0

کسب درآمد به کمک تبلیغات کلیکی

  • کد خبر : 4225
  • ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
کسب درآمد به کمک تبلیغات کلیکی

به طور کلی تبلیغاتی کلیکی یا (Paid-to-Click) یکی از روش‌های بازاریابی و کسب درآمد دلاری آنلاین است. به بیان ساده‌تر می‌توان گفت تبلیغات کلیکی به منظور هدایت ترافیک به یک وب سایت یا تبلیغ محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد. در اصل این روش وظیفه نمایش تبلیغات یک شرکت تولیدی یا خدماتی در وب سایت‌هایPTC را […]

به طور کلی تبلیغاتی کلیکی یا (Paid-to-Click) یکی از روش‌های بازاریابی و کسب درآمد دلاری آنلاین است. به بیان ساده‌تر می‌توان گفت تبلیغات کلیکی به منظور هدایت ترافیک به یک وب سایت یا تبلیغ محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد. در اصل این روش وظیفه نمایش تبلیغات یک شرکت تولیدی یا خدماتی در وب سایت‌هایPTC را برعهده دارد. لازم به ذکر است این سایت‌ها تحت عنوان یک واسطه بین تبلیغ‌کننده و مصرف‌کننده شناخته می‌شوند. به طوری که تا حد امکان میزان بازاریابی و کسب درآمد را بهبود می‌بخشند .در نظر داشته باشید شما می‌توانید با کلیک بر روی تبلیغات مورد نظر علاوه بر کمک به سایت‌های PTC مبلغ مشخصی نیز دریافت کنید.

کسب درآمد به کمک تبلیغات کلیکی

تاثیر درآمد ناشی از تبلیغات کلیکی بر روی سبک زندگی

توجه فرمایید در ابتدای مسیر بازاریابی اینترنتی با کلیک در ایران تنها بخشی از هزینه‌های ماهانه شما را پوشش می‌دهد. به بیان ساده‌تر می‌توان گفت به کمک تبلیغات کلیکی این احتمال وجود دارد در ابتدا تنها برخی از هزینه‌های ماهانه شما همچون هزینه‌های قبوض پوشش داده شود اما با گذشت زمان و پیشرفت این احتمال وجود دارد درآمد شما به طرز چشمگیری افزایش یابد.
در اصل از شاخه‌های درآمد کلیکی می‌توان همکاری در فروش اشاره کرد. به طور کلی همکاری در فروش به عنوان یکی از راه‌های کسب درآمد آنلاین در نظر گرفته می‌شود؛ بنابراین شما می‌توانید در چند سایت مربوط به تبلیغات کلیکی عضو شده و در ازای هر کلیک و با مشاهده تبلیغات مورد نظر درآمدزایی کنید.

تاثیر درآمد ناشی از تبلیغات کلیکی بر روی سبک زندگی
کسب درآمد از طریق کلیک:

همان طور که قبلاً ذکر کردیم تبلیغات کلیکی از سایر روش‌های آنلاین برای کسب درآمد در نظر گرفته می‌شود؛ به طوری که درآمد از طریق تبلیغات کلیکی در مقایسه با یوتیوب و اینستاگرام آسان‌تر می‌باشد. لازم به ذکر است برای موفقیت در تبلیغات کلیکی توجه به چند نکته اساسی حائز اهمیت می‌باشد. به عنوان مثال تبلیغات موجود در سایت‌هایPTC عموماً در قالب متن، تصویر و یا ویدئو ارائه می‌شوند؛ بنابراین پس از کلیک بر روی تبلیغ و با وارد شدن به صفحه نمایش، تبلیغ مورد نظر آغاز می‌شود.
توجه فرمایید مشاهده تبلیغ تا پایان موضوع بسیار مهمی در نظر گرفته می‌شود؛ زیرا این احتمال وجود دارد در پایان برخی از تبلیغات سؤالاتی در مورد محصول تبلیغ شده ارائه شود؛ به طوری که اگر پاسخ داده شده توسط شما صحیح نباشد مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز نمی‌شود.

 کسب درآمد از طریق کلیک:

مراحل تبلیغات کلیکی

امروز به کسب درآمد کلیکی علاقمند هستید مراحل زیر را به دقت انجام دهید:

۱. در این مرحله به شناسایی سایت تبلیغات مناسب اقدام نمایید سپس در سایت ثبت نام کرده و به ایجاد حساب کاربری اقدام کنید.
۲. تبلیغات موجود در سایت مورد نظر را به دقت تا پایان مشاهده کنید تا در صورت هرگونه ارائه پرسش به راحتی جواب درست را انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید تنها برخی از سایت‌ها به ارائه پرسش اقدام می‌کنند؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم برای اطمینان بیشتر حتماً تبلیغات را تا پایان مشاهده نمایید.
۳. پس از مشاهده تبلیغ از طریق سایت مبلغ مشخص به حساب کاربری شما واریز می‌شود.
۴ .پس از رسیدن درآمد به حد کافی می‌توانید از روش‌های مختلفی به برداشت مبلغ مورد نظر اقدام کنید.

تفاوت کسب درآمد از روش‌های PTC و PPC:

به طور کلی تبلیغاتی کلیکی یکی از روش‌های کسب درآمد به شمار می‌آید؛ بنابراین در این روش همکاران فروش با انتشار لینک‌های افیلیتی در فضای اینترنت به کسب درآمد اقدام می‌نمایند؛ به طوری که با کلیک بر روی لینک‌های مورد نظر به راحتی درآمدزایی می‌کنند. لازم به ذکر است تبلیغات کلیکی عموماً به منظور معرفی محصول و یا خدمات یک شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد .همان طور که قبلاً ذکر کردیم در روش کسب درآمد کلیکی PTC بعد از کلیک بر روی تبلیغات مورد نظر و مشاهده آن مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز می‌شود.

میزان درآمد تبلیغات کلیکی:

لازم است بدانید درآمد اینترنتی با کلیک در مقایسه با سایر روش‌های آنلاین کسب درآمد در خانه به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان به درآمد مناسبی دست یابید. به طور کلی پس از مشاهده تبلیغ در سایت‌های مورد نظر به سرعت به پرداخت مبلغ مورد نظر اقدام می‌شود اما در نظر داشته باشید این مبلغ بسیار کم می‌باشد. به بیان ساده‌تر می‌توان گفت در بهترین حالت با مشاهده تبلیغات مورد نظر این احتمال وجود دارد تنها مبلغ یک دلار به حساب شما واریز شود اما توجه فرمایید اگر این کار به صورت مرتب و پیوسته در طول روز انجام شود به مرور زمان می‌توانید مبلغ مناسبی دریافت کنید.

امکان ثبت نام ایرانی‌ها در سایت کلیکی خارجی:

به طور کلی کسب درآمد توسط سایت‌های کلیکی خارجی به عنوان یکی از آسان‌ترین راه‌های کسب درآمد در کشور‌های غربی شناخته می‌شود اما لازم است بدانید در ایران محدودیت‌ها و سختی‌های خاصی وجود دارد؛ بنابراین ممکن است برای فعالیت با محدودیت روبه‌رو شوند.
لازم به ذکر است در برخی از موارد سایت کلیکی خارجی مشخصات فرد مورد نظر را دریافت می‌نماید؛ بنابراین به منظور ثبت نام ابتدا لیست اسامی کشور‌ها را به دقت بررسی کنید. در صورت مشاهده نام کشور ایران به راحتی ثبت نام خود را تکمیل نمایید اما در صورت عدم وجود نام کشور ایران می‌توانید کشور دیگری را انتخاب کنید.
در نظر داشته باشید اگر نام کشور ایران را در لیست مورد تأیید سایت پیدا نکردید باید به انتخاب کشوری به غیر از ایران اقدام کرده و از آی پی کشور دیگری استفاده نمایید تا فرآیند ثبت نام شما تکمیل شود.

بیشتر بخوانید

میزان معتبر بودن سایت کلیکی:

به طور کلی برای تشخیص اعتبار سایت‌های کلیکی چندین روش وجود دارد که عبارتند از:
۱. برای کسب درآمد از طریق تبلیغات کلیکی حتماً سایتی را انتخاب نمایید که در مقایسه با سایر سایت‌ها از قدمت بیشتری برخوردار باشد.
۲. در نظر داشته باشید پیش از تکمیل فرآیند ثبت نام حتماً نظرات کاربران را با دقت مطالعه نمایید تا علاوه بر آشنایی با نکات اصلی از اعتبار سایت نیز اطمینان حاصل کنید.
۳. سایتی که وظیفه نمایش تبلیغاتی کلیکی را بر عهده دارد باید از پشتیبانی قوی برخوردار باشد تا در صورت نیاز تمامی سؤالات کاربر را به دقت پاسخ دهد
۴. توجه فرمایید مبلغ پرداختی تعیین شده توسط سایت کلیکی معتبر عموماً کم می‌باشد. بنابراین در صورت مشاهده مبالغ بالا فریب نخورید؛ زیرا این احتمال وجود دارد سایت مورد نظر کلاهبردار باشد.
۵. به طور کلی از اعتماد سریع به تمامی سایت‌ها خودداری کنید؛ بنابراین پیش از ثبت نام حتماً درمورد سایت مورد نظر بررسی‌های لازم را انجام دهید؛ زیرا امروزه تعداد سایت‌های کلاهبردار روزبه‌روز در حال افزایش می‌باشد؛ بنابراین شما در ازای مشاهده تبلیغ هیچ مبلغی دریافت نمی‌کنید.

نشانه‌های سایت کلیکی معتبر خارجی:

به طورکلی سایت‌های کلیکی معتبر خارجی توسط نشانه‌های زیر قابل شناسایی می‌باشند:
۱. سابقه و رنک مناسب در‌مانیتورینگ‌های قبلی. این علامت یکی از نشانه‌های اصلی سایت‌های خارجی معتبر در نظر گرفته می‌شود.
۲. سایت موردنظر باید از فعالیت چندساله در این زمینه برخوردار باشد.
۳. سایت کلیکی معتبر امکان مشاهده مبلغ پرداختی را برای کاربران خود ممکن می‌نماید.
۴. سایت معتبر خارجی از انجمنهای فعال و تالار‌های گفتمان برخوردار می‌باشد.
۵. سابقه درخشان یکی از نشانه‌های اصلی سایت کلیکی معتبر به شمار می‌آید؛ به‌طوری‌که باید اکثریت نظرات کاربران مثبت باشد.
۶. سایت معتبر تحت هیچ عنوان کاربران خود را با وعده مبالغی بالا فریب نمی‌دهد؛ به‌طوری‌که واقعیت را در اولویت خود قرار می‌دهد.

ممنون که تا انتهای این مقاله همراه نتورک نیوز بودید.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=4225

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.