0

شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران

  • کد خبر : 7189
  • ۲۰ تیر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۳
شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران

بازاریابی شبکه‌ای در دنیای امروز جایگاه خود را پیدا کرده است و شرکت‌های گوناگونی در این زمینه در کشورهای مختلف جهان در حال فعالیت هستند. در ایران نیز شرکت‌های معتبر بسیاری فعالیت می‌کنند و محصولات فوق العاده باکیفیتی را به بازار عرضه کرده اند. ما در ادامه شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران را به […]

بازاریابی شبکه‌ای در دنیای امروز جایگاه خود را پیدا کرده است و شرکت‌های گوناگونی در این زمینه در کشورهای مختلف جهان در حال فعالیت هستند. در ایران نیز شرکت‌های معتبر بسیاری فعالیت می‌کنند و محصولات فوق العاده باکیفیتی را به بازار عرضه کرده اند. ما در ادامه شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران را به شما معرفی می‌کنیم. پس تا پایان با ما همراه شوید.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای بازاریابان ایرانیان زمین (بیز)

یکی از موفق‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران شرکت بیز بوده که محصولات متنوع و باکیفیتی را به بازار عرضه کرده است. در حال حاضر این شرکت با مدیریت غلامرضا عطاران دارای پروانه کسب از صنف بازاریابان شبکه‌ای می‌باشد.

این شرکت توانسته با ارائه محصولات متنوع نیازهای خریداران برطرف نماید. یکی از هدف‌های شرکت بیز اشتغال‌زایی بوده است؛ به طوری که هر فردی می‌تواند برای جذب مشتری و افزایش فروش محصولات در این شرکت ثبت نام نماید. محصولات شرکت بیز شامل ماسک و ژل مو، تقویت کننده مو، اسپری‌های خوشبو کننده، کرم‌های آرایشی بهداشتی، ریمل چشم و ابرو، ملزومات آشپزخانه، لوازم تحریر و کالای خواب می‌باشد.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای بازاریابان ایرانیان زمین (بیز)

شرکت بازاریابی شبکه‌ای پارس نیوشا نیک

پارس نیوشانیک به دلیل فروش بالا و کیفیت بی‌نظیر محصولات، در لیست موفق‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران ما قرار می‌گیرد. این شرکت انواع چای و دمنوش را با برند نیوشا نیک به بازار عرضه کرده است. یکی از پرطرفدارترین محصولات نیوشانیک چای و دمنوش بوده که فروش بسیار بالایی دارند. این شرکت علاوه بر دمنوش‌های خالص، دمنوش‌های ترکیبی نیز عرضه می‌کند. شرکت بازاریابی شبکه‌ای نیوشانیک با مدیریت احمد عیوضی پروانه کسب خود را از صنف بازاریابی شبکه‌ای دریافت کرده است.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای پارس نیوشا نیک

شرکت بازاریابی شبکه‌ای تلاش‌کاران سرمایه وزین (تکسو)

چنانچه بخواهیم یکی دیگر از موفق‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران را به شما معرفی کنیم، باید از شرکت تکسو نام ببریم. این شرکت تمامی مجوزهای مربوطه را دریافت کرده است و در حال حاضر با مدیریت محمد رویائی در حال ارائه خدمات می‌باشد. محصولات شرکت بازاریابی شبکه‌ای تکسو عمدتاً در زمینه چای، دمنوش، محصولات مراقبتی پوست، شوینده، روغن‌های طبیعی و… می‌باشد. ادویه‌جات و انواع محصولات ترمیم کننده از دیگر محصولات پرفروش این شرکت می‌باشند.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای تلاش‌کاران سرمایه وزین (تکسو)

شکرت بازاریابی شبکه‌ای مروارید پنبه ریز

یکی از موفق‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران شرکت مروارید پنبه ریز بوده که تنوع بالایی از محصولات را ارائه کرده است. این شرکت از دیرباز با هدف ارتقا سطح سلامت افراد جامعه وارد حوزه بازاریابی شبکه‌ای شده است. محصولات این شرکت شامل محصولات آرایشی بهداشتی، ادوپرفیوم، کرم پودر، رژلب، ریمل مژه و… بوده و کیفیت بسیار بالایی را به خریدار ارائه می‌کنند. این شرکت با مدیریت کریم دوست محمدی پروانه کسب خود را از صنف بازاریابی شبکه‌ای دریافت کرده است.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای مروارید پنبه ریز

شرکت بازاریابی شبکه‌ای میراث نفیس دست‌ها

میراث نفیس دست‌ها یکی از شرکت‌های باسابقه و موفق در زمینه بازاریابی شبکه‌ای است که در لیست شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران ما قرار می‌گیرد. عمده محصولات این شرکت در دسته‌بندی آرایشی بهداشتی قرار داشته و طبق استاندارد‌های جهانی تولید شده اند. از محصولات شرکت میراث نفیس دست‌ها می‌توانیم به کرم پودر، رژلب، سایه چشم، رژگونه، لوسیون بدن، ماسک مو و… اشاره کنیم. این شرکت با مدیریت شقایق ناصری، پروانه کسب خود را از صنف بازاریابی شبکه‌ای دریافت کرده است.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای میراث نفیس دست‌ها

شرکت بازاریابی شبکه‌ای نیک‌پوشان رادین

کمپانی بازاریابی شبکه‌ای نیک‌پوشان رادین با مدیریت شبنم وهاب زاده تمامی مجوزهای مربوطه را دریافت کرده است و دارای پروانه کسب از صنف بازاریابی شبکه‌ای می‌باشد. شرکت نیک‌پوشان رادین محصولاتی نظیر پوشاک مردانه و زنانه، صنایع فرهنگی و محصولات آرایشی بهداشتی را به بازار عرضه می‌کند. این شرکت دید تخصصی نسبت به مد و پوشاک داشته و ایده‌های کارآمدی به مشتریان خود ارائه می‌کند.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای نیک‌پوشان رادین

شرکت بازاریابی شبکه‌ای هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ایرانیان

یکی دیگر از موفق‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران شرکت بازاریابی شبکه‌ای هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ایرانیان می‌باشد. این شرکت محصولات بی‌نظیر خود را با برند وست ویژن به مشتیریان عرضه می‌کند. این هلدینگ با هدف گسترش سلامت افراد مختلف جامعه به این حوزه وارد شده است و محصولات خود را بر اساس روش‌های علمی و با استفاده از فراورده‌های زنبور عسل تولید و عرضه می‌کند.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ایرانیان در تلاش است تا زندگی سالم را در جامعه گسترش دهد و رضایت خریداران خود را کسب کند. این شرکت با مدیریت مهدی آنت تمامی مجوز‌ها دریافت کرده است و دارای پروانه کسب از صنف بازاریابی شبکه‌ای می‌باشد.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ایرانیان

شرکت بازاریابی شبکه‌ای سیمرغ عصر تجارت

کمپانی بازاریابی شبکه‌ای سیمرغ عصر تجارت با مدیریت بهار بشر دوست تمامی مجوزهای مربوطه را دریافت کرده و یکی از موفق‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران محسوب می‌شود. این شرکت از روش‌های نوینی برای فروش محصولات خود استفاده می‌کند. عمده محصولات این شرکت شامل محصولات آرایشی، تقویتی پوست، ادکلن و کرم می‌باشد.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای سیمرغ عصر تجارت

شرکت بازاریابی شبکه‌ای راه سوم پارسیان

این شرکت با مدیریت زهره باقری یکی از موفق‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران بوده که فعالیت خود را در زمینه محصولات آرایشی بهداشتی، مکمل‌های غذایی آغاز کرده و در حال حاضر نیز بسیار فعال می‌باشد. عمده محصولات این شرکت در زمینه پک‌های مختلف آرایشی بهداشتی، محصولات پوستی، مکمل‌های غذایی، مواد غذایی و… می‌باشد. این شرکت پروانه کسب خود را از صنف بازاریابی شبکه‌ای دریافت کرده است.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای راه سوم پارسیان

شرکت بازاریابی شبکه‌ای سفیران یگانه بازاریابی آسیا

این شرکت با هدف تاسیس انواع فروشگاه زنجیره‌ای و اجرای انواع طرح‌های خدماتی، بازرگانی و تولیدی وارد این عرصه شده است. شرکت بازاریابی شبکه‌ای سفیران یگانه بازاریابی آسیا با مدیریت سبا معقولی تمامی مجوزهای مربوطه را دریافت کرده است و دارای پروانه کسب از صنف بازاریابی شبکه‌ای است. عمده محصولات این شرکت در زمینه شوینده‌های بهداشتی، انواع شامپو، کرم، محلول‌های ضد عفونی کننده، مایع ظرفشویی و مایع دستشویی می‌باشد. این شرکت توانسته با تکیه بر علم و تکنولوژی و استراتژی‌های موثر، محصولات باکیفیتی را عرضه کند.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای سفیران یگانه بازاریابی آسیا

شرکت بازاریابی شبکه‌ای آرمان تدبیر اطلس

یکی از بزرگترین و موفق‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران بوده که تمامی مجوزهای بازاریابی شبکه‌ای خود را دریافت کرده است. شرکت بازاریابی شبکه‌ای آرمان تدبیر اطلس تنوع بالایی در محصولات خود داشته و به طور عمده در زمینه محصولات آرایشی بهداشتی فعالیت می‌کند.

از جمله محصولات این شرکت می‌توانیم به شامپوهای مخصوص انواع مو، صابون، سرم‌های پوستی، کرم‌های ضد چروک و ضد آفتاب اشاره کنیم. این شرکت در حال حاضر با مدیریت محمد حسین بوجاری اداره می‌شود و پروانه کسب خود را از صنف بازاریابی شبکه‌ای دریافت کرده است.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای آرمان تدبیر اطلس

شرکت بازاریابی شبکه‌ای سپاروک پخش پایدار

این شرکت یکی از بهترین‌ها در حوزه بازاریابی شبکه‌ای محسوب می‌شود و به تولید و عرضه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی می‌پردازد. سلامت و انواع نوشیدنی از دیگر دسته‌بندی‌هایی است که شرکت بازاریابی شبکه‌ای سپاروک پخش پایدار محصول عرضه می‌کند. این شرکت با مدیریت محمدرضا توکلی پروانه کسب خود را دریافت کرده است. دمنوش، قهوه، عطر، لوسیون، ژل اسکراب، کرم مرطوب کننده، مکمل‌های گیاهی، ضد عفونی کننده‌های الکلی و غیرالکلی از دیگر محصولات شرکت سپاروک می‌باشند.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای سپاروک پخش پایدار

شرکت بازاریابی شبکه‌ای نوبوکان معین

یکی دیگر از شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران، شرکت نوبوکان معین بوده که با هدف افزایش سلامت خانواده و ارائه محصولات باکیفیت وارد حوزه بازاریابی شبکه‌ای شده است. محصولات این شرکت به طور عمده شامل انواع ادویه¬‌جات می‌باشد. روش تولید محصولات این شرکت به این صورت است که ابتدا نیازهای جامعه شناسایی شده و سپس با به کارگیری الگوهای علمی و بین المللی محصولات مورد نظر تولید خواهند شد. شرکت بازاریابی شبکه‌ای نوبوکان معین با مدیریت هادی سبحانی پروانه کسب خود را از صنف بازاریابی شبکه‌ای دریافت کرده است.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای نوبوکان معین

شرکت بازاریابی شبکه‌ای سخت کوشان اریس

کادر مدیریتی حرفه ای، فروش بالا، کیفیت بی‌نظیر محصولات و روش‌های موثر فروش، باعث شده‌اند که شرکت سخت کوشان اریس در لیست موفق‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران قرار بگیرد. عمده محصولات این شرکت در زمینه آرایشی بهداشتی قرار می‌گیرند. محصولات این شرکت کاملا گیاهی بوده و عوارض چندانی ایجاد نمی‌کنند. همچنین این دسته از محصولات با قیمتی مقرون به صرفه به بازار عرضه شده اند.

محصولات مراقبت مو، پاک کننده‌های پوستی، مراقبت دهان و دندان، عطر و ادکلن‌های زنانه مردانه و همچنین میوه خشک از محصولات شرکت بازاریابی شبکه‌ای سخت کوشان اریس به حساب می‌آیند. این شرکت با مدیریت مسعود رویایی، پروانه کسب خود را از صنف بازاریابی شبکه‌ای دریافت کرده است.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای سخت کوشان اریس

شرکت بازاریابی شبکه‌ای آریا پژوهش یکتا

از دیگر شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران می‌توانیم به شرکت آریا پژوهش یکتا اشاره کنیم. این شرکت ابتدا فعالیت خود را در زمینه تحقیقات حوزه محصولات گیاهی و ارگانیک شروع کرد و سپس در زمینه تولید و فروش محصولات آرایشی بهداشتی بر پایه این دسته از مواد اولیه فعالیت نمود. برخی از محصولات شرکت بازاریابی شبکه‌ای آریا پژوهش یکتا شامل شامپو، اسپری‌های دهانی غیرالکلی، دهان شویه و محصولات پوستی می‌باشد. این شرکت با مدیریت حمید نصرت آقایی دارای پروانه کسب است.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای آریا پژوهش یکتا

شرکت بازاریابی شبکه‌ای رضائی زانیار

یکی دیگر از شرکت‌های موفق در این زمینه، شرکت بازاریابی شبکه‌ای رضائی زانیار بوده که با استفاده از مواد اولیه باکیفیت، با برندهای معتبر جهانی در حال رقابت است. ظرافت دوخت و مرغوبیت پارچه، نشان از کیفیت محصولات این شرکت دارد. شرکت بازاریابی شبکه‌ای رضائی زانیار با هدف کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات در این زمینه وارد شده است و با حذف واسطه‌ها و فروش مستقیم، گامی محکم در ارائه محصولات برداشته است. این شرکت با مدیریت ایمان رضایی، پروانه کسب خود را از صنف بازاریابی شبکه‌ای دریافت کرده است.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای رضائی زانیار

شرکت بازاریابی شبکه‌ای سلامت انگیزان نوین

از دیگر شرکت‌های قانونی و موفق بازاریابی شبکه‌ای می‌توانیم به شرکت بازاریابی شبکه‌ای سلامت انگیزان نوین اشاره کنیم. این شرکت با مدیریت مسعود رویایی، تمامی مجوزهای مربوطه را دریافت کرده و دارای پروانه کسب است. یک آیتم بی‌نظیر سایت این شرکت، نمایش پورسانت بازاریابان به طور دقیق است که با ورود به حساب کاربریشان می‌توانند وضعیت نحوه فعالیت خود را مشاهده کنند. انواع دمنوش از محصولات شرکت بازاریابی شبکه‌ای سلامت انگیزان نوین به شمار می‌آیند.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای سلامت انگیزان نوین

شرکت بازاریابی شبکه‌ای خانواده تحول آفرین خورشید زیبا

چنانچه بخواهیم یکی دیگر از شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران را به شما معرفی کنیم، می‌توانیم شرکت بازاریابی شبکه‌ای خانواده تحول آفرین خورشید زیبا را نام ببریم. این شرکت با هدف تولید محصولات آرایشی بهداشتی آغاز به کار کرده و در این زمینه افتخارات زیادی را کسب کرده است. فرمولاسیون بی‌نظیر محصولات تولیدی این شرکت و به کارگیری فناوری‌های بی‌نظیر در تولید آن‌ها، نقش مهمی در این افتخارات دارند. شرکت بازاریابی شبکه‌ای خانواده تحول آفرین خورشید زیبا با مدیریت مرتضی فتاح، پروانه کسب خود را دریافت نموده است.

بیشتر بخوانید

شرکت بازاریابی شبکه‌ای خانواده تحول آفرین خورشید زیبا

شرکت بازاریابی شبکه‌ای سیستم به آوران آنیک

کمپانی بازاریابی شبکه‌ای سیستم به آوران آنیک از دیگر شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران محسوب می‌شود که با ارائه محصولات با کیفیت، رضایت مشتریان خود را به دست آورده است. این شرکت با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا محصولات باکیفیتی را تولید کرده که عمدتاً در دسته آرایشی بهداشتی قرار می‌گیرند. ماسک صورت، کرم‌های مراقبتی پوست صورت، آرایش پاک کن و ژل شستشو، از جمله محصولات شرکت بازاریابی شبکه‌ای سیستم به آوران آنیک هستند. این شرکت با مدیریت سمیه آقاجانی، پروانه کسب خود را دریافت کرده است.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای سیستم به آوران آنیک

شرکت بازاریابی شبکه‌ای طراحان پوشش ستاره

این شرکت با هدف حمایت از تولید داخلی و اشتغال‌زایی تاسیس شده است و با بهره گیری از پرسنل مجرب و روش‌های موثر فروش، یکی از بهترین‌ها در این زمینه محسوب می‌شود. شرکت بازاریابی شبکه‌ای طراحان پوشش ستاره با استفاده از استانداردهای جهانی، انواع مانتو زنانه و کت و شلوار مردانه را تولید می‌کند. این شرکت با مدیریت محراب باقری پروانه کسب خود را از صنف بازاریابی شبکه‌ای دریافت کرده است.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای طراحان پوشش ستاره

سخن پایانی

در مقاله فوق انواع شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران معرفی شد. تمامی شرکت‌های نامبرده مجوزهای مربوطه را دریافت کرده‌اند و در حال فعالیت هستند. محصولات باکیفیت، روش‌های موثر فروش و بهره مندی از کادری مجرب و حرفه ای، باعث شده است که شرکت‌های نامبرده در لیست موفق‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای قانونی در ایران قرار بگیرند.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=7189

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.