0

آیا شرکت وست ویژن قانونی است؟

  • کد خبر : 9368
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۱
آیا شرکت وست ویژن قانونی است؟

شرکت وست ویژن یک شرکت قانونی است. باید گفت که بازاریابی شبکه‌ای با این که توجه‌های بسیاری را به خود جلب کرده، اما بازهم ساختار اصلی آن برای افرادی گنگ است. احتمالا نام شرکت‌های هرمی را برای یک بار هم که شده شنیده‌اید. شرکت‌های هرمی با عملکرد غیر‌قانونی و عدم وجود محصولات واقعی، کالاها را […]

شرکت وست ویژن یک شرکت قانونی است. باید گفت که بازاریابی شبکه‌ای با این که توجه‌های بسیاری را به خود جلب کرده، اما بازهم ساختار اصلی آن برای افرادی گنگ است. احتمالا نام شرکت‌های هرمی را برای یک بار هم که شده شنیده‌اید. شرکت‌های هرمی با عملکرد غیر‌قانونی و عدم وجود محصولات واقعی، کالاها را با قیمتی غیرواقعی یا گران‌تر به دست مشتریان می‌رسانند.

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه بازاریابی شبکه‌ای است که با فعالیت‌های گسترده‌ای که دارد می‌توان آن را در زمره‌‌ی بهترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای، قرار داد. این شرکت معتبر با دریافت تمام مجوز‌های مربوطه از وزارت صنعت، تجارت و معادن و با بکارگیری از تجارب و فناوری‌های به روز شده اقدام به تولید محصولاتی بر پایه گیاهان دارویی و ژل رویال نموده است.

 همچنین در کنار ایجاد انگیزه برای استفاده از محصولات ارگانیک و گیاهی به دنبال شرایطی برای افزایش بازار جهانی و فروش بیشتر محصولات در بین مصرف کنندگان و خریداران نیز است. این امر سبب می‌شود تا با ایجاد سود‌آوری بیشتر برای شرکت و شرکای تجاری خود (تمامی همکاران و بازاریابان) جایگاه محکم و امنی در بین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای کسب کند.

مجوزهای برند وست ویژن جهت تولید و فروش محصولات ژل رویال

دکتر مهدی آنت موسس شرکت هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم با ثبت برند وست ویژن و کسب پروانه‌ها و مجوزهای لازم و رسمی توانسته است آن را گسترش دهد. ایشان در طی سال‌ها تلاش و کوشش و مطالعه ارتقای سطح سلامت جامعه را پیشه‌ی خود قرار داده و محصولات جدید و مفید را بر اساس ژل رویال به بازار عرضه می‌کند.

دکتر آنت مجوز رسمی نظام صنفی کارهای کشاورزی را با شماره پروانه: ۲۰۲۳-۰۴-۱۷ و شماره ثبت نظام صنفی ۷۵۴۲۸/۱/۲۰۰ در زمینه پرورش زنبور عسل در سال ۹۷ برای دریافت کرده است.

شرکت وست ویژن با احداث و راه اندازی مزارع بزرگ زنبورداری به تولید با کیفیت‌ترین عسل و نیز طبیعی‌ترین ژل رویال فاسد نشدنی پرداخته است.

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم با گرفتن مجوز معتبر و رسمی فعالیت بازاریابی شبکه‌ای در سال ۱۴۰۱، از اولین‌ها در این زمینه می‌باشد. پروانه کسب بازاریابی شبکه‌ای وست ویژن از اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی برای فعالیت‌های توزیعی با شماره صنفی ۰۴۶۸۳۶۹۹۶۵ می‌باشد. برند وست ویژن همچنین تمامی مجوزهای رسمی و لازم برای تولید ژل رویال و مشتقات آن را تحت برند وست ویژن مانند مجوزهایISO، HACCP، مجوز حلال و … را نیز کسب کرده است.

دکتر مهدی آنت در وست ویژن، به صورت يک شخص حقوقى مستقل داراى پروانه کسب بازاریابی شبکه‌ای مطابق آیین نامه تبصره ماده ۸۷ قانون نظام صنفی است و هيچ‌گونه وابستگى به ارگان‌ها و نهادهاى دولتى و غيردولتى ديگر براى این شخص و شركت وجود ندارد. شما می‌توانید تمامی این مجوزها را در سایت شرکت وست ویژن به طور کامل مورد بررسی و بازدید قرار دهید.

تمديد مجوز بازاريابی شبكه‌ای شرکت وست ویژن

دیدگاه‌های مختلفی در رابطه با بازاریابی شبکه‌ای وجود دارد. اما نتورک مارکتینگ تفاوت‌های زیادی با شرکت‌های هرمی غیرقانونی دارد. یک کسب و کار قانونی مبتنی بر ارائه محصولات است که کالاها را با قیمتی مقرون به صرفه و با‌ کیفیتی مناسب به دست مردم می‌رساند. اما با این حال احتمال کلاهبرداری در این حوزه وجود دارد. زمانی این اتفاق می‌افتد که یک شرکت تنها به جذب عضو جدید و پولشویی اهمیت دهد و خبری از محصولات واقعی نباشد!

 آیا امکان کلاهبرداری در بازاریابی شبکه‌ای با وجود محصول وجود ندارد؟ به طور قطع وجود دارد. چرا که شرکت‌های کلاهبردار می‌توانند با فروش محصولات، با قیمتی بیشتر از قیمت واقعی از افراد سودجو‌یی کنند. اما در حال حاضرشرکت‌های معتبری در این حرفه فعالیت می‌کنند که شما می‌توانید با تحقیقات و مشاهده مجوز قانونی در این شرکت‌ها ثبت نام کنید و درآمد کسب کنید.

هر شرکت برای شروع فعالیت خود و داشتن اعتبار نیازمند اخذ مجوز‌های لازم است و همچنین برای ادامه فعالیت‌ها نیازمند توجه به زمان تمدید آن می‌باشد. زیرا داشتن مجوز و پروانه کسب و کار به هر شرکتی اعتبار می‌بخشد و بقای هر شرکت ملزوم به وجود مجوز‌هاست. به همین منظور هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم، خود را موظف دانسته تا در زمان مقرر به تمدید مجوز بازاریابی شبکه‌ای خود اقدام کند.

شرکت تجارت قرن بیست و یکم ایرانیان به شماره ثبتی ۴۸۴۷۰۵ در خرداد ماه سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را عرصه بازاریابی شبکه‌ای آغاز کرده است. مدیر عامل شرکت، دکتر مهدی آنت، خود در زمینه تجارت بازاریابی شبکه‌ای صاحب تجربه و مطالعه هستند.

باتوجه به مستندات موجود در سایت ایران هشدار و دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و کسب و کارهای مجازی؛ این شرکت همچنان پرقدرت در حال فعالیت بوده و مجوز خود را به تازگی در تاریخ۱۱/۰۴/۱۴۰۱ با شناسه صنفی: ۰۴۶۸۳۶۹۹۶۵ تمدید کرده است.

این مجموعه همواره تلاش کرده تا با برقراری ارتباطی سازنده بین عموم مردم، سلامت و تندرستی را در جامعه محقق سازد. شایان ذکر است که با تمدید مجوز فعالیت هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم، این شرکت تا تاریخ ۶ اسفند سال ۱۴۰۶ اعتبار داشته و شما با خیالی آسوده می‌توانید محصولات این شرکت را خریداری کنید.

آیا شرکت وست ویژن قانونی است

اقدامات و فعالیت‌های وست ویژن

اصل مهمی که در همه شرکت‌های بازاریابی وجود دارد این است که محصولات ارائه شده باید تولید خود شرکت باشد تا بتواند به کیفیت آن نظارت کامل داشته باشد. به همین علت این شرکت با داشتن مجوزهای لازم و زیر نظر وزارت صنایع و کشاورزی دست به احداث مزارع بزرگ پرورش زنبور در کشور پرداخته است.فعالیت‌های وست ویژن در راستای تحقق سلامتی تعریف شده است.

همچنین این شرکت در زمینه معرفی، تولید و فروش محصولات ژل رویال فاسد نشدنی و عسل طبیعی فعالیت می‌کند. هدف و آرمان این برند ارتقای سطح سلامت فردی، گسترش فرهنگ استفاده از منابع طبیعی و نیز کسب درآمد از طریق بازاریابی شبکه‌ای برای افراد و همکاران خود است.

یکی از اقدامات مهم این شرکت توجه به صادرات و کمک به چرخه اقتصاد کشور است. حضور در نمایشگاه غذا و نوشیدن عمان می‌تواند گواه خوبی برای این تلاش پر ثمر باشد. نمایشگاه بین المللی غذا و نوشیدنی عمان سالانه در مسقط برگزار می‌شود و بازدیدکنندگان تجاری و مخاطبان خصوصی بسیاری در آن شرکت می‌کنند. این گردهمایی مهم سالانه تصمیم گیرندگان کلیدی دولت، رهبران فکری بین المللی، پیشگامان منطقه و ارائه دهندگان فناوری و راه حل‌های نوآورانه را گرد هم می‌آورد تا صنعت را متحول کند و چشم انداز بلندپروازانه سلطنت را به واقعیت تبدیل کند.

همانگونه که گفتیم هدف شرکت وست ویژن، ارائه محصولات با کیفیت و طبیعی برای گسترش سلامت در بین افراد جامعه و کسب رضایت مشتریان می‌باشد. ایجاد زیرساخت‌های مستقل برای همکاران و همچنین ایجاد بستری مناسب و امن برای فعالیت افراد در زمینه کاری مورد علاقه، از دیگر اهدافی هستند که این شرکت دنبال می‌کند.

در آخر

شرکت وست ویژن یک شرکت قانونی است. این شرکت تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت در بازاریابی شبکه ای را دارا می‌باشد. با عنایت به دستورالعمل شرایط صدور مجوز شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای، تمامی فعالیت‌های این نمونه از شرکت‌ها باید با مجوز وزارت بازرگانی انجام پذیرد. از همین رو اگر کمپانی‌ها به صورت غیر مجاز فعالیت کنند یا فعالیتشان دارای عیوبی باشد، مجوزشان لغو خواهد شد. وست ویژن در طی سال‌ها تلاش مداوم، موفق به دریافت تمام مجوزها و پروانه‌های لازم برای فعالیت بازاریابی شبکه‌ای و تولید محصولات ارگانیک شده است.

در صورتی که شما شرکت خود را ثبت کنید؛ می‌توانید محصولات را با سرعت بالاتری بفروشید؛ این مسئله به آن دلیل است که محصولات در اصل به واسطه زیرمجموعه‌ها سریع‌تر در بین مردم شناخته می‌شوند و جامعه مخاطب شما می‌تواند به روشی راحت‌تر شناخته شود.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=9368

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.