1

تعلیق فعالیت شرکت بازاریابان خاک اهورایی

  • کد خبر : 4668
  • ۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۱
تعلیق فعالیت شرکت بازاریابان خاک اهورایی

تعلیق فعالیت شرکت بازاریابان خاک اهورایی موضوع خبر امروزِ نتورک نیوز می‌باشد. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی موشکافانه این مسئله بپردازیم. عدم صدور هشدار، اخطار، تعلیق یا فیلتر در خصوص سایر کسب و کارها موید این نیست که فعالیت کسب و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است، گزارش مستند شما می‌تواند […]

تعلیق فعالیت شرکت بازاریابان خاک اهورایی موضوع خبر امروزِ نتورک نیوز می‌باشد. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی موشکافانه این مسئله بپردازیم.

عدم صدور هشدار، اخطار، تعلیق یا فیلتر در خصوص سایر کسب و کارها موید این نیست که فعالیت کسب و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است، گزارش مستند شما می‌تواند ما را به موقع در مورد شناسایی رویه تجاری بد یا بروز تخلفات در حوزه بازاریابی شبکه ای و انجام اقدامات اجرایی آگاه نماید.

شرح خبر

نظر به تصمیمات جلسه مورخ ۰۱/۰۶/۱۴۰۱ کمیته نظارت بر عملکرد شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و کسب و کارهای مجازی و با توجه به تفهیم تخلف شماره ۶۴۲۷۱/۶۰ مورخ ۲۹/۰۲/۱۴۰۰، با توجه به عناوین تخلف به شرح اجبار به خرید ماژول خرید خودکار به عنوان خرید اولیه در حساب کاربری همچنین کسر ماهیانه حداقل میزان واجد شرایط شدن برای دریافت کمیسیون و پاداش برابر بند (۱) ماده (۹) و جزء (۱) و (۳) بند (ب) ماده (۱۳) آیین‎نامه و فروش محصولات بدون رعایت مراتب بخشنامه شماره ۶۰/۴۲۲۹۰ مورخ ۱۳۹۶/۲/۱۱برابر جزء (۱۲) بند (الف) ماده (۱۳) آیین­نامه، کمیته موصوف وفق مفاد بند (ب) ماده (۱۳) آیین­نامه مواد (۲)، (۱۲) و تبصره ماده (۸۷) قانون نظام صنفی، رای بر تعلیق فعالیت بازاریابی شبکهای شرکت و تغییر رنگ نماد به زرد به مدت سه ماه صادر مینماید.

لازم بذکر است از زمان ابلاغ این رای، هرگونه فعالیت بازاریابی شبکه‌ای توسط آن شرکت ممنوع می‌باشد. چنانچه شرکت پس از یک ماه از زمان آغاز تعلیق، نسبت به اصلاح عملکرد خود اقدام نماید، تعلیق خاتمه مییابد.

ادامه خبر | شرکت بازاریابان خاک اهورایی

این رأی وفق بند (۲) ماده (۱۰) و تبصره (۲) ماده (۱۶) قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری ظرف مهلت (۳) ماه پس از ابلاغ، در دیوان عدالت اداری قابل اعتراض است.

اگر اخباری مستند از ادامه فعالیت بازاریابی شبکه ای سایت مذکور یا از طریق دامنه های جدید و یا اپلیکیشن دارید گزارش دهید. این اقدام به ما جهت محافظت از شما کمک خواهد نمود. ۶۰/۱۷۴۰۸۸
آدرس کوتاه شده:https://easnaf.mimt.gov.ir/s/mfacFSr

سخن آخر

ممنون که تا انتهای این خبر همراه همراه نتورک نیور بودید. اگر علاقه مند به پیگری اخبار گوناگون در زمینه بازاریابی شبکه‌ای هستید. و یا قصد دارید اطلاعات خود را در زمینه بازاریابی شبکه‌ای افزایش دهید، میتوانید سایر مقالات موجود در سایت نتورک نیوز را مطالعه نمایید.

 

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=4668

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.