0

بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای را بشناسید!

  • کد خبر : 4168
  • ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۰
بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای را بشناسید!

یکی از روش‌های راهبردی و موثر برای پیشرفت در نتورک مارکتینگ، پلن بازاریابی شبکه‌ای است. امروزه بیشتر افراد جامعه با شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای آشنایی نسبی دارند. نکته قابل‌ توجه این است که نوع پرداخت سود و استراتژی انواع شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای، متناسب با یک برنامه مشخص شده انجام می‌گیرد که به این سیستم، پلن بازاریابی […]

یکی از روش‌های راهبردی و موثر برای پیشرفت در نتورک مارکتینگ، پلن بازاریابی شبکه‌ای است. امروزه بیشتر افراد جامعه با شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای آشنایی نسبی دارند. نکته قابل‌ توجه این است که نوع پرداخت سود و استراتژی انواع شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای، متناسب با یک برنامه مشخص شده انجام می‌گیرد که به این سیستم، پلن بازاریابی شبکه‌ای گفته می‌شود. نوع کار و روش هر شرکت متناسب با پلن درآمدزایی برای بازاریابی متفاوت بوده که درنتیجه به‌ صورت مستقیم در سوددهی و درآمد اشخاص تاثیر می‌گذارد. اگر شما نیز به‌ دنبال بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای هستید و به‌ تازگی با نتورک مارکتینگ آشنا شده‌اید، بهتر است پیش‌ از انجام هرکاری با پلن‌های بازاریابی شبکه‌ای آشنا شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع پلن‌های بازاریابی شبکه‌ای آشنا شوید.

پلن بازاریابی شبکه ای

پلن  Breakaway

در روش Breakaway هر فرد در صورت به وقوع پیوستن قوانین بخصوص، از شخصی که در سرشاخه وجود دارد، جدا می‌شود. در این شرایط فرد جدا شده و زیرشاخه‌های او دیگر به‌ عنوان افراد مجموعه کسی که در سرشاخه قرار گرفته است، به شمار نمی‌روند. هر فرد برای کسب Breakaway باید مشمول قوانین خاصی باشد. فرد جداشده از سرشاخه، از مزایا مختلفی مانند پورسانت‌ها و تخفیفات ویژه برخوردار است. بنابراین افراد هر شرکتی که از این پلن به عنوان بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای استفاده می‌کند، همواره سعی دارند تا به موقعیت جدایی از سرشاخه دست پیدا کنند.

فردی که در سرشاخه قرار گرفته است هنگام جدایی زیرشاخه‌ها، درصدی را به عنوان پورسانت از فرد رتبه بعد و افراد زیرشاخه او دریافت می‌کند. مقدار پورسانت‌هایی که فرد سرشاخه دریافت می‌کند، متناسب با شرکت‌های مختلف، متفاوت است. در این روش فرد پیش‌ از رسیدن به مرحله بعد و صرفا با قرارگیری در مراحل بالاتر می‌تواند از پورسانت‌ها و تخفیفات ویژه‌ای برخوردار شود. البته که سود بالاتر با رسیدن به مرحله Breakaway و گذر از آن کسب می‌شود و در نتیجه آن را میتوان بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای دانست.

پلن ماتریس در پلن های بازاریابی شبکه ای

پلن باینری؛ بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای

ازجمله قدرتمندترین و بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای، پلن باینری محسوب می‌شود. پلن باینری به ماتریس n×۲ شناخته می‌شود که به‌ معنا بی‌نهایت است. سودآورترین پلن از میان پلن‌های بازاریابی شبکه‌ای را میتوان پلن باینری دانست. به توزیع‌کنندگان پلن باینری Business Centers نیز گفته می‌شود.

پلن  Unilevel

در دنیای بازاریابی شبکه‌ای، Unilevel آسان‌ترین و بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای محسوب می‌شود. به‌طورکلی همه افرادی که در شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای فعالیت می‌کنند، به‌ راحتی می‌توانند این نوع پلن را برای دیگران به‌ وضوح توضیح دهند. در این پلن افراد می‌توانند تنها حامی یک مرتبه از بازاریابان باشند و اجازه حمایت و معرفی دسته‌های دیگر را ندارند. در پلنUnilevel، محدودیتی در عمق و عرض وجود نداشته و برای کسانی که به‌ دنبال پلن بازاریابی شبکه‌ای راحت هستند، گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود.

پلن بازاریابی Stair Step

پلن Stair Step؛ بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای

در پلن بازاریابی Stair Step به دلیل اینکه بازاریاب اجازه دارد حامی و معرفی‌کننده نفرات زیادی شود، به بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای در نوع خود تبدیل شده‌ است. شرکت‌هایی که به همکاری در فروش و بازاریابی پورسانتی مشغول هستند، درآمد بسیار خوبی با استفاده از این پلن کسب می‌کنند.

شرکت‌های بزرگی که در حوزه بازاریابی شبکه‌ای فعالیت می‌کنند، از پلن بازاریابی Stair Step استفاده گسترده‌ای دارند. محاسبه در این پلن به‌گونه‌ای است که دو فاکتور صادر می‌شود؛ یکی از آن‌ها برای جنس انتقالی و فاکتور دیگر برای میزان و حجم کالا خواهد بود. این پلن را میتوان یکی از پرطرفدارترین پلن‌ها در میان شرکت‌های بازاریابی دانست.

پلن بازاریابی Unilevel

پلن Hybrid

امروزه در برخی از شرکت‌های بازاریابی از ترکیب چند نوع پلن استفاده می‌شود که به آن پلن بازاریابی Hybrid می‌گویند. از این نوع پلن بیشتر برای توسعه و پیشرفت شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای استفاده می‌شود. پلن بازاریابی Hybrid در افزایش سرمایه شرکت‌هایی که به همکاری در فروش و بازاریابی پورسانتی مشغول هستند، کارایی بسیار بالایی دارد. دلیل اصلی استفاده از این پلن، کارایی بالا آن در مقایسه با دیگر پلن‌ها و در جهت پیشرفت شرکت محسوب می‌شود. در نتیجه مزیت استفاده از این پلن به عنوان بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای، نسبت‌ به دیگر پلن‌ها بسیار زیاد است.

پلن بازاریابی Gift

بهترین پلن درآمدزایی برای بازاریابی

انواع پلن‌های درآمدزایی برای بازاریابی شبکه‌ای، می‌توانند سود خود را برای شرکت‌های مختلف فراهم کنند؛ اما برخی از آن‌ها به‌ سبب برخورداری از مزایا بالا می‌توانند بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای باشند. ماتریس، پلنی بسیار ساده و کاربردی بوده که امروزه بسیاری از شرکت‌های بازاریابی از آن استفاده می‌کنند. از دیگران پلن‌های درآمدزایی برای بازاریابی شبکه‌ای که طرفداران زیادی پیدا کرده‌ است، پلن Party محسوب می‌شود.

در این نوع پلن ارتباط با مشتری به‌ صورت تلفنی یا حضوری انجام می‌گیرد که درنتیجه باعث تعامل بیشتر خواهد شد. در میان تمام پلن‌های بازاریابی شبکه‌ای، پلن Party از دیگر پلن‌ها جدیدتر و بروزتر است. پلن دیگری که امروزه در میان افراد بسیار محبوبیت پیدا کرده، پلن بازاریابی Gift نامیده می‌شود. درصد موفقیت در این نوع پلن بسیار بالا بوده و شرکت‌ها معمولا معاملات و سرمایه‌گذاری‌های خود را با استفاده از پلن انجام می‌دهند.

جمع بندی

شرکت‌های زیادی در حوزه بازاریابی شبکه‌ای فعالیت می‌کنند؛ اما نقطه مشترک در میان برترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای، استفاده از بهترین پلن‌ها است. انتخاب بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای باعث می‌شود که شرکت‌ها در نتورک مارکتینگ پیشرفت خوبی را تجربه کنند. روش کار هر شرکت متناسب با پلن انتخابی متفاوت بوده که درنتیجه در روند موفقیت آن‌ها تاثیر می‌گذارد. در این مقاله چندین پلن درآمدزایی برای بازاریابی معرفی شد که شما می‌توانید با بهره‌گیری از هر یک از آن‌ها به موفقیت دست یابید.

پلن بازاریابی Spill over Binary

سوالات متداول

سودآورترین پلن از میان پلن‌های بازاریابی شبکه‌ای کدام است؟

قدرتمندترین و بهترین پلن بازاریابی شبکه‌ای، پلن باینری بوده که سودآورترین پلن نیز محسوب می‌شود.

کدام پلن برای کسانی که به‌ دنبال پلن بازاریابی شبکه‌ای راحتی هستند، گزینه مناسبی محسوب می‌شود؟

در دنیای بازاریابی شبکه‌ای، Unilevel بهترین پلنی محسوب می‌شود که به سهولت قابل انجام است.

کدام پلن را میتوان از دیگر پلن‌ها جدیدتر و بروزتر دانست؟

در میان تمام پلن‌های بازاریابی شبکه‌ای، پلن Party از دیگر پلن‌ها بروزتر است.

 

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=4168

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.