0

روش های کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

 • کد خبر : 4278
 • ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۹:۳۹
روش های کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

یکی از روش‌های محبوب برای کسب درآمد آنلاین، کسب درآمد از تبلیغات کلیکی است. در این روش از کسب درآمد کاربران باید روی تبلیغات مختلف کلیک کنند. کاربران پس از مشاهده آن‌ها مبلغ کمی را دریافت خواهند کرد. کسب درآمد از تبلیغات کلیکی به مهارت خاصی نیاز ندارد. بنابراین شما می‌توانید از این روش به […]

یکی از روش‌های محبوب برای کسب درآمد آنلاین، کسب درآمد از تبلیغات کلیکی است. در این روش از کسب درآمد کاربران باید روی تبلیغات مختلف کلیک کنند. کاربران پس از مشاهده آن‌ها مبلغ کمی را دریافت خواهند کرد. کسب درآمد از تبلیغات کلیکی به مهارت خاصی نیاز ندارد. بنابراین شما می‌توانید از این روش به عنوان کاری پاره وقت و آسان کسب درآمد کنید. در ادامه به روش‌های کسب درآمد از طریق تبلیغات پرداخته و مزایا و معایب این روش را بررسی می‌کنیم. همچنین با تعدادی از سایت‌های معتبر PTC آشنا خواهیم شد.

روش های کسب درآمد از تبلیغات کلیکی
چگونگی کسب درآمد از طریق کلیک روی تبلیغات

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی که به آن Paid to Click| PTC نیز گفته می‎شود، ازجمله روش‌های کسب درآمد اینترنتی به وسیله مشاهده تبلیغات و شرکت در نظر سنجی‌ها است. وب سایت‌های PTC در این روش نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. درواقع این وب سایت‌ها به عنوان رابطی میان کاربران و تبلیغ‌کنندگان است. اگر تبلیغ‌کنندگان قصد داشته باشند که ترافیک بیش‌تری کسب کنند، از وب سایت‌های PTC استفاده می‌کنند. این وب‌سایت‌ها به یافتن بازدیدکنندگان جدید کمک می‌کنند. همچنین بازدیدکنندگان برای بازدید هر تبلیغ مبلغ کمی را دریافت خواهند کرد. این مبلغ به حساب بانکی، PayPal یا کیف پول ارز دیجیتال واریز می‌شود.

 بررسی مزایا کسب درآمد کلیکی
بررسی مزایا کسب درآمد کلیکی

یکی از مهم‌ترین مزایای این روش این است که عضویت در سایت‌های PTC و اقدام به کسب درآمد از طریق آن‌ها به مهارت خاصی نیاز ندارد. بنابراین تنها کافی است شما یک کامپیوتر یا لپ‌تاپ داشته باشید. همچنین باید به حساب ایمیل خود دسترسی داشته باشید. علاوه‌بر موارد گفته شده باید حساب کاربری شخصی نظیر حساب بانکی، PayPal یا کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید. در این صورت می‌توانید درآمد کسب شده را دریافت کنید. توجه داشته باشید که استفاده از اینترنتی با سرعت مناسب نیز یکی از مهم‌ترین مواردی است که در کسب درآمد از تبلیغات کلیکی لازم است.
کسب درآمد از این روش با مزایای بسیار زیادی همراه است. از مهم‎ترین مزایا این روش میتوان به ساده بودن محیط وب‌سایت‌های PTC، قابلیت واگذاری تبلیغات در زمینه کاری‌های مختلف به وب‌سایت‌های تبلیغات کلیکی و کسب درآمد سریع اشاره کرد. در ادامه به مهم‌ترین مزایا کسب درآمد کلیکی از طریق تبلیغات می‌پردازیم.

 تبلیغات و توسعه کسب و کار
تبلیغات و توسعه کسب و کار

بسیاری از کسب و کار‌ها برای توسعه خود می‌توانند از سایت‌های PTC بهره ببرند. هدف کسب و کار‌های مختلف با استفاده از این روش افزایش تعداد کاربران، افزایش ثبت‌نام کاربران، برقراری ارتباط مناسب با مخاطبان، فروش بیش‌تر و یافتن مشتریان جدید است.

 تبلیغات و توسعه کسب و کار
مهارت خاصی نیاز ندارید

از دیگر مزایای کسب درآمد از تبلیغات کلیکی میتوان به عدم نیاز به مهارت خاص اشاره کرد. بناربراین کاربران بدون نیاز به مهارت ویژه‌ی می‌توانند روی تبلیغات کلیک کرده و پس از مشاهده آن‌ها به کسب درآمد آنلاین بپردازند. امروزه وب‌سایت‌های PTC امکانات جدیدی را نیز در اختیار کاربران قرار داده‌اند. بنابراین کاربران با ثبت‌نام در این سایت‌ها می‌توانند روش مناسبی برای خود انتخاب کنند.

آشنا شدن با منابع مناسب

وب‌سایت‌های PTC منابع مناسبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هنگام کلیک کاربران روی تبلیغات سایت، ممکن است با منابع مفیدی مواجه شوند. بنابراین آن‌ها باتوجه به نیازمندی و علایق خود به محتوا بسیاری دسترسی خواهند داشت.

آشنا شدن با منابع مناسب
راحت ترین روش برای کسب درآمد

یکی از راحت‌ترین روش‌های کسب درآمد آنلاین، درآمد از تبلیغات کلیکی است. کاربران وب‌سایت‌های PTC می‌توانند در عرض چند دقیقه یا حتی چند ثانیه از طریق مشاهده تبلیغات درآمد کسب نمایند. البته این درآمد زیاد نیست ولی با صرف زمان مناسب می‌توانید درآمد معقولی کسب کنید. در بیش‌تر این وب‌سایت‌ها برای عضویت کاربران، پرداخت حق عضویت نیازی نیست.

آشنایی با تعدادی از روش های کسب درآمد از طریق کلیک روی تبلیغات

آشنایی با روش‌های مختلف کسب درآمد از تبلیغات کلیکی روی سایت می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. در ادامه به بررسی تعدادی از روش‌های کسب درآمد از این طریق می‌پردازیم.

 آشنایی با تعدادی از روش های کسب درآمد از طریق کلیک روی تبلیغات
مشاهده تبلیغات سایت

شما با استفاده از وب‌سایت‌های PTC و مشاهده تبلیغات آن‌‌ها می‌توانید به کسب درآمد از این روش بپردازید. معمولا تبلیغات به صورت روزانه در حساب کاربری شما به‌روز‌رسانی می‌شود. در برخی موارد وب‌سایت‌ها از شما می‌خواهند که معمایی ساده را حل کرده یا به پرسشی پاسخ مناسب دهید. توجه داشته باشید که پس از باز کردن تبلیغات باید روی صفحه بمانید. این کار تا زمان تمام شدن تایمر باید انجام شود. زمان مورد نیاز برای مشاهده تبلیغ در این وب‌سایت‌ها، ۳ تا ۳۰ ثانیه است. زمان تبلیغ تاثیر مستقیمی بر مبلغ پرداختی آن دارد. شما زمانی می‌توانید به برداشت درآمد اقدام کنید که درآمد کسب شده به حداقل مورد نیاز رسیده باشد.

شرکت در نظرسنجی

از دیگر روش‌های کسب درآمد کلیکی، شرکت در نظرسنجی است. این کار از طریق وب‌سایت‌های PTC انجام می‌گیرد. شرکت در نظرسنجی به مهارت خاصی نیاز ندارد. بنابراین یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد برای هر فردی است. نظرسنجی‌های موجود در سایت براساس ویژگی‌های شخصی نظیر سن، جنسیت، شغل، میانگین درآمد و… است. بنابراین کاربرانی با ویژگی‌های مشخص می‌توانند در نظرسنجی شرکت کنند.

برنامه های ارجاعی کسب درآمد کلیکی

از بهترین گزینه‌های کسب درآمد از تبلیغات کلیکی، برنامه‌های ارجاعی است. با استفاده از این قابلیت می‌توانید کاربران جدیدی را به وب‌سایت معرفی کنید. با معرفی کاربران جدید، مبلغی به حساب شما واریز خواهد شد. همچنین بخشی از درآمد شخص معرفی شده به عنوان کمیسیون به حساب شما واریز می‌شود.

برای مطالعه بیشتر: معرفی بهترین سایت‌ های تبلیغات کلیکی

 برنامه های ارجاعی کسب درآمد کلیکی
توجه به فعالیت های پیشنهادی وب سایت

وب‌سایت هایی نظیر PTC، فعالیت‌های گوناگونی را به کاربران خود پیشنهاد می‌دهند. این فعالیت‌ها با هدف کسب درآمد از تبلیغات کلیکی به کاربران پیشنهاد داده می‌شود. به ازای انجام هر فعالیت سکه یا امتیازی به کاربر داده شده و پس از مقدار مشخصی، مبلغ مورد نظر به حساب شخص واریز می‌شود. ازجمله فعالیت‌های مرسوم سایت‌های PTC میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازی کردن
  دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مختلف
  شرکت در نظرسنجی‌های گوناگون
  تماشا ویدئو

 توجه به فعالیت های پیشنهادی وب سایت
آشنایی با کلاهبرداری کلیکی یا تقلب در کلیک

تقلب کلیکی که به Click Fraud معروف است، نوعی کلاهبرداری است که در آن آمار ترافیک غلطی نشان داده می‌شود. در روش تبلیغات کلیکی، تبلیغ‌کنندگان مبلغی را به وب‌سایت‌های وارد در این حوزه پرداخت می‌کنند. تقلب کلیکی با هدف دریافت مبالغ بیش‌تر از تبلیغ‌کنندگان انجام می‌شود. در برخی مواقع برای تقلب و افزایش رتبه سایت، از موتور‌های جستجو کمک گرفته می‌شود.

 

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=4278

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.