0

آموزش بازاریابی و صادرات به زرشک کاران

  • کد خبر : 8123
  • ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۰
آموزش بازاریابی و صادرات به زرشک کاران

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران و به نقل از نتورک نیوز، پیرو مبحث آموزش بازاریابی و صادرات به زرشک کاران، در اختتامیه جشنواره ملی زرشک، هادربادی، رئیس سازمان تعاون روستایی کشور، تأکید کرد که کشاورزی در سطح جهانی محور توسعه و پیشرفت اقتصادی قرار دارد، و تجارب مختلف کشورها نیز این اهمیت را تأیید می‌کنند. او […]

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران و به نقل از نتورک نیوز، پیرو مبحث آموزش بازاریابی و صادرات به زرشک کاران، در اختتامیه جشنواره ملی زرشک، هادربادی، رئیس سازمان تعاون روستایی کشور، تأکید کرد که کشاورزی در سطح جهانی محور توسعه و پیشرفت اقتصادی قرار دارد، و تجارب مختلف کشورها نیز این اهمیت را تأیید می‌کنند. او بیان کرد که زیرا کشاورزی به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در تولید و تأمین غذا بسیار اساسی است، توسعه این حوزه به شدت مؤثر بر جامعه و اقتصاد است. هادربادی همچنین اشاره کرد که در مواجهه با چالش‌هایی مانند خشکسالی در مناطقی مانند خراسان جنوبی، کشاورزان با ایجاد قنات‌ها و بندسارها تدبیرات خاصی را برای توسعه کشاورزی در این شرایط به کار می‌برند.

آموزش بازاریابی و صادرات به زرشک کاران

تاثیر کشاورزی به امنیت پایدار کشور

در ادامه بحث آموزش بازاریابی و صادرات به زرشک کاران، هادربادی اعلام کرد که کشاورزی به تأمین امنیت پایدار در کشور کمک می‌کند و بیان کرد که سرمایه‌گذاری بیشتر در حوزه کشاورزی منجر به کاهش استفاده از داروها و شیمی درمانی خواهد شد.

رئیس سازمان تعاون روستایی کشور به این نکته اشاره کرد که کشاورزی به عنوان یکی از راه‌های میانبر برای ایجاد اشتغال در کشور تأکید دارد و باید به همراه توجه به صنعت پیشبرد شود. او همچنین به اهمیت محصولات معتبری مانند زرشک، زعفران و عناب با تاریخچه فرهنگی در استان خراسان جنوبی اشاره کرد و تاکید کرد که زرشک واقعاً به عنوان یک منبع دارویی ارزشمند محسوب می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

بیستر بخوانید

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=8123

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.