی کند و برای خود کسب درآمد کند. مزیت بزرگی که در این نوع فعالیت برای مصرف کننده وجود دارد این است که می تواند کسب و کار خود را بدون نیاز به سرمایه های هنگفت و سابقه کاری شروع کند و با کمک شرکت و حامی هایش کسب و کار خود را بسازد و رشد دهد. 

در نهایت هر شخصی می تواند با صبر، تلاش و پشتکار خود به اهداف مورد نظرش برسد.

شرکت سخت کوشان اریس

طرح درآمد زایی سخت کوشان اریس

۱) پورسانت فروش شخصی(Retail Commission)

در زمان ثبت سفارش در سایت سخت کوشان اریس، پس از اعمال ضرایب کالامعادل۳% درصد تخفیف محاسبه و از قیمت فروش کالا کسر می گردد. در پایان هر ماه کاری، شما با توجه به مجموع ثبت‌‌های سفارش کالا و رتبه فروش شخصی که کسب می‌نماید، پورسانت رتبه‌فروش شخصی دریافت می‌نماید.

تبصره ۱: ارسال پستی محصولات کاملا رایگان انجام میشود و صرفا هزینه خدمات بسته بندی دریافت میگردد.

 

۲) پاداش نمایندگان مستقیم (Direct Bonus)

بدون در نظر گرفتن رتبه تیمی، معادل  ۵ %از ضرایب کالایی اولین خرید نمایندگان مستقیم شما به عنوان پاداش محاسبه و به حساب شما واریز می گردد.

۴) پاداش نسل (Generation Rewards)

زمانی که شما موفق به ارتقا رتبه تیمی خود به رتبه کاردان و بالاتر از آن شوید می توانید معادل  ۲۰٪  از امتیاز یک نسل خود را به عنوان پاداش نسل حداکثر تا هفت سطح دریافت نمایید.

تبصره

۱)در ساختار اشتراکی دوم یک درصد به پاداش نسل اضافه میگردد (۲۱درصد)

۲)در ساختار اشتراکی سوم دو درصد به پاداش نسل اضافه میگردد (۲۲درصد)

۳)در ساختار اشتراکی چهارم سه درصد به پاداش نسل اضافه میگردد (۲۳درصد)

۴)ساختارهای اشتراکی بعد از ساختار اشتراکی چهارم بر مبنای همان ۲۳درصد دریک نسل محاسبه می شوند.

۴) پاداش عملکرد

معادل۱٪ از حجم کل فروش شرکت پس از احتساب ضرایب کالا میان افرادی که در ساختار پایه خود تا مبلغ ۱۵ میلیون تومان حجم فروش و همچنین حجم دو میلیون تومان در ساختار اشتراکی خود دارند توزیع می گردد. ابتدا امتیاز هر رتبه به شرح زیر مشخص می شود:

به ازای هر ۱ میلیون تومان حجم فروش در ساختار پایه:  ۱ امتیاز

۵) پاداش متمم

معادل  ۰.۵ ٪ از حجم کل فروش شرکت پس از احتساب ضرایب کالا میان افرادی که در ساختار پایه خود از مبلغ ۱۵ میلیون تومان  تا ۳۰ میلیون تومان حجم فروش و همچنین حجم ۵٫۵ میلیون تومان در ساختار اشتراکی خود و حداقل ۵۰۰ هزار تومان در ساختار متمم خود دارند توزیع می گردد.ابتدا امتیاز هر رتبه به شرح زیر مشخص می شود:

  • به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان حجم فروش در ساختار متمم :  ۱ امتیاز

۶) پاداش مکمل

معادل  ۰.۲۵ ٪ از حجم کل فروش شرکت پس از احتساب ضرایب کالا میان افرادی که در ساختار پایه خود از مبلغ ۳۰ میلیون تومان  تا ۴۵ میلیون تومان حجم فروش و همچنین مبلغ ۱۵ میلیون تومان در ساختار اشتراکی خود و ۲ میلیون تومان در ساختار متمم و ۵۰۰ هزار تومان در ساختار مکمل خود دارند توزیع می گردد. ابتدا امتیاز هر رتبه به شرح زیر مشخص می شود:

  • به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان حجم فروش در ساختار مکمل :  ۱ امتیاز

۷)پاداش نهایی

معادل  ۰.۲۵ ٪ از حجم کل فروش شرکت پس از احتساب ضرایب کالا میان افرادی که در ساختار پایه خود از مبلغ ۴۵ میلیون تومان  تا ۶۰ میلیون تومان حجم فروش و همچنین حجم ۳۰ میلیون تومان در ساختار اشتراکی خود و مبلغ ۴ میلیون تومان در ساختار متمم و مبلغ ۲ میلون تومان در ساختار مکمل و مبلغ ۵۰۰ هزار تومان در ساختار نهایی خود دارند توزیع می گردد.ابتدا امتیاز هر رتبه به شرح زیر مشخص می شود:

  • به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان حجم فروش در ساختار نهایی :  ۱ امتیاز

۸) پاداش تکمیلی سخت کوشان اریس(Additional bonus)

نوع محاسبات پرداخت پورسانت در تمام طرح سوددهی شرکت بیش از ۴۰ درصد از میزان فروش نخواهد بود.

از آنجایی که ممکن است مجموع پاداش های پرداختی در بعضی از ماه های سال به ۴۰ % نرسد

و بنا بر سیاست همیشگی شرکت سخت کوشان اریس مبنی بر شفافیت عملکرد و رعایت اصل صداقت، پاداش تکمیلی به شرح زیر طراحی گردیده است:

در پاداش تکمیلی سخت کوشان اریس،  مابه التفاوت پاداش تخصیص یافته از فروش شرکت به طرح سوددهی با توجه به حذف هزینه تبلیغات، انبارداری و واسطه های تجاری تا ۴۰ % به صورت باشگاه  پاداش بر اساس تعداد امتیازات کسب شده بین صندوق های عملکرد و متمم وتکمیلی به میزان به ترتیب یک چهارم صندوق عملکرد یک چهارم صندوق متمم و یک چهارم صندوق مکمل و یک چهارم صندوق نهایی توزیع میگردد.

تبصره : شرکت متعهد می گردد که پورسانت ها و پاداش های بازاریابان خود را درانتهای هر ماه شمسی محاسبه و پرداخت پورسانت های سازمان فروش خود را حداکثر تا هفتم ماه بعد به حساب شخصی بازاریابان واریز نماید.

کلام آخر

شرکت سخت کوشان اریس با ایجاد بستری مناسب برای راه اندازی کسب و کارهای شخصی و آموزش و حمایت مداوم می تواند به شما کمک کند که با کمترین سرمایه و تجربه لازم بدون هیچگونه ریسکی کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

قطعا شما برای اینکار نیازمند آموزشها و ابزارهای لازم هستید که شرکت سخت کوشان اریس با بهره گیری از تجارب مشاورین حرفه ای در زمینه تولید ابزارهای آموزشی و تبلیغاتی این امکان را در اختیار شما میگذارد که بتوانید با صبر، تلاش و پشتکار خود کسب و کاری حرفه ای و پر رونق بسازید.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=3573

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.