2

۹ مورد از بهترین مزایایی بازاریابی شبکه ای در سال ۲۰۲۲٫

  • کد خبر : 3529
  • ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳
۹ مورد از بهترین مزایایی بازاریابی شبکه ای در سال ۲۰۲۲٫

اگر شما فردی هستید که در حال حاضر در بازاریابی شبکه ای کار می کنید یا قصد دارید وارد آن شوید، این نوشتار برخی از بهترین مزایایی بازاریابی شبکه ای را که می توانید با شروع حرفه خود در آن مشاهده کنید، به شما نشان می دهد. ۱٫ به دست آورن درآمد باقی مانده. به […]

اگر شما فردی هستید که در حال حاضر در بازاریابی شبکه ای کار می کنید یا قصد دارید وارد آن شوید، این نوشتار برخی از بهترین مزایایی بازاریابی شبکه ای را که می توانید با شروع حرفه خود در آن مشاهده کنید، به شما نشان می دهد.

۱٫ به دست آورن درآمد باقی مانده.

به یاد داشته باشید، بازاریابی شبکه ای فقط فروش با پیچ و تاب است. شما نه تنها برای فروش خود و افرادی که استخدام می کنید، بلکه برای فروش افرادی که استخدام کرده‌اید نیز پورسانت دریافت می کنید (که به عنوان اعضای پایین خط نامیده می شود). بنابراین مثل این است که دو برابر درآمد داشته باشید! و این درآمد باقیمانده ماه به ماه افزایش خواهد یافت. این بدان معناست که شما زمان بیشتری برای تمرکز بر روی چیزهای دیگر مانند رشد بیشتر تجارت خود خواهید داشت.

۲٫ سفر.

اکثر افراد علاقه به سفر کردن دارند. اما با توجه به گرانی سفر، بسیاری از مردم نمی‌توانند آن‌طور که می‌خواهند این کار را انجام دهند. با فرصت‌های بازاریابی شبکه‌ای، منابع بیشتری نسبت به قبل در اختیار خواهید داشت و در صورت تمایل می‌توانید از مکان‌های دیگر بازدید کنید.

در واقع، برخی از شرکت‌ها سفرهایی با تخفیف یا رایگان به توزیع‌کنندگان خود ارائه می‌کنند. این به شما بستگی دارد که از این فرصت ها استفاده کنید یا نه. توجه داشته باشید که وقتی کسب و کار شما بزرگتر می شود، اغلب در حال سفر هستید!

بهترین مزایایی بازاریابی شبکه ای

۳٫ به شما امکان می دهد برنامه خود را انتخاب کنید.

با یک تجارت سنتی، باید سر وقت سر کار بروید. یکی از بهترین مزایایی بازاریابی شبکه ای این است که می توانید انتخاب کنید چه زمانی و هر روز چه مدت کار کنید. این به ویژه در صورتی مفید است که قصد دارید یک بازاریاب شبکه حرفه ای تمام وقت شوید و شروع به ساخت تیم خود از نمایندگان فروش کنید (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد).

هرچه کنترل بیشتری بر برنامه خود داشته باشید، احتمال تسلیم شدن کمتر خواهد بود. دیگر لازم نیست ساعت ۵ صبح از رختخواب بلند شوید. همچنین نیازی به کنار گذاشتن پول برای بنزین یا حمل و نقل عمومی ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید برخی لوازم اولیه مانند کارت ویزیت و بروشور است که احتمالاً از قبل دارید!

۴٫ خوداشتغالی.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود کسی بخواهد خوداشتغال شود. یکی از دلایل این است که کنترل کامل بر زندگی خود داشته باشید. اگر برای شخص دیگری کار می کنید، همیشه کارفرمایی وجود خواهد داشت که به او پاسخ دهید.

اما اگر به تنهایی کاری را شروع کنید، هیچ محدودیتی برای اینکه چقدر می توانید پیش بروید وجود ندارد! این کاملاً به شما و تلاشی برای آن انجام می دهید بستگی دارد! خوداشتغالی به این معنی است که شما مجبور نیستید زیر نظر شخص دیگری کار کنید. می توانید ساعات کاری خود را تنظیم کنید و هر چقدر که می خواهید درآمد کسب کنید!

۵) پیدا کردن دوستان جدید.

هیچ چیز بهتر از ایجاد روابط معنادار با افراد همفکر نیست و بازاریابی شبکه ای می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. شما می توانید با افراد جدیدی از بخش های مختلف جامعه خود یا حتی کشورهای دیگر آشنا شوید و آنها را بشناسید.

از طریق رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و توییتر، می‌توانید با افرادی در سراسر جهان که علایق شما (و شاید حتی ارزش‌های شما) را به اشتراک می‌گذارند، ارتباط برقرار کنید. اگر می‌خواهید افراد همفکر آنلاین را پیدا کنید چه از طریق وبلاگ‌ها، شبکه‌های اجتماعی، اشتراک‌گذاری ویدیو یا چیزهای دیگر، اکنون زمان خوبی برای شروع این کار است!

۶٫ انجام کارهای خیریه از خانه.

بیشتر فرصت‌های MLM نه تنها فرصتی برای کسب درآمد برای شما فراهم می‌کنند، بلکه به شما اجازه می‌دهند در حین انجام آن کارهای خوبی انجام دهید. در واقع، یک موضوع مشترک در میان تمام کسب و کارهای موفق بازاریابی چند سطحی این است که آنها تمایل به حمایت از خیریه ها دارند. بسیاری از آنها حتی اگر بخواهید به شما کمک می کنند تا سازمان غیرانتفاعی خود را راه اندازی کنید! این به شما انگیزه مضاعفی می دهد تا در ساختن کسب و کار خود و همچنین کمک به دیگران سخت کار کنید.

بهترین مزایایی بازاریابی شبکه ای

۷٫ زمان بیشتر برای خانواده و عزیزانتان.

بسته به نوع کسب و کاری که دارید، رئیس خودتان بودن می تواند به شما اجازه دهد زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانید. ساعت کاری ممکن است طولانی باشد، اما قطعا بسیار انعطاف پذیرتر از یک شغل معمولی ۹ تا ۵ خواهد بود و می توانید در هر جایی کار کنید. بسیاری از افرادی که کسب و کار خود را اداره می کنند، می گویند زمانی که باید بین کار و گذراندن وقت با خانواده خود یکی را انتخاب کنند، هر بار خانواده خود را انتخاب می کنند.

۸- ارتباطات جدید.

یکی دیگر از بهترین مزایایی بازاریابی شبکه ای این است که شرکت کنندگان را در معرض طیف وسیع تری از تماس ها قرار می دهد. بنابراین وقتی مردم به عنوان بخشی از کسب و کارشان به شبکه می پردازند، ارتباطات جدیدی با افراد جالبی ایجاد می کنند که ممکن بود در غیر این صورت به آن ها بر نمیخوردند. این ارتباطات می تواند به فرصت ها، همکاری ها و سایر روابط مفید منجر شود. احتمالاً در طول سفر خود نیز دوستی های مادام العمر ایجاد خواهید کرد!

شبکه سازی سرگرم کننده است! به شما فرصتی می دهد تا در حین انجام کاری سازنده (و پرسود) اجتماعی شوید. چه از ملاقات با افراد جدید لذت ببرید و چه دوست دارید جمعه شب ها با دوستان بیرون بروید، همیشه خوب است که دلیل دیگری برای دور هم جمع شدن داشته باشید.

۹. آزادی مالی و سلامتی.

آیا می دانستید که از سال ۲۰۱۳، امید به زندگی برای چندین گروه مختلف کاهش یافته است؟ با دستمزدهای کمتر و بدهی های بیشتر، افراد شاغل انرژی کمتری برای مراقبت از خود داشتند. ممکن است فکر کنید که اکنون برای نگرانی در مورد بازنشستگی خود خیلی جوان هستید، اما سلامتی شما بر توانایی شما برای کار در سنین بالاتر تأثیر می گذارد.

هر چه در حال حاضر بیشتر بتوانید سالم بمانید، در یک یا دو دهه آینده وضعیت بهتری خواهید داشت. در شرایط خوب بودن مزایای مالی نیز دارد. با افزایش سن، یافتن شغل سخت‌تر می‌شود و اگر شغلی پیدا کنید، احتمالاً کمتر از آنچه که انتظار دارید، پرداخت خواهد شد. با تناسب اندام و سالم ماندن در حال حاضر، مطمئن می شوید که بدن شما قادر خواهد بود هر چیزی را که بعداً در راه پیش می آید تحمل کند که به معنای پس انداز پول بیشتر برای بازنشستگی است!

نتیجه گیری.

توجه به این نکته مهم است که بازاریابی شبکه ای برای همه مناسب نیست. شما می خواهید مطمئن شوید که واقعاً فروش محصولات را دوست دارید و قبل از اینکه خودتان را متعهد کنید، باور کنید که می توانید از یک بازار ناهموار عبور کنید. اما اگر تصمیم به پیوستن دارید، به یاد داشته باشید که می‌تواند راهی عالی برای ایجاد کسب‌وکار خود بدون نگرانی در مورد پرداخت بیشتر از مبلغی که باید به شخص دیگری پرداخت کنید (بدون حقوق!). علاوه بر این، مزایای بسیار دیگری نیز وجود دارد!

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=3529

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.