0

بررسی صحت قانونی بودن شرکت پنبه ریز

 • کد خبر : 4701
 • ۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۲
بررسی صحت قانونی بودن شرکت پنبه ریز

از جمله شرکت‎های فعال در زمینه بازاریابی شبکه‎ای که به صورت قانونی فعالیت می‌کند، شرکت پنبه ریز می‎باشد. این شرکت در تاریخ ۲۴/۰۴/۱۳۸۸ با شمارة ثبت ۳۵۲۳۰۶ به ثبت رسید و در تاریخ ۰۳/۰۷/۱۳۹۰ توانست مجوز بازاریابی شبکه‎ای کالاها را اخذ کند. معرفی شرکت قانونی پنبه ریز شركت پنبه ريز در سال ۱۳۶۳ به قصد […]

از جمله شرکت‎های فعال در زمینه بازاریابی شبکه‎ای که به صورت قانونی فعالیت می‌کند، شرکت پنبه ریز می‎باشد. این شرکت در تاریخ ۲۴/۰۴/۱۳۸۸ با شمارة ثبت ۳۵۲۳۰۶ به ثبت رسید و در تاریخ ۰۳/۰۷/۱۳۹۰ توانست مجوز بازاریابی شبکه‎ای کالاها را اخذ کند.

معرفی شرکت قانونی پنبه ریز

شركت پنبه ريز در سال ۱۳۶۳ به قصد ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه به توليد انواع محصولات بهداشتي اقدام نمود و با داشتن بيشتر از ربع قرن سابقه توانست كارنامه درخشان در حوزه توليد , فروش و توزيع گسترده محصولات بهداشتي در سرار كشور كسب کند و با تاسیس كارخانه‎هاي متعدد جزوه اولين توليد كننده‎هاي كشور باشد. شركت پنبه ريز از سال ۱۳۸۸ با راه انداختن سيستم فروش به‎صورت اينترنتي به مصرف كنندگان و با هدف ترويج فرهنگ تجارت الكترونيك ، اقدام به راه اندازي شركت با نام خريد اينترنتي مرواريد پنبه ريز کرد. اين شركت در سال ۱۳۹۰ توانست مجوز فعاليت بازاريابي شبكه‎اي را از دولت جمهوري اسلامي ايران اخذ کند و با اجراي درست وقانوني بازاريابي شبكه‎اي، زير نظر كميته نظارت بر بازاريابي شبكه‏اي وزارت بازرگاني، هدف دارد كه گام وسیعی در عرصه ايجاد اشتغال و گسترش توليد در كشور بردارد.

معرفی شرکت قانونی پنبه ریز

اهدافی که شرکت پنبه‌ریز دنبال می‌کند:

با توجه به اینکه شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز از جمله شرکت‎های گروه صنعتی پلیمر بوشهر است و این گروه همانطور که از نامش مشخص است، یکی از گروه‏های بزرگ صنعتی کشور محسوب می‎گردد. که در عرصه تولید کالا و خدمات بیش از سه دهه فعالیت دارد و می‎شود ادعا کر شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز یکی از معدود شرکت‎های فعال در حوزه بازاریابی شبکه‎ای است که بخشی از محصولاتی را که توزیع می‎کند توسط این گروه تولید می شود؛ بنابراین با این تفاسیر می‎توان گفت که این شرکت قطعا می‎تواند نقش حائز اهمیتی در معرفی صحیح این کسب و کار به جامعه داشته باشد.

با تأسیس این شرکت علاوه بر اینکه محصولات تولیدی این گروه صنعتی به طور مستقیم به دست مصرف کننده نهائی خواهد رسید. زمینه اشتغال برای هزاران نفر جوان تحصیلکرده و با انگیزه و جویای کار فراهم است. در شرایط کنونی جامعه که اشتغال از جمله دغدغه‎های اولیه و اصلی خانواده‎های ایرانی و دولت مردان می‎باشد، شرکت توانسته در رفع این مشکل نقش پررنگی داشته باشد.

 • گسترش و حمایت از تولیدات داخل کشور
 • گسترش رواج فرهنگ خرید از طریق اینترنت
 • ایجاد شغل پاره وقت و با دارآمد بالا برای همه
 • توجه ویژه به خانم‌های خانه‎دار و ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای خانم‎های خانه دار
 • آموزش و ترویج طریق درست و قانونی بازاریابی شبکه‎ای در ایران

اهدافی که شرکت پنبه ریز دنبال می‌کند:

چرا به شرکت پنبه‌ریز باید اعتماد کرد؟

شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز با مجوز بازاریابی شبکه‎ای از وزارت صمت (صنعت،معدن و تجارت) جمهوری اسلامی ایران و با تکیه بر محصولات پر فروش و پلن پورسانت‎دهی ماهرانه مورد تایید حسابرس رسمی و معتمد وزارت بازرگانی شد. هدف دارد تا در جهت رسیدن به بزرگترین شرکت بازاریابی شبکه در ایران و خاورمیانه قدم بردارد. .

شرکت پنبه ریز  با داشتن بیش از ربع قرن سابقه و قدمت توانسته محصولات با کیفیت بالا را تولید کند و هم اکنون محصولات خود را در تمام فروشگاه‎ها و داروخانه‎های کشور عرضه می‎کند و توانسته به فروش بسیار بالایی نیز دست یابد. همچنین محصولات این شرکت به‎خاطر داشتن کیفیت بالا توانسته‎اند جایگاه بسیار خوبی نیز در کشورهای منطقه کسب کنند.

پس مصرف کنندگان با تمام محصولات این شرکت آشنا هستند و  بازاریابان شبکه‎ای شرکت، به آسانی این امکان را دارند تا محصولات شرکت را به دیگران معرفی کرده و از درآمد بالای آن بهره‎مند شوند .

با توجه به اینکه شرکت پنیه‌ریز بیش از ۲۷ سال پورسانت کلیه نمایندگان فروش و بازاریابان خود را در سرتاسر ایران و کشورهای منطقه پرداخت کرده است بازاریابان شبکه‎ای این شرکت نیز می‎توانند با آسودگی خاطر فعالیت کنند و این باور را داشته باشند که همیشه این امکان را دارند تا ازپورسانت و پاداش‎های پلن درآمد زایی شرکت سود ببرند.

برای مطالعه بیشتر: شرکت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز

چرا به شرکت پنبه ریز باید اعتماد کرد؟

استراتژی شرکت پنبه‌ریز چیست؟

امروزه تجارت الکترونیک دارای راه‎های گوناگونی است که اگر راه استفاده از آنها را بدانیم می‎شود از مزیت‎های فراوانش سود کسب کرد . یکی از این روش‎ها بازاریابی شبکه ای یا Network Marketing می‎باشد . روشی که بسیاری از مشتریان شرکت با به کار بردن آن توانستند به درآمدهای بسیار بالایی برسند و اهداف مالی دلخواه خود را کسب کنند. شرکت پنبه ریز با تکیه بر سابقه و تجربه ۲۷ ساله‎اش در فروش و توزیع کالاهای تولیدی خود در سرتاسر کشور، قصد دارد تا بهترین و بزرگترین شرکت بازاریابی شبکه‎ای در منطقه خاورمیانه شود.

طرف قرارداد شرکت پنبه ریز بانک ملت برای واریز پورسانت‎ها و همچنین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران جهت ارسال محصولات می‎باشد.

شرکت مروارید پنبه ریز در حال حاضر دارای ۲۴ کارخانه است. که هر یک از این کارخانه‎ها با برندهای مختلف محصولات گوناگونی و با کیفیتی را تولید و عرضه می‎کنند.

شایان ذکر است که این شرکت یکی از ۲۰ شرکت زیرمجموعه‎ی گروه صنعتی غذائی پلیمر بوشهر(شرکت مادر) می باشد . شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز به عنوان نماینده از گروه صنعتی پلیمر بوشهر از وزارت بازرگانی مجوز بازاریابی شبکه‎ای دریافت کرده است. همچنین در آینده محصولات شرکت‎های زیرمجموعه‎ی گروه صنعتی پلیمر بوشهر را در طرح تجاری خود ارائه خواهد کرد.

آقای کریم دوست محمدی، مدیر عامل شرکت مروارید پنبه ریز

آقای کریم دوست محمدی، مدیر عامل شرکت مروارید پنبه ریز

آقای کریم دوست محمدی از مدیر عاملان این شرکت هستند که دارای سابقه‎ای مشتمل بر فعالیت بیش از ۳۰ سال در بخش‎های دولتی وخصوصی که از این مدت بیش از ۲۰ سال به عنوان مدیر اجرائی در عرصه‎های مرتبط با اشتغال و کار آفرینی مانند تولیدی و خدماتی راداشته‎اند.

به قول ایشان برنامه‎هایی که شرکت پنبه ریز جهت حمایت و رضایت مشتری نهائی دنبال می‎کند. این موارد عبارتند از:

 • ارائه طلاعات و مشاوره درست و رایگان به مصرف کنندگان درباره ویژگی‎های محصول
 • تحویل به موقع کالا
 • اجرای طرح‎های حمایتی و تشویقی به‎صورتی که باعث جلب رضایت مشتری می‎شود.

 

 

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=4701

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.