0

انواع تبلیغات کلیکی و نحوه کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

 • کد خبر : 4259
 • ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۵
انواع تبلیغات کلیکی و نحوه کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

از مشهورترین و پرکاربردترین روش‌های تبلیغات در فضای مجازی می‌توان به انواع تبلیغات کلیکی اشاره کرد. انواع تبلیغات کلیکی در سال ۱۹۹۶ به جهان معرفی شد. شرکت‌های بزرگ، هزینه‌ بسیار کلانی را برای انجام این تبلیغ در نظر می‌گیرند. طبق آمارهای رسمی در سال ۲۰۱۷، ۱۰/۱ میلیارد دلار از طریق ۷ میلیون تبلیغ دهنده برای […]

از مشهورترین و پرکاربردترین روش‌های تبلیغات در فضای مجازی می‌توان به انواع تبلیغات کلیکی اشاره کرد. انواع تبلیغات کلیکی در سال ۱۹۹۶ به جهان معرفی شد. شرکت‌های بزرگ، هزینه‌ بسیار کلانی را برای انجام این تبلیغ در نظر می‌گیرند. طبق آمارهای رسمی در سال ۲۰۱۷، ۱۰/۱ میلیارد دلار از طریق ۷ میلیون تبلیغ دهنده برای این نوع تبلیغ هزینه شده‌ است.
در کسب‌وکارهای ایرانی نیز، این نوع تبلیغ رواج زیادی دارد. شیوه انجام این نوع تبلیغ در کسب‌وکارهای ایرانی به شکلی است که به‌ ازای هر کلیکی که روی تبلیغ انجام شود به رسانه یا سایت مورد نظر هزینه پرداخت می‌شود.  در ادامه قصد داریم انواع تبلیغات کلیکی، ویژگی‌ها و مزایا و معایب آن را برای شما عزیزان شرح دهیم. با ما همراه باشید.

انواع تبلیغات کلیکی و نحوه کسب درآمد از تبلیغات کلیکی
تفاوت تبلیغات PPC و CPC در چیست؟

تبلیغات PPC به معنای پرداخت به ازای هر کلیک است. مخفف PPC را می‌توان Pay Per Cost دانست. در این نوع تبلیغ تبلیغ دهنده به ازای هر کلیکی که روی تبلیغ انجام شود، مبلغ معینی را اختصاص می‌دهد. این مبلغ به رسانه‌های نشردهنده اختصاص دارد. توجه داشته باشید که در ازای نمایشی که بدون کلیک باشد، هزینه‌ای به رسانه‌ها اختصاص پیدا نمی‌کند.
تبلیغات CPC به معنای هزینه هر کلیک است. مخفف CPC را میتوان Cost Pay Click دانست. در این نوع تبلیغ، هزینه هر کلیک زمانی کاربرد دارد که تبلیغ دهنده از تبلیغ PPC، برای انجام تبلیغات خود استفاده نماید. به هرگونه هزینه‌ای که تبلیغ دهنده برای هر کلیک روی تبلیغ خود پرداخت نماید، CPC گفته می‌شود.

 تفاوت تبلیغات PPC و CPC در چیست؟

تفاوت کسب درآمد از روش‌های PTC و PPC:

به طور کلی تبلیغاتی کلیکی یکی از روش‌های کسب درآمد به شمار می‌آید؛ بنابراین در این روش همکاران فروش با انتشار لینک‌های افیلیتی در فضای اینترنت به کسب درآمد اقدام می‌نمایند؛ به طوری که با کلیک بر روی لینک‌های مورد نظر به راحتی درآمدزایی می‌کنند. لازم به ذکر است تبلیغات کلیکی عموماً به منظور معرفی محصول و یا خدمات یک شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد .همان طور که قبلاً ذکر کردیم در روش کسب درآمد کلیکی PTC بعد از کلیک بر روی تبلیغات مورد نظر و مشاهده آن مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز می‌شود.

بررسی انواع تبلیغات کلیک

در ادامه شما را با انواع تبلیغات کلیک آشنا خواهیم کرد. پس در ادامه همراه ما باشید.

همسان (Native)

تبلیغات همسان بیشتر توسط برندهای بزرگ انجام می‌شود. این نوع تبلیغ در ایران بسیار مشهور و مورد توجه است. تبلیغات همسان نمونه‌ای از تبلیغ کلیکی است که محتوای تبلیغاتی تبلیغ دهنده به‌صورت متن یا عکس، به کاربران نمایش داده می‌شود. این محتوا به‌صورت مطالب پیشنهاد شده (Recommendation Ads) در فضای سایت‌ یا دیگر رسانه‌ها نمایش داده می‌شود. در این روش از تبلیغات مزاحمتی برای کاربران سایت ایجاد نمی‌شود. اثربخشی این روش با توجه به نتایج خوب خود بسیار مورد توجه قرار گرفته است:
۸۲% افزایش آگاهی کاربران از برند شما با انجام تبلیغات همسان
۵۲% کسب توجه بیشتر کاربران نسبت‌ به تبلیغات بنری
۶۰% افزایش نرخ تبدیل با اجرای آن در رسانه‌های پرطرفدار
۱۸% افزایش خرید کاربران نسبت به تبلیغات بنری

همسان (Native)
تبلیغات در جستجو (Search ADS)

تبلیغات در جستجو یکی از انواع تبلیغات کلیکی به شمار می‌رود. این نوع تبلیغ در ایران مشهور و بسیار پرطرفدار است. محتوای تبلیغات درصورتی نشان داده می‌شود، که کاربران با عبارت جست‌وجو شده ارتباط داشته باشند. از جمله مهم‌ترین مثال‌ها در این نوع تبلیغ می‌توان تبلیغات گوگل را نام برد. تبلیغ دهنده در تبلیغات گوگل کلمات کلیدی مربوط به کسب‌وکار خود را مشخص می‌کند. سپس گوگل طبق الگوریتم هوش مصنوعی خود، با در نظر گرفتن میزان ارتباط کلمات کلیدی با عبارت جستجو شده توسط کاربران، محتوای تبلیغاتی آن‌ها را نشان می‌دهد.

 تبلیغات در جستجو (Search ADS)
ریتارگتینگ(Retargeting)

تبلیغات ریتارگتینگ محبوبیت زیادی را طی سال‌های اخیر برای تبلیغ دهندگان جلب کرده‌ است. این محبوبیت به دلیل عملکرد و نتیجه مثبت این نوع تبلیغ برای تبلیغ دهندگان بوده‌ است. در تبلیغ کلیکی، کاربران اگر فقط یکبار از سایتی بازدید کرده باشند، شناسایی شده و تبلیغات مربوطه را به آن‌ها نشان می‌دهد.

 ریتارگتینگ(Retargeting)
مزایای تبلیغات ریتارگتینگ

در تبلیغات ریتارگتینگ سه مزیت کلیدی وجود دارد:
افزایش بهینه‌سازی پیشرفته
توانایی هدف‌گیری مناسب
افزایش بهبود تصویر برند یا کسب‌وکار

ریتارگتینگ محصول(Product Retargeting)

ریتارگتینگ محصول نوع تکمیل‌شده از انواع تبلیغات کلیکی به شمار می‌رود. در این نوع از انواع تبلیغات کلیکی تبلیغ‌دهنده کاربرانی که در گذشته از وب‌سایت و محصول خاصی بازدید کرده‌اند را شناسایی کرده و همان محصولات را به آن‌ها نشان می‌دهد. از این نوع تبلیغ بیشتر مالکان فروشگاه‌های اینترنتی استفاده می‌کنند.

تبلیغات بنری(Banner Ads)

ابتدایی‌ترین و نخستین روش‌های تبلیغات اینترنتی، تبلیغات بنری به شمار می‌رود. در گذشته این نوع تبلیغ به شکل پرداخت به ازای نمایش تبلیغ، به تبلیغ دهندگان ارائه می‌شد. اما طی سال‌های اخیر رسانه‌ها و سایت‌های اینترنتی از تبلیغات بنری به شکل تبلیغات کلیکی استفاده می‌کنند. تبلیغات بنری معمولا در کناره‌های وب‌سایت، بالای صفحه و ستون‌های کناری ایجاد می‌شون.

تبلیغات بنری(Banner Ads)

کسب درآمد از طریق کلیک

همان طور که قبلاً ذکر کردیم تبلیغات کلیکی از سایر روش‌های آنلاین برای کسب درآمد در نظر گرفته می‌شود؛ به طوری که درآمد از طریق تبلیغات کلیکی در مقایسه با یوتیوب و اینستاگرام آسان‌تر می‌باشد. لازم به ذکر است برای موفقیت در تبلیغات کلیکی توجه به چند نکته اساسی حائز اهمیت می‌باشد. به عنوان مثال تبلیغات موجود در سایت‌هایPTC عموماً در قالب متن، تصویر و یا ویدئو ارائه می‌شوند؛ بنابراین پس از کلیک بر روی تبلیغ و با وارد شدن به صفحه نمایش، تبلیغ مورد نظر آغاز می‌شود.
توجه فرمایید مشاهده تبلیغ تا پایان موضوع بسیار مهمی در نظر گرفته می‌شود؛ زیرا این احتمال وجود دارد در پایان برخی از تبلیغات سؤالاتی در مورد محصول تبلیغ شده ارائه شود؛ به طوری که اگر پاسخ داده شده توسط شما صحیح نباشد مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز نمی‌شود.

لازم است بدانید درآمد اینترنتی با کلیک در مقایسه با سایر روش‌های آنلاین کسب درآمد در خانه به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان به درآمد مناسبی دست یابید. به طور کلی پس از مشاهده تبلیغ در سایت‌های مورد نظر به سرعت به پرداخت مبلغ مورد نظر اقدام می‌شود اما در نظر داشته باشید این مبلغ بسیار کم می‌باشد. به بیان ساده‌تر می‌توان گفت در بهترین حالت با مشاهده تبلیغات مورد نظر این احتمال وجود دارد تنها مبلغ یک دلار به حساب شما واریز شود اما توجه فرمایید اگر این کار به صورت مرتب و پیوسته در طول روز انجام شود به مرور زمان می‌توانید مبلغ مناسبی دریافت کنید.

مزایای کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

در ادامه مزیت‌ انواع تبلیغات کلیکی را برایتان بیان خواهیم کرد. پس با نتورک نیوز همراه باشید.

هدفمند بودن

یکی از مزیت‌های تبلیغات کلیکی که باعث محبوبیت و پرطرفداری آن بین تبلیغ دهندگان شده، هدفمندی آن است. تبلیغ دهندگان می‌توانند با استفاده از اطلاعاتی که از مخاطبان خود به دست آورده‌اند، تنظیمات کمپین‌های کلیکی خود را تغییر دهند.
به‌طور مثال تبلیغ دهندگان می‌توانند با توجه به دستگاه مورد استفاده کاربران، اپراتور موبایل‌ آن‌ها و موقعیت مکانی مخاطبان، ساعت نمایش تبلیغات و همچنین رسانه‌ها و سایت‌های نمایش‌دهنده تبلیغ را طبق اطلاعات کاربران تغییر دهند.


اقتصادی بودن

در تبلیغات کلیکی، تبلیغ دهندگان به‌ ازای نمایش‌های دریافت‌شده مبلغی را به رسانه‌ یا سایت‌ها پرداخت نمی‌کنند. مبلغ پرداخت‌ شده صرفا به‌ ازای هر کلیک می‌باشد. به‌ همین خاطر تبلیغ دهندگان باید با توجه به بازاریابی، مقدار فروش، ارزش محصول و کاربران، کمپین‌های تبلیغات کلیدی خود را برنامه‌ریزی کرده و متناسب با آن قیمت هر کلیک را مشخص کنند.

سرعت بالا

تبلیغات سنتی زمان و وقت زیادی را از تبلیغ دهندگان و صاحبان کسب‌وکارها می‌گیرد. بنابراین یکی از راه‌هایی که به تبلیغات سرعت می‌بخشد، استفاده از انواع تبلیغات کلیکی است. از تصمیم برای انجام تبلیغات کلیکی تا انجام آن فقط نیم‌ ساعت زمان می‌برد. به‌ طور مثال انجام تبلیغات سنتی ممکن است روزها یا ماه‌ها زمان صرف کند تا به انجام برسد، اما هزینه برای انجام تبلیغات کلیکی و مشاهده نتیجه آن به‌ صورت لحظه‌ای می‌باشد. انجام تبلیغات به شکل سنتی ممکن است دیرتر به نتیجه برسد اما به‌کارگیری انواع تبلیغات کلیکی نتیجه بهتر و سریع‌تری را به دنبال دارد.

 سرعت بالا در تبلیغات کلیکی
قابلیت سنجش

سایت‌ها و رسانه‌هایی که انواع تبلیغات کلیکی را ارائه می‌کنند، گزارش‌های تکمیل‌شده‌ای، از هزینه‌ها و نتایج حاصل‌شده به تبلیغ دهندگان ارائه می‌کنند. با استفاده از ابزارهایی مثل گوگل تگ منیجر(Google Tag Manager) یا گوگل آنالیتیکس(Google Analytics) تبلیغ دهندگان می‌توانند اطلاعات دریافت شده را تحلیل کنند. تبلیغ دهندگان با استفاده از نتایج اطلاعات و تحلیل‌ها، می‌توانند مدیریت و نظارت خوبی داشته باشند.

منابع آموزشی در دسترس

از جمله مزایای انواع تبلیغات کلیکی بین برندها و شرکت‌های مختلف قابلیت آموزش و یادگیری این نوع تبلیغات از طریق منابع آموزشی است. افراد فعال در این حوزه تصمیمات و برنامه‌های خود را با استفاده از دانش خود مدیریت و برنامه‌ریزی می‌کنند. همچنین مزایا و معایب این تبلیغات را به‌ خوبی می‌دانند. به‌همین خاطر انواع تبلیغات کلیکی بین تبلیغ‌دهندگان بسیار محبوب بوده و آن‌ها را به خود جذب می‌کند.

مراحل تبلیغات کلیکی

امروز به کسب درآمد کلیکی علاقمند هستید مراحل زیر را به دقت انجام دهید:

۱. در این مرحله به شناسایی سایت تبلیغات مناسب اقدام نمایید سپس در سایت ثبت نام کرده و به ایجاد حساب کاربری اقدام کنید.
۲. تبلیغات موجود در سایت مورد نظر را به دقت تا پایان مشاهده کنید تا در صورت هرگونه ارائه پرسش به راحتی جواب درست را انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید تنها برخی از سایت‌ها به ارائه پرسش اقدام می‌کنند؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم برای اطمینان بیشتر حتماً تبلیغات را تا پایان مشاهده نمایید.
۳. پس از مشاهده تبلیغ از طریق سایت مبلغ مشخص به حساب کاربری شما واریز می‌شود.
۴ .پس از رسیدن درآمد به حد کافی می‌توانید از روش‌های مختلفی به برداشت مبلغ مورد نظر اقدام کنید.

.بیشتر بخوانید:

آیا تبلیغات بنری در بهبود کسب و کار موثر است؟

معرفی بهترین سایت‌ های تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی یکی از مشهورترین و پرکاربردترین روش‌های تبلیغات در فضای مجازی محسوب می‌شود. این مقاله به شما کمک می‌کند تا بهترین سایت‌ های تبلیغات کلیکی را بشناسید. بنابراین با ما همراه باشید تا به بررسی هر یک از سایت‌ های تبلیغات کلیکی بپردازیم.

سایت‌های تبلیغات کلیکی
سایت کلیکی یکتانت

یکتانت یکی از برترین سایت‌ های تبلیغات کلیکی به‌شمار می‌رود. این بستر فعالیت حرفه‌ای خود را از بهمن سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است. یکتانت توانسته به یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین بسترهای تبلیغاتی کشور تبدیل شود. این پلتفرم تا حدی پیشرفت کرده، که بزرگ‌ترین رسانه‌های ایران مطالب پیشنهادی یکتانت را به کاربران خود نشان می‌دهند. خدمات تبلیغاتی یکتانت رضایت‌بخشی بسیار بالایی دارد. بسیاری از کاربران با اطمینان خاطر از این مجموعه، سفارش کار خود را به یکتانت می‌سپارند.
یکتانت به بیش‌ از ۶۰۰۰ کمپین از بهترین رسانه‌های تبلیغات آنلاین ایران دسترسی دارد. این سایت در ماه بیش‌از ۶ میلیارد محتوای تبلیغاتی را نمایش می‌دهد و ۵ میلیون کاربر از آن بازدید می‌کنند. این ارقام نشان‌دهنده قدرت فراهم کردن ترافیک عالی توسط یکتانت برای کسب‌وکار شما می‌باشد.
یکتانت به عنوان یکی از بهترین سایت های تبلیغات کلیکی بیشترین درآمدزایی را از طریق تبلیغ کلیکی برای رسانه‌های آنلاین فراهم می‌کند. این رسانه‌ها می‌توانند با جذب کاربران، محتوای مناسبی را به آن‌ها ارائه دهند. درآمد بالای رسانه‌های تبلیغ‌دهنده به یکتانت، به دلیل کیفیت بالا ارائه خدمات این مجموعه است.
وب‌سایت یکتانت امکان استفاده از زبان انگلیسی در این بستر را برای کاربران خود فراهم کرده‌ است.

 سایت کلیکی یکتانت

اطلاعاتی در رابطه با یکتانت

بیشترین مراجعین به سایت یکتانت از کشورهای: ایران، ایالات متحده آمریکا و ژاپن
بیشترین بازدید از سایت‌های: گوگل، ورزش ۳، نجوا، مدیااد و تریبون
رتبه محتوای بی‌ارزش سایت: %۵۲٫۳
مقدار بازدید متوسط از صفحات سایت: ۳٫۶۱
مقدار متوسط حضور هر فرد در سایت: ۳:۳۶
کلمات کلیدی مهم سایت: یکتانت، yektanet، یکتا نت، دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات کلیکی
خدمات قابل ارائه سایت یکتانت:
تبلیغات همسان، تبلیغات کلیکی، تبلیغات بنری، تبلیغات پوش نوتفیکیشن، تبلیغات ریتارگتینگ و ریتارگتینگ محصول، تبلیغات کلید واژه‌ای، تبلیغات موضوعی، تبلیغات در گوگل و تبلیغات نصب اپلیکیشن‌های مختلف

اطلاعاتی در رابطه با یکتانت
سایت تبلیغات کلیکی مدیااد

مدیااد یکی از بهترین سایت‌ های تبلیغات کلیکی در ایران محسوب می‌شود. این سایت فعالیت خود را در سال ۱۳۹۶ با نام شرکت پگاه داده کاوان شریف آغاز کرد. مدیااد کار خود را ابتدا با تبلیغات همسان شروع و تا به‌ حال با برندهای بزرگ و رسانه‌های مشهور زیادی همکاری کرده‌است. تیم مدیااد از ۱۴ نفر از بهترین افراد فارغ‌التحصیل در حوزه تبلیغات آنلاین تشکیل شده‌است. آن‌ها تلاش می‌کنند تا بروزترین تغییرات، در صنعت تبلیغات آنلاین دنیا را در سایت مدیااد به اجرا درآورند. این سایت به عنوان یکی از مهم ترین سایت های تبلیغات کلیکی خدمات قابل‌توجهی را به کاربران خود ارائه می‌نماید.

کاربران می‌توانند از روی نرخ تبدیل به اکشن‌هایی مثل ثبت تلفن، پرداخت و سفارش دادن، کیفیت بازدیدهای تبلیغاتی در سایت مدیااد را بررسی کنند. سایت مدیااد دارای ۵۸ میلیون کاربر و ۱۲ میلیارد بازدید ماهانه است. این سایت دارای ۲ هزار ناشر می‌باشد که از جمله این ناشران می‌توان به سایت‌های معتبری مثل خبرگزاری فارس، همشهری، واژه یاب و جام جم اشاره کرد. این ناشران جزو سایت‌های شناخته شده‌ای هستند که با سایت مدیااد همکاری دارند. این سایت به‌ تازگی از تبلیغات ریتارگتینگ، تبلیغات player و تبلیغات بنری استفاده می‌کند. در این سایت وبلاگی وجود دارد که مقالات آموزشی دیجیتال مارکتینگ را در دسترس عموم قرار می‌دهد.

 

 سایت تبلیغات کلیکی مدیااد

اطلاعاتی در رابطه با مدیااد

بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات ‌متحده آمریکا و سنگاپور
رتبه محتوای بی‌ارزش سایت: %۵۰٫۹
مقدار بازدید متوسط از صفحات سایت: ۲٫۵۲
مقدار متوسط حضور هر فرد در سایت: ۳:۰۸
کلمات کلیدی مهم سایت: مدیا اد، مدیااد، تبلیغات اینترنتی، mediaad، ایمیل مارکتینگ
خدمات قابل ارائه سایت مدیااد:
تبلیغات ریتارگتینگ، تبلیغات بنری، تبلیغات همسان، تبلیغات درون اپلیکیشن، تبلیغات نوتفیکیشن و تبلیغات مناسب سایت‌هایی که محتوای ویدیویی استفاده می‌کنند.
سایت مدیااد با کلمه کلیدی “تبلیغات کلیکی” رتبه سوم جستجوی گوگل را به خود اختصاص داده‌ است.

اطلاعاتی در رابطه با مدیااد

سایت کلیکی ادورز

یکی از بهترین سایت‌ های تبلیغات کلیکی که خدمات قابل‌توجهی را در گوگل ادورز ارائه می‌کند، سایت نوین است. این سایت شرایطی را برای شما مهیا می‌کند تا بتوانید تبلیغات سایت خود را به صفحه اول گوگل و در دسترس قرار دهید. همچنین می‌توانید از طریق هزاران اپلیکیشن یا صفحه، تبلیغات خود را به مردم برسانید. این وب‌سایت به مشتریانی که برای دفعه اول از خدمات سایت استفاده نمایند، تا ۲۰ درصد تخفیف، به‌صورت شارژ هدیه تقدیم می‌کند.

سایت کلیکی ادورز

اطلاعاتی در رابطه با ادورز

بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات‌ متحده آمریکا و کانادا
بیشترین بازدید از سایت‌های: گوگل، واتس‌آپ، اینستاگرام، متمم و یکتانت
رتبه محتوای بی‌ارزش سایت: %۵۶٫۶
مقدار بازدید متوسط از صفحات سایت: ۲٫۳۵
مقدار متوسط حضور هر فرد در سایت: ۴:۱۰
کلمات کلیدی مهم سایت: طراحی سایت، تولید محتوا، گوگل ترند، دیجیتال مارکتینگ، آموزش دیجیتال مارکتینگ
خدمات قابل ارائه سایت نوین:
تبلیغات کلیکی تحت وب، تبلیغات کلیکی تحت موبایل، تبلیغات کلیکی محتوایی، تبلیغات کلیکی ویدئویی و تبلیغات در گوگل
سایت نوین با کلمه کلیدی “تبلیغات کلیکی” رتبه پنجم جستجوی گوگل را به خود اختصاص داده ‌است.

اطلاعاتی در رابطه با ادورز

سایت کلیکی پارت کلیک

پارت کلیک جزو بزرگ‌ترین سایت‌ های کسب درآمد از طریق سایت‌ های تبلیغات کلیکی به شمار می‌رود. پارت کلیک بیشتر از ۵ سال تجربه در زمینه سئو، بهبود رتبه سایت در گوگل و افزایش بازدیدکنندگان سایت دارد. این سایت به سبب تجربه بالا خود، ۴۹ هزار کاربر فعال را به خود اختصاص داده است. در صورت نداشتن سرمایه می‌توانید در این سایت عضو شوید و در ازای دیدن تبلیغات مبلغی را از این سایت دریافت کنید.
برای استفاده از سیستم تبلیغاتی پارت کلیک، ابتدا باید بسته‌ مورد نیاز خود را انتخاب و سپس مبلغ بسته را پرداخت کنید. سپس فرمی دریافت می‌کنید که باید توسط شما تکمیل شود. پس از تکمیل فرم، آن را به مدیریت سایت ارسال می‌کنید و منتظر بررسی مدیر سایت می‌مانید. در صورت عدم موافقت مدیر سایت با قوانین شما، تبلیغ شما در سایت قرار داده نمی‌شود.

اطلاعاتی در رابطه با پارت کلیک

اطلاعاتی در رابطه با پارت کلیک

بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران و ایالات‌ متحده‌ی آمریکا
بیشترین بازدید در سایت‌های: سایت سازان، یخدون، گوگل، فیس نما، فروش ۲۴۷
رتبه‌ محتوای بی‌ارزش سایت: %۵٫۰
مقدار بازدید متوسط از صفحات سایت: ۱۵٫۶
مقدار متوسط حضور هر فرد در سایت: ۷:۰۹
کلمات کلیدی مهم سایت: افزایش رتبه گوگل، پارت کلیک، تبلیغ گوگلpartclick ،partclick و سوپرمارکت اینترنتی
خدمات قابل ارائه سایت پارت کلیک :
تبلیغات سرچ گوگل، تبلیغات سرچ یاهو، تبلیغات کلیکی، تبلیغات سرچ بینگ و تبلیغات بازدید کانال آپارات

یکی از روش‌های محبوب برای کسب درآمد آنلاین، کسب درآمد از تبلیغات کلیکی است. در این روش از کسب درآمد کاربران باید روی تبلیغات مختلف کلیک کنند. کاربران پس از مشاهده آن‌ها مبلغ کمی را دریافت خواهند کرد. کسب درآمد از تبلیغات کلیکی به مهارت خاصی نیاز ندارد. بنابراین شما می‌توانید از این روش به عنوان کاری پاره وقت و آسان کسب درآمد کنید. در ادامه به روش‌های کسب درآمد از طریق تبلیغات پرداخته و مزایا و معایب این روش را بررسی می‌کنیم. همچنین با تعدادی از سایت‌های معتبر PTC آشنا خواهیم شد.

روش های کسب درآمد از تبلیغات کلیکی
چگونگی کسب درآمد از طریق کلیک روی تبلیغات

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی که به آن Paid to Click| PTC نیز گفته می‎شود، ازجمله روش‌های کسب درآمد اینترنتی به وسیله مشاهده تبلیغات و شرکت در نظر سنجی‌ها است. وب سایت‌های PTC در این روش نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. درواقع این وب سایت‌ها به عنوان رابطی میان کاربران و تبلیغ‌کنندگان است. اگر تبلیغ‌کنندگان قصد داشته باشند که ترافیک بیش‌تری کسب کنند، از وب سایت‌های PTC استفاده می‌کنند. این وب‌سایت‌ها به یافتن بازدیدکنندگان جدید کمک می‌کنند. همچنین بازدیدکنندگان برای بازدید هر تبلیغ مبلغ کمی را دریافت خواهند کرد. این مبلغ به حساب بانکی، PayPal یا کیف پول ارز دیجیتال واریز می‌شود. تبلیغات و توسعه کسب و کار

بسیاری از کسب و کار‌ها برای توسعه خود می‌توانند از سایت‌های PTC بهره ببرند. هدف کسب و کار‌های مختلف با استفاده از این روش افزایش تعداد کاربران، افزایش ثبت‌نام کاربران، برقراری ارتباط مناسب با مخاطبان، فروش بیش‌تر و یافتن مشتریان جدید است.

میزان معتبر بودن سایت کلیکی

به طور کلی برای تشخیص اعتبار سایت‌های کلیکی چندین روش وجود دارد که عبارتند از:
۱. برای کسب درآمد از طریق تبلیغات کلیکی حتماً سایتی را انتخاب نمایید که در مقایسه با سایر سایت‌ها از قدمت بیشتری برخوردار باشد.
۲. در نظر داشته باشید پیش از تکمیل فرآیند ثبت نام حتماً نظرات کاربران را با دقت مطالعه نمایید تا علاوه بر آشنایی با نکات اصلی از اعتبار سایت نیز اطمینان حاصل کنید.
۳. سایتی که وظیفه نمایش تبلیغاتی کلیکی را بر عهده دارد باید از پشتیبانی قوی برخوردار باشد تا در صورت نیاز تمامی سؤالات کاربر را به دقت پاسخ دهد
۴. توجه فرمایید مبلغ پرداختی تعیین شده توسط سایت کلیکی معتبر عموماً کم می‌باشد. بنابراین در صورت مشاهده مبالغ بالا فریب نخورید؛ زیرا این احتمال وجود دارد سایت مورد نظر کلاهبردار باشد.
۵. به طور کلی از اعتماد سریع به تمامی سایت‌ها خودداری کنید؛ بنابراین پیش از ثبت نام حتماً درمورد سایت مورد نظر بررسی‌های لازم را انجام دهید؛ زیرا امروزه تعداد سایت‌های کلاهبردار روزبه‌روز در حال افزایش می‌باشد؛ بنابراین شما در ازای مشاهده تبلیغ هیچ مبلغی دریافت نمی‌کنید.

آشنایی با تعدادی از روش های کسب درآمد از طریق کلیک روی تبلیغات

آشنایی با روش‌های مختلف کسب درآمد از تبلیغات کلیکی روی سایت می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. در ادامه به بررسی تعدادی از روش‌های کسب درآمد از این طریق می‌پردازیم.

 آشنایی با تعدادی از روش های کسب درآمد از طریق کلیک روی تبلیغات
مشاهده تبلیغات سایت

شما با استفاده از وب‌سایت‌های PTC و مشاهده تبلیغات آن‌‌ها می‌توانید به کسب درآمد از این روش بپردازید. معمولا تبلیغات به صورت روزانه در حساب کاربری شما به‌روز‌رسانی می‌شود. در برخی موارد وب‌سایت‌ها از شما می‌خواهند که معمایی ساده را حل کرده یا به پرسشی پاسخ مناسب دهید. توجه داشته باشید که پس از باز کردن تبلیغات باید روی صفحه بمانید. این کار تا زمان تمام شدن تایمر باید انجام شود. زمان مورد نیاز برای مشاهده تبلیغ در این وب‌سایت‌ها، ۳ تا ۳۰ ثانیه است. زمان تبلیغ تاثیر مستقیمی بر مبلغ پرداختی آن دارد. شما زمانی می‌توانید به برداشت درآمد اقدام کنید که درآمد کسب شده به حداقل مورد نیاز رسیده باشد.

شرکت در نظرسنجی

از دیگر روش‌های کسب درآمد کلیکی، شرکت در نظرسنجی است. این کار از طریق وب‌سایت‌های PTC انجام می‌گیرد. شرکت در نظرسنجی به مهارت خاصی نیاز ندارد. بنابراین یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد برای هر فردی است. نظرسنجی‌های موجود در سایت براساس ویژگی‌های شخصی نظیر سن، جنسیت، شغل، میانگین درآمد و… است. بنابراین کاربرانی با ویژگی‌های مشخص می‌توانند در نظرسنجی شرکت کنند.

برنامه های ارجاعی کسب درآمد کلیکی

از بهترین گزینه‌های کسب درآمد از تبلیغات کلیکی، برنامه‌های ارجاعی است. با استفاده از این قابلیت می‌توانید کاربران جدیدی را به وب‌سایت معرفی کنید. با معرفی کاربران جدید، مبلغی به حساب شما واریز خواهد شد. همچنین بخشی از درآمد شخص معرفی شده به عنوان کمیسیون به حساب شما واریز می‌شود.

 

 برنامه های ارجاعی کسب درآمد کلیکی
توجه به فعالیت های پیشنهادی وب سایت

وب‌سایت هایی نظیر PTC، فعالیت‌های گوناگونی را به کاربران خود پیشنهاد می‌دهند. این فعالیت‌ها با هدف کسب درآمد از تبلیغات کلیکی به کاربران پیشنهاد داده می‌شود. به ازای انجام هر فعالیت سکه یا امتیازی به کاربر داده شده و پس از مقدار مشخصی، مبلغ مورد نظر به حساب شخص واریز می‌شود. ازجمله فعالیت‌های مرسوم سایت‌های PTC میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازی کردن
  دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مختلف
  شرکت در نظرسنجی‌های گوناگون
  تماشا ویدئو

 توجه به فعالیت های پیشنهادی وب سایت
آشنایی با کلاهبرداری کلیکی یا تقلب در کلیک

تقلب کلیکی که به Click Fraud معروف است، نوعی کلاهبرداری است که در آن آمار ترافیک غلطی نشان داده می‌شود. در روش تبلیغات کلیکی، تبلیغ‌کنندگان مبلغی را به وب‌سایت‌های وارد در این حوزه پرداخت می‌کنند. تقلب کلیکی با هدف دریافت مبالغ بیش‌تر از تبلیغ‌کنندگان انجام می‌شود. در برخی مواقع برای تقلب و افزایش رتبه سایت، از موتور‌های جستجو کمک گرفته می‌شود.

امکان ثبت نام ایرانی‌ها در سایت کلیکی خارجی

به طور کلی کسب درآمد توسط سایت‌های کلیکی خارجی به عنوان یکی از آسان‌ترین راه‌های کسب درآمد در کشور‌های غربی شناخته می‌شود اما لازم است بدانید در ایران محدودیت‌ها و سختی‌های خاصی وجود دارد؛ بنابراین ممکن است برای فعالیت با محدودیت روبه‌رو شوند.
لازم به ذکر است در برخی از موارد سایت کلیکی خارجی مشخصات فرد مورد نظر را دریافت می‌نماید؛ بنابراین به منظور ثبت نام ابتدا لیست اسامی کشور‌ها را به دقت بررسی کنید. در صورت مشاهده نام کشور ایران به راحتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید اما در صورت عدم وجود نام کشور ایران می‌توانید کشور دیگری را انتخاب کنید.
در نظر داشته باشید اگر نام کشور ایران را در لیست مورد تأیید سایت پیدا نکردید باید به انتخاب کشوری به غیر از ایران اقدام کرده و از آی پی کشور دیگری استفاده نمایید تا فرآیند ثبت نام شما تکمیل شود.

نشانه‌های سایت کلیکی معتبر خارجی

به طورکلی سایت‌های کلیکی معتبر خارجی توسط نشانه‌های زیر قابل شناسایی می‌باشند:
۱. سابقه و رنک مناسب در‌مانیتورینگ‌های قبلی. این علامت یکی از نشانه‌های اصلی سایت‌های خارجی معتبر در نظر گرفته می‌شود.
۲. سایت موردنظر باید از فعالیت چندساله در این زمینه برخوردار باشد.
۳. سایت کلیکی معتبر امکان مشاهده مبلغ پرداختی را برای کاربران خود ممکن می‌نماید.
۴. سایت معتبر خارجی از انجمنهای فعال و تالار‌های گفتمان برخوردار می‌باشد.
۵. سابقه درخشان یکی از نشانه‌های اصلی سایت کلیکی معتبر به شمار می‌آید؛ به‌طوری‌که باید اکثریت نظرات کاربران مثبت باشد.
۶. سایت معتبر تحت هیچ عنوان کاربران خود را با وعده مبالغی بالا فریب نمی‌دهد؛ به‌طوری‌که واقعیت را در اولویت خود قرار می‌دهد.

ممنون که تا انتهای این مقاله همراه نتورک نیوز بودید.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=4259

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.