0

چرا استفاده از معجون ژوناس (Jonnas) توصیه می‌شود؟

 • کد خبر : 8092
 • ۰۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۰
چرا استفاده از معجون ژوناس (Jonnas) توصیه می‌شود؟

 معجون ژوناس (Jonnas) یکی از محصولات برند وست ویژن می‌باشد که یک تقویت کننده برپایه ژل رویال است. در صورتی که به دنبال یک محصول موثر در زمینه تقویت قوای جنسی و بهبود مشکل ناباروری هستید، معجون ژوناس بهترین گزینه برای شما است. در این محصول از معجون هلسا و ترکیبات گیاهان خاص وجود دارد. […]

 معجون ژوناس (Jonnas) یکی از محصولات برند وست ویژن می‌باشد که یک تقویت کننده برپایه ژل رویال است. در صورتی که به دنبال یک محصول موثر در زمینه تقویت قوای جنسی و بهبود مشکل ناباروری هستید، معجون ژوناس بهترین گزینه برای شما است. در این محصول از معجون هلسا و ترکیبات گیاهان خاص وجود دارد. ویژگی‌های معجون ژوناس به صورت خلاصه عبارتند از:

 • حل مشکلات جنسی
 • تنظیم چرخه قاعدگی خانم‌ها
 • بهبود بی‌خوابی
 • درمان بیماری‌هایی نظیر شب عفونت، ناراحتی اعصاب و…

ژوناس بر انواع فعاليت‌های بيولوژيكی در سلول و بافت‌های مختلف بدن و بـه خصـوص سيسـتم اعصاب نیز تاثیر دارد. این محصول حاوی تركيبـات فسـفردار به ويژه استيل كولين است كه يكی از انتقال دهنده‌های پيام‌های عصبی از يک سلول به سلول بعدی است. این ماده برای شكل گيری و رشد حافظه و بازيابی آن لازم و ضروری می‌باشد. بنابراين معجون ژوناس از برند وست ویژن به عنوان یک منبع غنی از این ماده می‌تواند در بهبود این اختلالات مفيد واقع شود. در ادامه به توضیح بیشتری درباره این که چرا استفاده از معجون ژوناس (Jonnas) توصیه می‌شود؟ خواهیم پرداخت.

تقویت قوای جنسی با معجون ژوناس (Jonnas)

شاید باورش سخت باشد اما ماشینی شدن زندگی امروز، مشغله‌ زیاد آدم‌ها و مواد شیمیایی مختلفی که با آن‌ها سر و کار داریم، باعث اختلالات زیادی در بدن خصوصا در قوای جنسی افراد شده است. ناتوانی و ضعف در این زمینه به قدری اهمیت پیدا کرده که کار به جدایی خانواده‌ها کشیده شده و ناچار بسیاری از مردم به دنبال روش‌هایی برای افزایش میل جنسی هستند. معجون ژوناس با ترکیبات خاص خود به عنوان معجون جوانی بانوان شناخته می‌شود. معجون ژوناس برای تقویت میل جنسی زنان بسیار تاثیرگذار است.

رابطه جنسی، کششی طبیعی در فضاي مناسب خانواده است که پذیرش و احساس رضایت از آن در حفظ نظام خانوادگی موثر است اما ممکن است به دلیل برخی شرایط مانند زایمان، رفتار جنسی دچار تغییراتی ‌شود. این معجون قوای جنسی را در زنان تقویت کرده و هورمون‌ها را نیز تنظیم‌ می‌کند. همچنین در بهبود مشکلات ناباروری نیز موثر است. ترکیبات به کار رفته در این معجون کاملا طبیعی و غیر شیمیایی می‌باشند.

 معجون ژوناس (Jonnas)تقویت قوای جنسی

علائم کاهش میل جنسی در زنان و مردان

از جمله علائم کاهش میل جنسی در آقایان و بانوان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم تمایل به انجام و برقراری رابطه جنسی
 • عدم شروع رابطه جنسی و فرار از آن
 • عدم تحریک در رابطه جنسی
 • عدم لذت از رابطه جنسی

کاهش میل جنسی به چه دلیلی است؟

کاهش میل جنسی، ممکن است به دلایل زیادی رخ دهد که در این قسمت به برخی از آن‌ها پرداخته‌ایم:

۱. استفاده از برخی داروها

برخی از داروهایی که برای پرتودرمانی و شیمی‌درمانی، افسردگی، فشارخون بالا و سایر بیماری‌های رایج استفاده می‌شوند، ممکن است بر تولید تستوسترون تاثیر بگذارند و میل جنسی را کاهش دهند.

۲. برخی بیماری‌ها

 • دیابت نوع ۲
 • چاقی
 • فشارخون بالا
 • کلسترول بالا
 • نارسایی مزمن ریه، قلب، کلیه و کبد
 • برخی از بیماری‌ها نظیر سرطان، میزان تولید اسپرم را کاهش می‌دهند.

۳. اعتمادبه‌نفس پایین

کسی که احساس می‌کند جذاب نیست، تمایل کمتری برای برقراری رابطه جنسی دارد. ترس از رد شدن توسط طرف مقابل نیز ممکن است باعث کاهش میل جنسی شود.

۴. مصرف الکل یا مواد مخدر

مصرف زیاد از حد الکل می‌تواند سیستم عصبی را مختل کند، منجر به خستگی شود و نعوظ را دشوار کند. مواد مخدری نظیر ماری‌جوانا نیز غده هیپوفیز (که تولید تستوسترون را تنظیم می‌کند) را سرکوب می‌کنند.

بهبود آلزایمر با معجون ژوناس

بیماری آلزایمر نوعی اختلال مغزی است که در آن حافظه و مهارت‌های تفکر به‌تدریج از بین می‌رود، تا جایی که فرد در نهایت در انجام‌دادن ساده‌ترین فعالیت‌ها دچار مشکل می‌شود. در بیش‌تر افرادی که نوع دیررس آلزایمر را تجربه می‌کنند، علائم در اواسط دهه ۶۰ سالگی زندگی آن‌ها ظاهر می‌شود.

 علائم نوع زودرس آلزایمر، بین دهه ۳۰ تا ۶۰ سالگی فرد ظاهر می‌شود و شیوع آن بسیار کم است. آلزایمر شایع‌ترین علت دمانس (زوال عقل) در بین سالمندان است. معجون ژوناس (Jonnas) یکی از موثرترین راه‌هایی است که به بهبود آلزایمر کمک شایانی می‌کند. این معجون اكسيژن رسانی به بافت مغز را افزايش می‌دهد، اين افزايش اكسيژن رسانی در افراد مسنی كه مبتلا بـه برخی از اختلالات مغزی ناشی از پيری عروق و كاهش اكسيژن رسانی به مغز بوده‌اند، مفيد می باشد. همچنين نوروژنز را تسهيل كرده موجب شاخه زايی و القای تمايز نورونی می‌گـردد.

این موضوع از فرسودگی و آسیب سلول‌های مغز که در نهایت منجر به بیماری آلزایمر می‌شود، پیشگیری می‌کند. علاوه بر اين، ژل ژوناس از طريق اثرات آنتی اكسيدانی موجب بهبود هيپرانسولينمی و مقاومت بـه انسـولين در مـدل‌های حيوانی مقاوم بـه انسولين می‌شود.

از علائم شایع این بیماری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

-از دست دادن حافظه

-مشکلات زبانی

-رفتار تکانشی یا غیرقابل پیش‌بینی

مهم‌ترین عوامل و علت بیماری آلزایمر چیست؟

با وجود مطالعات زیادی که پیرامون این بیماری توسط پزشکان و روانشناسان انجام شده، هنوز علل وقوع این بیماری کاملاً مشخص نیست. ولی برخی از فاکتور‌های اصلی عبارتند از:

 • سن بیشتر افراد مبتلا، بالای ۶۵ سال است.
 • سابقه خانوادگی نقش اساسی دارد و اگر یکی از اعضای خانواده به این بیماری مبتلا باشد، درصد ابتلا بالا می‌رود.
 • ژنتیک و وجود برخی ژن‌های خاص، می‌تواند یکی دیگر از فاکتورهای این بیماری باشد.

بهبود آلزایمر

درباره درمان آلزایمر شاید خبر خوبی نباشد که بدانید آلزایمر اصلا معالجه‌ای ندارد و برای اینکه جلوی آسیب مغزی ناشی از آلزایمر را بگیرید اصلا راهی وجود ندارد. اما می‌توان از درمان‌هایی استفاده کرد که دست کم سبب می‌شود به صورت ظاهری فرد توانایی‌های ذهنی خود را حفظ کرده و نیز بتواند عوارض بیماری را به میزان کمتری متحمل شود. اگر فرد زودتر به مداوا بپردازد برایش بهتر است. چرا که این احتمال وجود دارد که فرد طولانی‌تر مهارت‌های خود را حفظ کرده و بتواند کارهای خود را بهتر و بدون مشکل‌تر انجام دهد.

 معجون ژوناس (Jonnas) بهبود آلزایمر

کمک به رفع مشکل ناباروری با معجون ژوناس

به طور کلی، ناباروری به عنوان ناتوانی در باردار شدن پس از یک سال (یا بیشتر) و با رابطه جنسی محافظت نشده تعریف می‌شود. از آن جایی که مشخص شده است که باروری در زنان با افزایش سن به طور پیوسته کاهش می‌یابد، برخی از پزشکان، زنان ۳۵ ساله یا بالاتر را پس از ۶ ماه رابطه جنسی محافظت نشده، ارزیابی و درمان می‌کنند.

 زنان مبتلا به ناباروری باید توسط یک متخصص غدد تولید مثل (Reproductive) که در مدیریت ناباروری متخصص است، ویزیت شوند. متخصصان غدد تولید مثل ممکن است بتوانند به زنان مبتلا به سقط مکرر، یعنی بانوانی که بیش از دو یا چند سقط جنین خود به‌ خودی داشته‌اند، کمک کنند.

باید بدانید ناباروری به معنای عقیم بودن و نازا بودن دائمی نیست و می‌توان این مشکل را با استفاده از روش‌های مختلف رفع کرد.  بسیاری از زوج‌ها با پرداخت هزینه‌های زیاد و استفاده از داروهای شیمیایی اقدام به رفع این مشکل می‌کنند. عوارض مخرب داروهای شیمیایی استفاده شده، تا سال‌ها باعث مختل شدن سلامت جسمی و روانی زن و مرد خواهد شد.

معجون ژوناس یک مکمل طبیعی و بدون عوارض بوده و زوج‌ها می‌توانند برای رفع مشکل ناباروری خودشان از آن بهره ببرند. معجون ژوناس یه علت داشتن ترکیبات طبیعی و  هیچگونه عوارضی ندارد و زوج‌ها می‌توانند این راه را بدون هیچگونه استرسی امتحان کنند.

نشانه‌های ناباروری که نیاز به پیگیری دارد!

در صورتی که زوج بعد از داشتن یک سال رابطه جنسی منظم باردار نشدند و نشانه‌ها و علائم زیر را داشتند لازم است برای طی کردن پیگیری و بررسی مشکل به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنند.

 • مشکلات پوستی مانند افزایش جوش و آکنه
 • تغییرات در میل جنسی
 • ریزش مو و یا نازک شدن بافت مو
 • افزایش وزن
 • رشد موهای زائد در پشت لب، روی سینه و چانه
 • خارج شدن ترشحات شیری ازنوک سینه‌ها
 • احساس درد هنگام رابطه‌ جنسی
 • تغییر و بی‌نظمی در دوره‌ عادت ماهیانه

تنظیم چرخه قاعدگی بانوان با معجون ژوناس

چرخه قاعدگی در هر فرد از روز اول دوره قاعدگی و تا شروع دوره بعدی محاسبه می‌شود. این دوره در هر خانمی متفاوت است، اما میانگین مدت ‌زمان در هر دوره قاعدگی که در نظر گرفته شده ۲۸ روز است.

 اگر این چرخه بیش از ۳۵ روز یا کمتر از ۲۱ روز رخ دهد، به‌عنوان دوره نامنظم چرخه قاعدگی شناخته می‌شود. عوامل متعددی می‌تواند سبب ایجاد چنین اختلالی در خانم‌ها شود. در ادامه هر یک از موارد را ذکر خواهیم کرد. معجون ژوناس با عملکردی که بر روی سیستم هورمونی زنان دارد باعث تنظیم چرخه قاعدگی و در نهایت تاثیر بر باروری می‌شود.

چه چیزی باعث پریودهای نامنظم می‌شود؟

دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود پریود نامنظم را تجربه کنید. این دوره‌های بیش از حد سنگین یا طولانی مدت، منوراژی نامیده می‌شود. علائم رایج عبارتند از: قاعدگی که بیش از ۷ روز طول می‌کشد یا خونریزی که آنقدر شدید است که مجبور می‌شوید محصول پریود خود را هر ساعت عوض کنید.

علل منوراژی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • داروها: برخی از داروهای ضد التهابی یا هورمونی می‌توانند بر‌ خونریزی قاعدگی تاثیر بگذارند. خونریزی شدید نیز یکی از عوارض جانبی پیشگیری از بارداری IUD است.
 • تغییرات هورمونی: هورمون‌های پروژستین یا استروژن بیش از حد که پوشش داخلی رحم را تنظیم می‌کنند، ممکن است باعث خونریزی شدید شود. عدم تعادل هورمونی بیشتر در افرادی که به تازگی قاعدگی را شروع کرده‌اند یا افرادی که به یائسگی نزدیک می‌شوند، رخ می‌دهد.
 • شرایط پزشکی بیماری: التهابی لگن (PID)، اندومتریوز، اختلالات خونی ارثی، و رشد خوش‌خیم و سرطان‌ها همگی باعث بی‌نظمی قاعدگی می‌شوند.

پیشگیری از بروز قاعدگی نامنظم

قاعدگی‌های نامنظم (بسته به علتی که دارند) تا حدی قابل پیشگیری هستند. در اینجا به چندین نکته برای جلوگیری از پریود نامنظم اشاره کرده‌ایم:

 • اگر می‌خواهید وزن کم کنید، به جای استفاده از رژیم‌هایی که به طور شدیدی مصرف کالری و مواد غذایی را محدود می‌کنند، سعی کنید به تدریج وزن کم کنید تا بدن‌تان تحت فشار قرار نگیرد.
 • اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی استراحت می‌کنید.
 • تکنیک‌های کاهش استرس و ریلکسیشن را تمرین کنید.
 • اگر ورزشکار هستید، از ورزش‌های طولانی مدت یا شدید خودداری کنید. فعالیت‌های ورزشی شدید و افراطی می‌توانند سبب نامنظم شدن دوره‌های قاعدگی شوند.
 • مطابق دستور پزشک از قرص‌های ضدبارداری یا سایر روش‌های پیشگیری از بارداری استفاده کنید.

 معجون ژوناس (Jonnas) تنظیم قاعدگی

سخن آخر

معجون ژوناس (Jonnas) به عنوان یک تقویت کننده قوای جنسی و تنظیم‌ کننده هورمون‌ها و کمک به درمان ناباروری شناخته می‌شود. همچنین معجون ژوناس علاوه بر کمک به ناباروری، بیماری‌هایی مثل شب ادراری، آرتروز، بیماری روماتیسم، سرد مزاجی، افرادی که ناراحتی اعصاب دارند، افرادی که دچار کم خوابی هستند و افرادی که دچار افسردگی هستند را بهبود می‌بخشد. همچنین خانم‌ها می‌توانند با مصرف این معجون چرخه قاعدگی خودشان را تنظیم  و مشکلات هورمونی خود را تاحد بسیار زیادی بهبود ببخشند.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=8092

برچسب ها

ثبت دیدگاه

 1. من از این محصول استفاده کردم بسیار عالی بود و جواب گرفتم ممنونم🙏

 2. مقاله مفید و کاملی بود! قطعا برای خرید این معجون اقدام می‌کنم

 3. سلام
  وقت بخیر
  تاثیر این دارو به سن هم بستگی داره یا نه

  • برای بعضی افراد مصرف این شربت ممنوعیت استفاده دارد ولی برای اکثر افراد مناسب است

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.