1

حذف بازاریابان توسط شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای

  • کد خبر : 6105
  • ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۰:۴۷
حذف بازاریابان توسط شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای

موضوع خبر امروزِ نتورک نیوز؛ حذف بازاریابان توسط شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای است که منبع آن سایت خبرگزاری ایران هشدار می‌باشد. همراه ما باشید تا در ادامه به بررسی دقیق این موضوع بپردازیم… شرح خبرِ حذف بازاریابان توسط شرکت‌های بازاریابی  ملاک حضور و فعالیت قانونی بازاریاب در یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای، قرارداد رسمی بین بازاریاب و […]

موضوع خبر امروزِ نتورک نیوز؛ حذف بازاریابان توسط شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای است که منبع آن سایت خبرگزاری ایران هشدار می‌باشد. همراه ما باشید تا در ادامه به بررسی دقیق این موضوع بپردازیم…

شرح خبرِ حذف بازاریابان توسط شرکت‌های بازاریابی

 ملاک حضور و فعالیت قانونی بازاریاب در یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای، قرارداد رسمی بین بازاریاب و شرکت است و مادامی که این رابطه قراردادی مطابق مقررات فسخ نشود، بر طبق قرار داد بازاریاب شرکت محسوب می‌شود.

ملاک حضور و فعالیت بازاریاب در یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای چیست؟

اختصاصی ایران هشدار – ملاک حضور و فعالیت قانونی بازاریاب در یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای، قرارداد رسمی بین بازاریاب و شرکت است. لذا مادامی که این رابطه قراردادی مطابق مقررات فسخ نشود، بر طبق قرارداد بازاریاب شرکت محسوب می‌شود. اما ممکن است بازاریاب به هر دلیلی برای مدتی نتواند خریدی انجام دهد و فعالیتی در شرکت داشته باشد. با این حال طی این مدت لغو جایگاه کرده و همچنان بازاریاب شرکت بدون هیچ فعالیتی باقی بماند.
در برخی شرکت هخای بازاریابی شبکه‌ای مشاهده شده که شرکت پس از مدتی که بازاریاب خرید کالا انجام ندهد، آن بازاریاب را از لیست خود حذف می‌نمایند. اما لازم به ذکر است که بر اساس اعلام نظر شماره ۶۰/۲۳۹۷۱۳ مورخ ۲۷/۱۰/۹۷ دبیرخانه کمیته نظارت شرط منقضی شدن قرارداد فیمابین شرکت و بازاریابان بر اساس عدم خرید کالا در بازه زمانی یک ماهه، ( ضمن محفوظ بودن حق تمدید قرارداد از سوی شرکت)، بدون رعایت ترتیب‌ها و مهلت‌های موضوع بخشنامه شماره ۵۷۷۳۳/۶۰ مورخ ۴/۳/۹۵ از مصادیق \”شرط فسخ\” تلقی می‌شود و باطل است. بنابراین گذاردن چنین شرطی و عدم رعایت ترتیبات مقرر زمینه ساز تحقق تخلف مندرج در ردیف (۲) و (۱۲) و تبصره ماده (۸۷) قانون نظام صنفی خواهد شد.
بنابراین شرکت‌ها نمی‌توانند صرف عدم خرید کالا توسط بازاریابان آن‌ها را از شرکت حذف کنند. فقط می‌توانند برای پرداخت پورسانت در انتهای هر ماه، تراکم (COMPRESS) را مطابق طرح درآمدی مصوب انجام دهند. همچنین پورسانت را بر طبق سطوح مشخص در طرح پرداخت نمایند.

منبع: http://www.iranhoshdar.ir/Newsb/1/29056

سخن آخر

ممنون که تا انتهای خبر معافیت مالیات برای کسب‌وکارها در پلتفرم‌های داخلی همراه ما بودید. اگر علاقه مند به پیگری اخبار گوناگون در زمینه بازاریابی شبکه‌ای هستید، و یا قصد دارید اطلاعات خود را در زمینه بازاریابی شبکه‌ای افزایش دهید، میتوانید سایر مقالات موجود در سایت نتورک نیوز را مطالعه نمایید. این سایت روزانه با ارائه اخبار و آموزش های جدید و متنوع در زمینه بازاریابی کمک شایانی به رشد و پیشرفت نتورکرها می نماید.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=6105

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.