0

محصولات شرکت بازاریابی شبکه‌ای آرمان تدبیر اطلس

 • کد خبر : 6963
 • ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰
محصولات شرکت بازاریابی شبکه‌ای آرمان تدبیر اطلس

یکی از بزرگترین شرکت‌های بازاریابی شبکه ای، شرکت آرمان تدبیر اطلس بوده که تمامی مجوزهای مربوطه را دریافت کرده است. این شرکت انواع محصولات آرایشی و بهداشتی را تولید و به بازار عرضه کرده است. شامپو، صابون، سرم‌های پوستی، انواع کرم و ماسک مو تنها بخشی از محصولات این شرکت می‌باشند. تنوع بالای محصولات شرکت […]

یکی از بزرگترین شرکت‌های بازاریابی شبکه ای، شرکت آرمان تدبیر اطلس بوده که تمامی مجوزهای مربوطه را دریافت کرده است. این شرکت انواع محصولات آرایشی و بهداشتی را تولید و به بازار عرضه کرده است. شامپو، صابون، سرم‌های پوستی، انواع کرم و ماسک مو تنها بخشی از محصولات این شرکت می‌باشند. تنوع بالای محصولات شرکت آرمان تدبیر اطلس باعث شده فرد از لحاظ نیازهای بهداشتی و آرایشی کمبودی نداشته باشد و بتواند محصولات مختلف این حوزه را تهیه و استفاده نماید. در حال حاضر مدیریت شرکت آرمان تدبیر اطلس بر عهده محمد حسین بوجاری بوده و پروانه کسب را دریافت کرده است. ما در ادامه انواع محصولات شرکت آرمان تدبیر اطلس را به شما معرفی می‌کنیم.

کرم روشن کننده و ضد لک

این محصول یک روشن کننده قوی پوست بوده که ملانین پوست را کاهش می‌دهد و به رفع لک‌های پوستی کمک بسیاری می‌کند. عصاره آووکادو موجود در این محصول خواص بسیاری دارد. همچنین وجود ویتامین‌های E و C در آن به پوست شما طراوت بسیاری می‌بخشد. طریقه مصرف به این صورت است که روزانه دوبار مقداری از این کرم را بر روی پوست تمیز خود ماساژ دهید تا به خوبی جذب شود. کرم روشن کننده و ضد لک، برای انواع پوست مناسب است. بازه زمانی مصرف محصول پس از باز شدن حدود ۶ ماه است.

کرم روشن کننده و ضد لک

محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست

محصول فوق برای پاک کردن آرایش صورت به کار می‌رود و آرایش چشم و لب شما را به بهترین شیوه پاک می‌کند. کاربردهای دیگر محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست کوچک کردن منافذ پوستی و برطرف کردن التهابات آن بوده و پی اچ پوست را به بهترین نحو تنظیم می‌کند. این محصول یک آبرسان قوی نیز به شمار می‌آید که رطوبت پوستتان را همیشه حفظ می‌نماید. محلول پاک کننده آرایش دوفازی تراست بهترین گزینه برای پاک کردن آرایش‌های ماندگار و طولانی مدت است.

بیشتر بخوانید

شیوه مصرف به این صورت است که ابتدا قبل از مصرف بطری را به خوبی تکان بدهید. سپس مقداری از محصول را روی پد یا پنبه ریخته و بر روی پوست خود بکشید. این کار را تا زمانی که پد تمیز بماند ادامه دهید تا آرایشتان کاملاً پاک شود. توصیه می‌شود این محصول در جایی دور از نور خورشید و دور از دسترس اطفال قرار بگیرد. بازه زمانی مصرف محصول پس از باز شدن حدود ۶ ماه است.

کرم ضد چروک صورت تراست مناسب ۳۰ تا ۴۵ سال

این محصول برای از بین بردن چروک‌های سطحی به کار می‌رود که از تشکیل چروک جلوگیری می‌کند. کرم ضد چروک صورت تراست از روند پیری پوستی پیشگیری کرده و سنتز کلاژن و الاستین پوست را افزایش می‌دهد. شایان ذکر است که محصول فوق فاقد الکل و پارابن می‌باشد. نحوه مصرف به این صورت است که این کرم را باید شب‌ها روی پوست تمیز صورت و گردن خود بمالید. مدت انقضا ۳ سال بوده و پس از باز شدن بازه زمانی مصرف محصول حدود ۶ ماه است.

سرم لایه بردار قوی تراست حاوی ۱۵٪ AHA

محصول فوق برای انواع پوست مناسب بوده و یک لایه بردار قوی سلول‌های مرده پوست محسوب می‌شود. سرم لایه بردار قوی تراست از ایجاد چروک روی پوست جلوگیری کرده و رنگ یکنواختی را بر روی پوست ایجاد می‌نماید. سرم لایه بردار قوی تراست روشن کننده پوست بوده و سلول‌های مرده سطح پوست را از بین می‌برد.

روش مصرف به این صورت است که مقدار کافی از آن را بر روی پد یا پنبه قرار داده و بر روی پوست تمیز خود بکشید. در ابتدای مصرف این سرم شما باید حداکثر ۳ بار در هفته استفاده کنید تا پوستتان به محصول عادت کند. از هفته دوم به بعد تنها روزی یکبار (فقط شب ها) از سرم استفاده نمایید. مدت انقضا محصول ۳۳ ماه می‌باشد. در صورت باز شدن محصول، بازه زمانی آن ۹ ماه خواهد بود.

کرم ویتامین سی تراست

شما با استفاده از کرم ویتامین سی تراست پوستی جوان و شاداب خواهید داشت. همچنین با استفاده از این محصول، فرایند کلاژن‌سازی پوست به طور قابل توجه‌ای افزایش می‌یابد. کرم ویتامین سی تراست یک آنتی اکسیدان قوی بوده که خواص بسیاری برای پوست شما دارد. بهتر است این محصول را دور از دسترس اطفال و نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

نحوه مصرف به این صورت است که کرم را باید روزانه یک یا دوبار صبح یا شب روی پوست تمیز خود ماساژ دهید. توصیه می‌شود برای نتیجه مطلوب تر، حتماً سرم ویتامین سی را نیم ساعت قبل از این کرم استفاده نمایید. مدن زمان انقضا کرم ویتامین سی تراست ۳۱ ماه است. پس از باز شدن محصول بازه زمانی مصرف حدود ۶ ماه است.

کرم ویتامین سی تراست

تونر مناسب پوست

شما با استفاده از این محصول، باقی مانده آلودگی‌های محیطی و ذرات رسوب شده لوازم آرایش در منافذ باز پوست را حذف می‌کنید. تونر تولیدی این شرکت پی اچ پوست شما را تنظیم می‌کند و منافذ باز پوستتان را جمع می‌کند. تونر پوست در دو نوع پوست نرمال تا خشک و پوست چرب تا مختلط به بازار عرضه شده است.

محصول فوق در رفع التهابات پوستی نیز بسیار موثر عمل می‌کند. نحوه مصرف آن به این صورت است که در بازه زمانی صبح یا شب، بعد از پاک کننده آرایش، پنبه را به تونر آغشته کرده و بر روی پوست تمیز خود بکشید و اینکار را تا زمانی که باقی مانده لوازم آرایشی یا آلودگی بر روی پوست شما پاک نشده است ادامه دهید. محصول فوق باید دور از دسترس اطفال نگهداری شود. بهترین محل نگهداری جایی است که محصول مورد نظر از نور مستقیم خورشید دور باشد. مدت انقضا آن دو سال و نیم بوده و بازه زمانی مصرف محصول پس از باز شدن، حدود ۴ ماه می‌باشد.

محلول میسلار پاک کننده آرایش

این محصول نیز در دو نوع پوست خشک و حساس و همچنین پوست مختلط تا چرب به بازار عرضه شده است. محلول میسلار پاک کننده آرایش، برای پاک کردن آرایش بدن بدون ایجاد تغییر در لایه‌های محافظ پوست به کار می‌رود و انواع آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها را از روی پوست شما از بین می‌برد. این محلول یک آبرسان قوی پوست نیز محسوب می‌شود و می‌تواند رطوبت پوست شما را حفظ نماید. حفظ پی اچ فیزیولوژیک پوست از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

نحوه مصرف آن به این صورت است که به کمک پد پنبه‌ای مقداری از محلول را آغشته کنید و صورتتان را از آرایش و انواع آلودگی‌ها پاک کنید. بهترین زمان مصرف برای محصول موردنظر، صبح‌ها بعد از بیداری و شب‌ها قبل از خواب می‌باشد. مدت انقضا ۳ سال بوده و بازه زمانی مصرف محصول پس از باز شدن حدود ۴ ماه می‌باشد.

سرم روشن کننده تراست

این محصول یک روشن کننده قوی پوست بوده که به رفع لکه‌های پوستی کمک بسیاری می‌کند. سرم روشن کننده تراست آبرسانی و مرطوب‌سازی پوست را به بهترین نحو انجام می‌دهد و پوست را با مواد مغذی مختلف تغذیه می‌کند. نحوه مصرف به این صورت است که شب‌ها مقداری از محصول را بر روی پوست تمیز خود ماساژ دهید. مدت انقضا آن ۳ سال بوده که در صورت باز شدن بازه زمانی مصرف آن حدود ۴ ماه خواهد بود.

. درباره تاثیر تبلیغات بنری در بهبود کسب و کار بیشتر بدانید!

سرم ضد چروک صورت تراست

این سرم در دو نوع ۳۰ تا ۴۵ سال و ۴۵ سال به بالا به بازار عرضه شده است. شما با استفاده از این محصول چروک‌های سطحی پوست خود را پر کرده و از تشکیل چین و چروک‌های پوستی جلوگیری خواهید کرد. سرم ضد چروک صورت تراست ساختار کلاژن و الاستین پوست را بهبود می‌بخشد و یک جوانساز قوی پوست محسوب می‌شود. شایان ذکر است که محصول نامبرده فاقد پارابن است. این سرم را باید شب‌ها روی پوست تمیز صورت خود ماساژ دهید. دور از دسترس اطفال و نور مستقیم خورشید نگهداری شود. مدت زمان انقضا آن ۳ سال بوده که بعد از باز شدن حدود ۶ ماه زمان مناسب مصرف آن می‌باشد.

سرم ضد چروک صورت تراست

سرم آبرسان پوست هیالورونیک اسید تراست

این سرم یک مرطوب کننده و آبرسان قوی پوست به حساب می‌آید که از تشکیل چین و چروک‌های پوستی جلوگیری می‌کند. سرم آبرسان پوست از تبخیر نامحسوس آب از روی پوست جلوگیری کرده و باعث جوانسازی آن می‌شود. شما باید با توجه به نوع پوست خود و خشکی آن، روزانه چند قطره از سرم را روی پوست خود چکانیده و به آرامی ماساژ دهید تا جذب پوستتان شود. محصول فوق باید دور از دسترس اطفال و نور مستقیم خورشید قرار بگیرد. مدت انقضا آن ۳ سال است و بازه زمانی مصرف محصول پس از باز شدن حدود ۴ ماه می‌باشد.

سرم ویتامین سی تراست

سرم ویتامین سی تراست مزیت‌های بسیاری برای پوست شما دارد. از جمله مزایای این محصول می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • روشن کننده پوست
 • خواص آنتی اکسیدانی جهت مبارزه با رادیکال‌های آزاد
 • جوان کننده پوست
 • ضد چین و چروک
 • افزایش کلاژن‌سازی پوست
 • کند کردن روند پیری پوست

جهت تاثیرگذاری بهتر، شما باید روزانه یک تا دوبار در صبح یا شب مقدار مناسبی از این محصول را بر روی پوست تمیز صورت خود ماساژ دهید. مدت زمان انقضا آن دو سال و نیم بوده و در صورت باز شدن محصول باید در عرض ۴ ماه مصرف شود. محصول فوق باید دور از دسترس اطفال و نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

روغن آرگان پوست

روغن آرگان پوست یک محصول فوق العاده برای جوانسازی و ترمیم پوست به حساب می‌آید. علاوه بر این مورد این روغن برای لیفت و سفت کردن پوست نیز کاربرد بسیاری دارد. آبرسان و کاهش دهنده عوارض ترک‌های حاصل از چاقی و جراحی، از دیگر مزایای این محصول فوق العاده به حساب می‌آید. انواع وتامین F، B۵، E، C و A در این محصول موجود می‌باشد.

بیشتر بخوانید

نحوه مصرف به این صورت است که ابتدا باید پوست صورت خود را بشویید. سپس مقدار کافی از روغن آرگان را بر روی صورت و بدن خود ماساژ دهید. بهترین زمان مصرف نیز ۲۴ ساعت یکبار و پس از شستشوی صورت است. مدت زمان انقضا آن ۳ سال پس از تولید بوده و پس از باز شدن محصول حدود ۶ ماه زمان مصرف آن است. محصول فوق باید دور از دسترس اطفال و نور مستقیم خورشید قرار بگیرد.

روغن آرگان پوست

صابون‌های تراست

یکی دیگر از محصولات شرکت آرمان تدبیر اطلس که کیفیت فوق العاده‌ای دارد، انواع صابون تولیدی آن با برند تراست است که مزایای بسیاری برای پوست شما دارد. مزایای صابون‌های تراست:

 • لایه بردار
 • روشن کننده پوست
 • شاداب کننده پوست
 • کنترل چربی پوست
 • تحریک کلاژن
 • جوانسازی پوست

انواع صابون‌های تراست:

 • صابون توت فرنگی
 • صابون بره موم عسل
 • صابون شیر و Q۱۰
 • صابون آووکادو و زیتون
 • صابون عصاره شتر مرغ
 • صابون زغال بامبو و نارگیل

کرم ضدآفتاب رنگی و ضد پیری

این کرم از پوست شما در برابر اشعه‌های ماورابنفش خورشید و اثرات آلودگی هوا محافظت کرده و با خاصیت ضد پیری و ضد التهابی که دارد، قرمزی پوست را از بین می‌برد. همچنین آبرسانی قوی که دارد باعث حفظ رطوبت پوست شما خواهد شد. نحوه مصرف به این صورت است که ۲۰ دقیقه قبل از قرارگیری در معرض نور خورشید مقدار کافی از آن را بر روی پوست تمیز خود قرار داده و ماساژ دهید. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و بازه زمانی مصرف محصول فوق پس از باز شدن، حدود ۶ ماه می‌باشد. محصول فوق در انواع زیر به بازار عرضه شده است:

 • کرم ضد آفتاب رنگی و ضد پیری بژ طبیعی (پوست خشک تا نرمال)
 • کرم ضد آفتاب رنگی و ضد پیری بژ طبیعی (پوست مختلط تا چرب)
 • کرم ضد آفتاب رنگی و ضد پیری بژ روشن (پوست مختلط تا چرب)
 • کرم ضد آفتاب رنگی و ضد پیری بژ تیره (پوست مختلط تا چرب)

کرم ابرو

محصول فوق، ریزش موی ابرو شما را کنترل می‌کند. همچنین نقش مهمی در رشد مجدد و ضخیم شدن موهای شما دارد. آبرسانی از ویژگی‌های خاص این محصول است. نحوه مصرف کرم ابرو به این صورت است که روزانه دو نوبت (صبح و شب) بسته به سطح ابرو خود مقداری از کرم را در مسیر رویش آن‌ها ماساژ دهید. مدت زمان انقضا آن ۳ سال بوده و بازه زمانی مصرف آن پس از باز شدن محصول حدود ۳ ماه می‌باشد.

کرم ابرو

پن لایه بردار آلفاتراست حاوی ۱۰ درصد AHA

شما با استفاده از این محصول یک لایه برداری و پاکسازی عمیقی از پوست خود صورت می‌دهید. پن لایه بردار آلفاتراست برای انواع پوست مناسب می‌باشد. این محصول پوست شما را جوان می‌کند و زبری پوستتان را کاهش می‌دهد. حفظ رطوبت، شفافیت و لطافت پوست از دیگر مزایای آن است. پن لایه بردار آلفاتراست را باید در دمای ۱۸ تا ۲۸ درجه و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید. شایان ذکر است که باید این محصول را دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

بیشتر بخوانید

مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۸ ماه فرصت استفاده دارد. نحوه مصرف آن به این صورت است که به صورت روزانه صورت خود را با استفاده از این پد شستشو دهید. بعد از اینکه این محصول را مصرف نمودید آن را بر روی اسفنج آنتی باکتریال موجود در بسته‌بندی قرار دهید.

کرم لایه بردار آلفاتراست حاوی ۱۰ درصد AHA

این محصول از سلول‌های مرده پوست لایه برداری کاملی انجام می‌دهد و چین و چروک‌های سطحی آن را کاهش می‌دهد. کرم لایه بردار آلفاتراست نقش ویژه‌ای در جوانسازی پوست داشته و پوست روشن و شفاف را به شما هدیه می‌کند. شیوه مصرف آن به این صورت است که مقدار کافی از آن را روی پوست خود قرار داده و سپس ماساژ دهید. بازه زمانی مصرف آن نیز به این صورت است که یکبار در روز به مدت دو هفته و روزی دوبار پس از این مدت استفاده کنید تا نتیجه‌ای مطلوب حاصل شود. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۸ ماه فرصت استفاده دارد.

ژل شوینده و روشن کننده پوست

این محصول پوست شما را شاداب کرده و از رطوبت پوست شما محافظت می‌کند. این محصول یک پاک کننده ملایم و عمیق منافذ پوست بوده که سطح پوست شما را از آلودگی‌ها پاکسازی می‌کند. تنظیم کننده پی اچ پوست و برطرف کردن التهاب‌های آن از دیگر مزایای ژل شوینده و روشن کننده پوست می‌باشد. نحوه مصرف به این صورت است که روزانه یک تا دو بار پوست صورت خود را توسط این ژل شستشو داده و پس از ۳۰ ثانیه آبکشی نمایید. این محصول باید دور از دسترس اطفال و نور مستقیم خورشید قرار بگیرد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

پن روشن کننده و ضد لک صورت و بدن

این محصول لک‌های پوست صورت را برطرف کرده و لک‌های ناشی از آفتاب سوختگی را نیز از بین می‌برد. ممکن است لک‌های مختلفی بر روی صورت خانم‌های باردار ظاهر شوند؛ این محصول این دست از لک‌ها را نیز از بین می‌برد. پن روشن کننده و ضد لک نواحی کشاله ران، زیر بغل و زانو را روشن می‌کند. همچنین این محصول یک شوینده ملایم پوست به حساب می‌آید.

زمان و تعداد نوبت مصرف اینگونه است که پوست خشک و نرمال یکبار شب‌ها و پوست چرب و مختلط یکبار در صبح و یکبار در شب مورد استفاده قرار بگیرد. این محصول باید در جایی خشک و خنک، دور از دسترس اطفال و نور مستقیم خورشید قرار بگیرد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۸ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

پن روشن کننده و ضد لک صورت و بدن

کرم سفت کننده صورت، گردن و سینه

این محصول نقش موثری در بازسازی و سفت کردن پوست نواحی مختلف بدن دارد. کرم سفت کننده صورت، گردن و سینه سطح افتادگی پوست را کاهش می‌دهد و ساخت کلاژن و الاستین را تحریک می‌کند. حفظ طراوت و شادابی پوست و همچنین جوانسازی آن از دیگر ویژگی‌های محصول جدید آرمان تدبیر اطلس است.

بهترین زمان مصرف صبح‌ها و شب‌ها پس از شستشوی پوست بوده و شیوه مصرف آن به این صورت است که مقداری کافی از آن را روی پوست صورت، گردن و سینه خود قرار داده و سپس ماساژ دهید. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۸ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

ژل شوینده آبرسان پوست (پوست خشک و حساس)

این محصول یک آبرسان و شاداب کننده قوی پوست به شمار می‌آید که با میزان پی اچ پوست سازگار بوده و یک شستشو عمیق از آن صورت می‌دهد. محصول فوق تمامی آلودگی‌های سطحی را از روی پوستتان پاک کرده و به حفظ استحکام سلول‌های پوستی شما کمک بسیاری می‌کند. جلوگیری از ایجاد چین و چروک و از بین بردن لک و آکنه از دیگر مزایای ژل شوینده آبرسان پوست می‌باشد.

توصیه می‌شود روزانه پوست صورت خود را یک تا دو مرتبه توسط این ژل شستشو دهید و پس از ۳۰ ثانیه آبکشی نمایید. بهترین شرایط نگهداری آن دور از نور مستقیم خورشید و دور از دسترس اطفال می‌باشد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

پن آبرسان پوست‌های خشک تا نرمال

فرمولاسیون این محصول باعث شده سازگاری بالایی با پوستتان داشته باشد و برای پوست‌های خشک تا نرمال خواص بی‌نظیری را فراهم نماید. پن آبرسان پوست‌های خشک تا نرمال می‌تواند رطوبت طبیعی پوست شما را حفظ کرده و اگزمای پوستی شما را نیز از بین ببرد. انواع روغن آووکادو، آرگان، زیتون و موم زنبور عسل در این محصول وجود دارد که هر یک خواص ویژه‌ای را به آن می‌افزاید. بهترین محل نگهداری آن جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب بوده و بهتر است دور از دسترس کودکان قرار بگیرد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۸ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

کرم آبرسان پوست خشک و نرمال

محصول فوق آبرسانی عمیقی از پوست شما انجام می‌دهد و از تشکیل چروک‌های پوستی شما جلوگیری به عمل می‌آورد. کرم آبرسان پوست یک نرم کننده و مرطوب کننده قوی محسوب شده که التیام بخش و ترمیم کننده بافت پوست شما می‌باشد. این محصول یک پایه عالی برای آرایش صورت به حساب می‌آید.

زمان مصرف به صورت روزانه پس از احساس خشکی بوده و شیوه مصرف آن به این صورت است که مقدار کافی از آن را بر روی پوست خود قرار داده و سپس ماساژ دهید. نوع عصاره موجود در کرم آبرسان پوست، آووکادو، جوجوبا و روغن آفتابگردان می‌باشد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

کرم ترمیم کننده مناسب انواع پوست تراست

این محصول سلول‌های پوستی شما را بازسازی کرده و نواحی آسیب دیده آن را ترمیم می‌کند. کرم ترمیم کننده مناسب انواع پوست تراست از بروز قرمزی، خارش و سوزش پوست در نواحی آسیب دیده جلوگیری کرده و آسیب‌های پوستی را بهبودی می‌بخشد. این محصول دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضدالتهابی بوده و یک آبرسان پرقدرت محسوب می‌شود.

شیوه مصرف به این صورت است روزانه دوبار مقداری کافی از این کرم را بر روی نواحی آسیب دیده پوست خود قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید. توجه کنید که نباید از این محصول بر روی زخم باز و بلافاصله بعد از بخیه زدن استفاده نمایید. بهترین محل نگهداری برای آن جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب بوده و بهتر است دور از دسترس کودکان قرار بگیرد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

ژل شوینده کنترل کننده چربی پوست (پوست چرب و مختلط)

این محصول یکی از پرفروش‌ترین محصولات شرکت آرمان تدبیر اطلس می‌باشد. ژل شوینده و کنترل کننده چربی پوست، بهترین گزینه برای شستشوی ملایم و عمیق منافذ پوستی شما به حساب می‌آید. این محصول پی اچ و چربی پوستی شما را تنظیم کرده و از بروز جوش، آکنه و التهابات پوستی جلوگیری می‌کند. ژل شوینده کنترل کننده چربی پوست در روشن‌تر شدن و نرم شدن پوست شما نقش مهمی ایفا می‌کند. همچنین این محصول منافذ باز پوستی شما را کوچک می‌کند.

نحوه مصرف آن به این صورت است که روزانه یک تا دو مرتبه پوست خود توسط این ژل شستشو داده و پس از ۳۰ ثانیه آبکشی نمایید. بهترین محل نگهداری برای آن جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب بوده و بهتر است دور از دسترس کودکان قرار بگیرد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

ژل شوینده کنترل کننده چربی پوست (پوست چرب و مختلط)

پن ضد جوش و آکنه

این محصول برای انواع پوست چرب و مختلط و پوست‌های دارای جوش و آکنه مناسب بوده و به رفع آکنه و جوش هاس سر سیاه و سر سفید کمک بسیاری می‌کند. پن ضد جوش و آکنه چربی پوست را کنترل و تنظیم کرده و خارش و التهاب پوست را کاهش می‌دهد. محصول فوق یک شوینده ملایم محسوب شده که تاثیر فوق العاده در رفع جوش وآکنه دارد.

روزانه دوبار صبح و شب پوست خود را توسط پن ضد جوش و آکنه شستشو داده و پس از یک دقیقه آبکشی نمایید. بهتر است همواره پس از مصرف، محصول را بر روی اسفنج آنتی باکتریال موجود در دسته‌بندی قرار دهید. بهترین محل نگهداری برای آن جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب بوده و بهتر است دور از دسترس کودکان قرار بگیرد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۸ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

کرم ضد جوش و کنترل کننده چربی

این محصول برای رفع و بهبود آکنه به کار می‌رود و در کوچک کردن منافذ باز پوست بسیار موثر عمل می‌کند. کرم ضد جوش و کنترل کننده چربی نقش ویژه‌ای در آبرسانی پوست داشته و مشکل خارش پوستی را برطرف می‌کند. توصیه می‌شود برای تاثیر بهتر دوبار در روز از این کرم استفاده کنید. نوع عصاره موجود در این محصول شامل انگور سیاه، تمشک، بید، یاس بنفش و اسید سالیسیلیک می‌باشد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

کرم ضد جوش و کنترل کننده چربی

کرم دور چشم

این محصول برای انواع پوست مناسب بوده و برای کاهش چروک دور چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد. کرم دور چشم باعث کاهش تیرگی اطراف این ناحیه شده و پف دور چشم را نیز کاهش می‌دهد. برای تاثیر بهتر توصیه می‌شود دوبار در روز مصرف شود. نحوه مصرف نیز به این صورت است که شب‌ها و صبح‌ها کرم را روی پوست اطراف و زیر چشم قرار داده و سپس ماساژ دهید تا به طور کامل جذب گردد. نوع عصاره به کار رفته در محصول آووکادو و کافئین می‌باشد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۳ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

پن آبرسان پوست چرب و مختلط

این محصول یک آبرسان بسیار قوی بوده که از تبخیر آب پوستی جلوگیری کرده و بر غدد چربی نیز تاثیر می‌گذارد تا چربی پوست کمتر شود. پن آبرسان پوست چرب و مختلط پاک کننده عمیق پوست‌های چرب محسوب می‌شود. نوع عصاره موجود در آن بیدکانادایی، سیلیماربن، جوانه گندم، رزهیپ، روغن بادام، روغن جوجوبا، بابونه، جلبک دریایی و جینسینگ می‌باشد. بهترین محل نگهداری برای آن جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب بوده و بهتر است دور از دسترس کودکان قرار بگیرد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۸ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

کرم آبرسان پوست چرب

این محصول برای پوست چرب و مختلط مناسب بوده و یک آبرسان و رطوبت رسان عمیق پوستی محسوب می‌شود. کرم آبرسان پوست چرب از ایجاد چروک‌های سطحی پوستی جلوگیری کرده و پایه مناسب آرایش جهت پوست چرب به حساب می‌آید. زمان مصرف به صورت روزانه و پس از احساس خشکی می‌باشد. نحوه مصرف به این صورت است که مقدار مناسبی از کرم را روی پوست تمیز خود و سپس ماساژ دهید.

بهترین محل نگهداری برای این محصول جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید است. شایان ذکر است که باید این محصول را دور از دسترس کودکان قرار دهید. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۳ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

شامپو تخصصی ضد ریزش

این شامپو در دو نوع موهای خشک و نرمال و موهای چرب به بازار عرضه شده است که برای رفع ریزش مو به کار می‌رود و فولیکول‌های مو را بسیار تقویت می‌کند. همچنین نقش مهمی در افزایش ضخامت تار مو داشته و پی اچ کف سر را تنظیم می‌کند. رفع خارش و التهاب پوست سر، آبرسانی به تار مو و افزایش خونرسانی به پوست سر از دیگر مزایای این محصول فوق العاده می‌باشد. تعداد نوبت مصرف آن ۲ تا ۳ بار در هفته است. شامپو تخصصی ضد ریزش حاوی ویتامین‌های C، B، A و E می‌باشد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

شامپو تخصصی ضد ریزش

شامپو تخصصی تثبیت رنگ و ترمیم مو

این محصول یکی از پرفروش‌ترین محصولات شرکت آرمان تدبیر اطلس می‌باشد. کاربرد این شامپو تثبیت رنگ مو و ترمیم موهای آسیب دیده و کراتینه می‌باشد. یک آبرسان قوی مو بوده و موهای شما را تقویت می‌کند. این محصول حاوی ویتامین‌های E، C، A و B۵ بوده و در آن انواع عصاره جلبک، هسته انگور، رزماری، مریم گلی، بابونه، آرگان، کراتین و جینگوبیلوبا می‌باشد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

شامپو تخصصی ضد شوره

این محصول نیز در دو نوع موهای خشک و نرمال و همچنین موهای چرب به بازار عرضه شده است و برای رفع شوره و پوسته ریزی سر و افزایش رطوبت تار مو و پوست سر به کار می‌رود. کنترل التهاب و خارش سر و همچنین تقویت کننده تار مو از دیگر مزایای شامپو تخصصی ضد شوره این شرکت می‌باشد. در این شامپو انواع ویتامین Eو B۵ وجود دارد و انواع عصاره رزماری، بابونه، شیرین بیان و رازیانه و سیلیمارین نیز در آن موجود می‌باشد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

سایر شامپوهای شرکت بازاریابی آرمان تدبیر اطلس

محصولات شرکت بازاریابی آرمان تدبیر اطلس در زمینه مراقبت مو شامل انواع شامپو بوده که کیفیت بالایی دارند. این دست از محصولات شامل موارد زیر هستند:

 • شامپو سر نعناع و آلوئه ورا
 • شامپو سر فلفل
 • شامپو سر آرگان
 • شامپو سر کراتین
 • شامپو سر خاویار و ویتامین B۶
 • شامپو سر جوانه گندم و Q۱۰
 • شامپو سر زعفران

ماسک موی بعد از حمام کراتین

این محصول برای انواع موی آسیب دیده کاربرد داشته و مزایای بسیاری برای موهای شما دارد. ترمیم کننده تار مو، تقویت مو با مواد مغذی و محافظت از آن از جمله مزایای ماسک موی بعد از حمام کراتین می‌باشد.

بیشتر بخوانید

نحوه مصرف آن به این صورت است که بعد از شستشو با شامپو و گرفتن آب اضافه، ماسک را به ساقه مو بزنید و ماساژ دهید. شایان ذکر است که این محصول نیازی به شستشو ندارد. ویتامین E و عصاره‌های روغن جوانه گندم و آلوئه ورا نیز در این محصول وجود دارند. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

ماسک موی بعد از حمام آرگان و جوجوبا

این محصول برای انواع موی آسیب دیده مناسب می‌باشد و یک ترمیم کننده و ضد موخوره قوی محسوب می‌شود. آبرسان قوی بوده و انواع موی خشک و فر را تقویت می‌کند. همچنین ماسک موی بعد از حمام آرگان و جوجوبا یک نرم کننده قوی نیز محسوب شده که با حفظ حجم و حالت مو، موی بسیار نرمی را برای شما فراهم می‌کند.

شیوه مصرف آن اینگونه است که بعد از شستشو با شامپو و گرفتن آب اضافه، ماسک را به ساقه مو بزنید و ماساژ دهید. شایان ذکر است که این محصول نیازی به شستشو ندارد. ویتامین E و عصاره‌های روغن آرگان و جوجوبا نیز در این محصول وجود دارند. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

ماسک موی بعد از حمام آرگان و جوجوبا

 

ماسک موی آبکشی آرگان و جوجوبا

محصول فوق برای موهای خشک تا نرمال و یا مجعد و وز مناسب بوده و یک آبرسان قوی محسوب می‌شود که رطوبت مو را حفظ می‌نماید. افزایش ضخامت مو، نرم کننده با حفظ حجم و حالت مو و همچنین بهبود شانه‌پذیری موی مرطوب از مزایای این محصول فوق العاده می‌باشند. شایان ذکر است که ماسک موی آبکشی آرگان و جوجوبا از موی شما در برابر اشعه‌های مضر خورشید و همچنین دستگاه‌های حالت دهنده مو محافظت می‌کند. نوع عصاره موجود در این محصول شامل آرگان، جوجوبا، آلوئه ورا و جوانه گندم می‌باشد. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۳ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

سرم کراتین و آرگان

این محصول یک تقویت کننده قوی بوده که از ساقه مو محافظت می‌کند و در براق کردن موهای شما نقش موثری دارد. ضد موخوره و ضد وز بوده و از موی شما در برابر حرارت محافظت می‌کند. شایان ذکر است که سرم کراتین و آرگان از حالت پروازش موی شما جلوگیری می‌کند. زمان مصرف آن پس از استحمام و پس از نم گرفتن موها می‌باشد.

شیوه مصرف سرم کراتین و آرگان نیز به این صورت است که ساقه‌ی موهای مرطوب را با مقداری از سرم نامبرده ماساژ دهید. بهترین محل نگهداری این محصول دور از دسترس کودکان و نور مستقیم خورشید بوده و بهتر است در جایی خشک و خنک نگهداری شود. مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

تونیک ضد ریزش و تقویت کننده مو

شما با استفاده از این تونیک ریزش موی خود را رفع کرده و فولیکول موی خود را تقویت می‌نمایید. ضخیم کردن تار مو و همچنین از بین بردن خارش پوست سر از دیگر مزایای این محصول فوق العاده باکیفیت می‌باشد. شما با استفاده از تونیک ضد ریزش و تقویت کننده مو میزان خونرسانی را به پوست سر خود افزایش می‌دهید.

زمان مصرف آن شب‌ها قبل از خواب می‌باشد. روش مصرف تونیک نیز به این صورت است که باید حدود ۱۰ قطره از آن را کف سر خود ریخته و با نوک انگشتان خود ماساژ دهید. شایان ذکر است که مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۳ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید. انواع ویتامین H، F، E، C، A، B۵ و B۳ در این محصول وجود دارند و انواع عصاره موجود در این تونیک شامل موارد زیر هستند:

 • ساوپالمیتو
 • گزنه
 • بابونه
 • رزماری
 • آلوئه ورا

تونیک ضد شوره و کنترل کننده چربی مو

این تونیک برای انواع مو مناسب بوده و در درمان شوره و خارش سر نقش موثری دارد. رفع پوسته پوسته شدن و التهاب پوست سر نیز از دیگر مزایای تونیک ضد شوره و کنترل کننده چربی مو می‌باشند. برای تاثیر بهتر توصیه می‌شود ۳ بار در هفته و ۳ الی ۴ ساعت قبل از حمام از آن استفاده کنید. روش مصرف اینگونه است که باید ۱۰ تا۱۵ قطره از تونیک را کیف سر خود ریخته و به آرامی ماساژ دهید. بعد از ۳ الی ۴ ساعت می‌توانید موهای خود را با شامپو ضد شوره تراست بشویید.

در این محصول انواع ویتامین F، E، B۵ و B۶ وجود داشته و همچنین انواع عصاره چای سبز، نعنا فلفلی، بابونه، کالاندولا، ساوپالمیتو، زیتون و مریم گلی نیز موجود می‌باشد. شرایط نگهداری آن باید خشک و خنک بوده و دور از دسترس کودکان و نور آفتاب نگهداری شود. شایان ذکر است که مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۳ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

تونیک ضد شوره و کنترل کننده چربی مو

روغن آرگان مو

این محصول یکی از پرفروش‌ترین محصولات شرکت آرمان تدبیر اطلس می‌باشد. این محصول برای انواع مو مناسب بوده و ضد موخوره و ترمیم کننده تار مو می‌باشد. شما با استفاده از روغن آرگان مو ماندگاری رنگ را بر روی موهای خود افزایش می‌دهید. افزایش استحکام و براقیت تار مو نیز از دیگر مزیت‌های این محصول بی‌نظیر می‌باشد. تقویت و جلوگیری از شکنندگی تار مو از دیگر مزایای روغن آرگان مو به حساب می‌آیند. زمان مصرف آن پس از استحمام و پس از گرفتن نم موها می‌باشد.

روش مصرف نیز به این صورت است که باید مقداری روغن به میزان مساوی روی موهای تمیز و مرطوب خود ماساژ دهید. ویتامین E و عصاره روغن آرگان خواص بی‌نظیری را به این محصول اضافه کرده اند. شایان ذکر است که مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

روغن شترمرغ

محصول فوق باعث بهبود روند بازسازی پوست شما شده و یک جوان کننده و ترمیم کننده قوی پوست محسوب می‌شود. روغن شترمرغ از تبخیر آب پوستتان جلوگیری کرده و رطوبت آن را حفظ می‌کند. نرم کننده، جلوگیری از ایجاد لکه‌های پوستی، رفع التهاب مفاصل و تامین اسیدهای چرب از دیگر مزایای این محصول می‌باشد. زمان مصرف آن پس از استحمام بوده و نحوه مصرف نیز به این صورت است که مقداری از آن بر روی پوست تمیز خود ریخته و سپس ماساژ دهید. شایان ذکر است که مدت انقضا آن ۳ سال بوده و در صورت باز شدن تا ۶ ماه فرصت دارید از آن استفاده کنید.

شامپو بدن

محصولات شرکت آرمان تدبیر اطلس در این دسته‌بندی شامل موارد زیر است:

 • شامپو بدن اسپرت مردانه
 • شامپو بدن اسپرت زنانه
 • شامپو بدن ویتامین C
 • شامپو بدن کرمی آرگان و ماکادمیا
 • شامپو بدن عسل و کیوتن
 • شامپو بدن حاوی چای سبز و لیمو
 • شامپو بدن انار
 • شامپو بدن تخصصی کرم پلاس

مایع دستشویی

محصولات شرکت آرمان تدبیر اطلس در این دسته‌بندی شامل موارد زیر است:

 • مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی عصاره آلوئه ورا
 • مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی عصاره لاواندر
 • مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی عصاره شی باتر
 • مایع دستشویی کرمی کلاس یک حاوی عصاره گیاهان دریایی

کرم دست و بدن

محصولات شرکت آرمان تدبیر اطلس در این دسته‌بندی شامل موارد زیر است:

 • کرم دست و بدن پروتئین شیر و عسل
 • کرم دست و بدن میوه‌های استوایی
 • کرم دست و بدن آووکادو
 • کرم دست و بدن انار

کرم دست و بدن

بادی میست

این دست از محصولات رایحه‌ای بسیار دلپذیر دارند که در موقعیت‌های مختلف می‌توانند با عطر و بوی خوش خود جذابیت خاصی به فرد بدهند. تمامی محصولات این دسته مدت انقضا ۳۶ ماهه داشته و در صورتی که باز شوند تا ۱۲ ماه قابلیت استفاده دارند. محصولات شرکت آرمان تدبیر اطلس در این دسته‌بندی شامل موارد زیر است:

 • بادی میست زنانه تراست مدل Victoria Fleur
 • بادی میست زنانه تراست مدل Ponceau
 • بادی میست زنانه تراست مدل Guilty Love
 • بادی میست زنانه تراست مدل Victoria Belle
 • بادی میست زنانه تراست مدل Victoria Beach
 • بادی میست زنانه تراست مدل Black Forest
 • بادی میست زنانه تراست مدل Almond Gloria
 • بادی میست مردانه تراست مدل Prada Wood
 • بادی میست مردانه تراست مدل Black Forest

پرفیوم

پرفیوم‌های تراست ماندگاری بسیار بالایی داشته و با عطر بی‌نظیر خود جذابیت خاصی به شخص می‌بخشند. مدت انقضا این دست از محصولات حدود ۴۸ ماه می‌باشد. محصولات شرکت آرمان تدبیر اطلس در این دسته‌بندی شامل موارد زیر است:

 • پرفیوم زنانه تراست مدل Rouge Blanc
 • پرفیوم زنانه تراست مدل Jolie
 • پرفیوم زنانه تراست مدل Jardin D or
 • پرفیوم مردانه تراست مدل Utopiue
 • پرفیوم مردانه تراست مدل Chevalier

 

پرفیوم

سایر محصولات آرایشی

محصولات شرکت آرمان تدبیر اطلس در این دسته‌بندی شامل موارد زیر است:

 • بی‌بی کرم پلاس تراست شماره ۲ (بژ طبیعی)
 • بی‌بی کرم پلاس تراست شماره ۱ (بژ روشن)
 • دی دی کرم تراست شماره ۳ (بژ تیره)
 • دی دی کرم تراست شماره ۱ (بژ روشن)
 • سی سی کرم تراست شماره ۳ (بژ تیره)
 • سی سی کرم تراست شماره ۱ (بژ روشن)
 • سی سی کرم تراست شماره ۲ (بژ طبیعی)
 • کانسیلر تراست نچرال بژ
 • کانسیلر تراست هانی بژ
 • کانسیلر تراست پیچ بژ
 • کرم پودر BB تراست شماره ۵

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عضویت در شرکت بازاریابی شبکه‎ای آرمان تدبیر اطلس و سایر محصولات آن، لطفا به آدرس مقابل https://liateam.ir/ مراجعه فرمایید.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=6963

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.