2

مراحل رسیدن به موفقیت در بازاریابی شبکه ای

  • کد خبر : 3584
  • ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳
مراحل رسیدن به موفقیت در بازاریابی شبکه ای

برای دستیابی به موفقیت، فرمول یا مراحلی وجود دارد که باید برای نزدیک شدن به رویاهای خود انجام دهید. هدف گیری بدون هدف به شما امکان می دهد به نتیجه ای دست پیدا کنید که نمی خواهید. در این نوشتار مراحل رسیدن به موفقیت در کسب و کار بازاریابی شبکه ای را با هم مرور […]

برای دستیابی به موفقیت، فرمول یا مراحلی وجود دارد که باید برای نزدیک شدن به رویاهای خود انجام دهید. هدف گیری بدون هدف به شما امکان می دهد به نتیجه ای دست پیدا کنید که نمی خواهید. در این نوشتار مراحل رسیدن به موفقیت در کسب و کار بازاریابی شبکه ای را با هم مرور خواهیم کرد.

نگرش یادگیری و خوب گوش دادن داشته باشید

اگر موفقیت شرکت چیزی است که می خواهید به آن برسید، به خطوط بالایی گوش دهید و خوب یادگیر بگیرید. اگر طوری رفتار کنید که انگار از قبل همه چیز را می دانید به موفقیت نخواهید رسید. شما ممکن است در رشته خود حرفه ای باشید، اما اگر می خواهید در تجارت شبکه موفق شوید، باید فروتن باشید و به افرادی گوش دهید که بیشتر از شما در مورد این تجارت می دانند و از شما موفق تر هستند.

وقتی فردی می تواند میلیونر شود و می تواند به عنوان مربی یا پشتیبان شما باشد، بنابراین اگر حرفه ای هستید و فکر می کنید بهتر از آنها می دانید، دوباره فکر کنید و ذهن خود را با دانش غیر مرتبط با تجارت شبکه خالی کنید. به یاد داشته باشید که کسب درآمد خطوط بالایی شما از درآمد شما بیشتر است پس ارزش آن را دارد که به آنها گوش دهید.

کسب و کار را در اسرع وقت بیاموزید

شما باید بدانید که کسب و کارتان در مورد چه چیزی است. وقتی مشتریان از شما در مورد کسب و کار سوال می پرسند، احساس پوچی نکنید، زیرا در ابتدای مسیر مهارت و دانش شما در مورد آنچه انجام می دهید، کم است.

پایه و اساس خود را با مطالعه کسب و کار خود بسازید و آنچه را که برای آموختن نیاز دارید جذب کنید. اعتماد به نفس شما در صحبت با مشتریان احتمالی از دانشی که دارید ناشی می شود.

محصولات و برنامه بازاریابی شما چیست؟ آیا به آنها تسلط دارید و می توانید خیلی خوب توضیح دهید؟ آیا شما قدرت قانع کردن دارید زیرا به آنچه می دانید اطمینان دارید؟ برای پاسخ دادن به این سوالات با یک بله واقعی وقت بگذارید. فراموش نکنید که کسب و کار خود را یاد بگیرید و بر آن مسلط شوید.

خطوط پایین خود را آموزش دهید | موفقیت در بازاریابی شبکه ای

آنچه آموزش خواهید داد همان چیزی است که آموخته اید. ابتدا یادگیری را انجام دهید و دانشی را که در ذهن دارید به اشتراک بگذارید. اگر ندانید چه چیزی را به آنها آموزش دهید، ممکن است گروه شما بی فایده شود. توانایی شما در تدریس توانایی شما برای رهبری نیز می باشد.

یک فرد تازه وارد در تجارت بازاریابی شبکه ای احتمالاً دانشی در مورد چگونگی موفقیت در این تجارت ندارد و فقط کارهایی را انجام می دهد که فکر می کنند درست است و در نهایت چند روز بعد آن را ترک می کند. آنها به راهنمایی شما نیاز دارند، بنابراین توانایی راهنمایی و آموزش آنها را داشته باشید.

توسط افراد خود کپی شوید

یکی از مراحل مهم رسیدن به موفقیت در بازاریابی شبکه ای تکثیر است. هر چقدر هم که خودتان کارتان را خوب انجام دهید، یک تجارت شبکه ای (MLM) نیست، زیرا مفهوم بازاریابی شبکه ای اهرمی است. افراد شما همان کاری را که شما انجام می دهید انجام می دهند و شما از آن سود می برید. کپی شدن دوباره نحوه آموزش خط پایین خود را شروع می کند. به آنها نشان دهید که چه کار می کنید و آنها از شما کپی می کنند. زمان و تلاش را از طریق دیگران به نام قانون اهرم دو برابر کنیم.

مراحل رسیدن به موفقیت در بازاریابی شبکه ای

وظایف را به Downlines خود واگذار کنید

اگر این مورد را انجام ندهید، کسب و کار بازاریابی شبکه ای خود را از دست می دهید. یک مثال بسیار خوب این است که وقتی یک ارائه تجاری در یک رویداد بزرگ تنظیم می کنید، خط پایین شما باید از قبل بداند که چه کاری باید انجام دهد و آنها در مورد وظایف به اشتراک گذاشته اند.

برای مثال اگر پایان کار را انجام می دهید، یکی از خطوط پایین شما باید ارائه محصول را انجام دهد، دیگری برنامه بازاریابی یا معرفی سخنرانان را انجام خواهد داد. 

تکثیر کردن | موفقیت در بازاریابی شبکه ای

اگر شما تکراری هستید و وظایف به خطوط پایین شما واگذار می شود، نتیجه این است که گروه شما به طور تصاعدی رشد می کند. تصور کنید اگر ۵ خط پایین داشته باشید که ۵ ارائه مشابه شما در روز انجام می دهند، فکر می کنید چه تعداد پرداخت دریافت خواهید کرد. پول در بازاریابی شبکه ای زمانی است که شما چند برابر می شوید.

شبکه سازی

زمانی که کسب و کار را یاد می‌گیرید، آموزش می‌دهید، تکرار می‌شوید، وظایف را محول می‌کنید و خط پایین به صورت تصاعدی رشد می‌کند، شبکه شما خودکار است.

شبکه بزرگ شما پول است به همین دلیل به این تجارت بازاریابی شبکه ای می گویند.

درآمد و رویاهای شما

این مرحله ای است که می خواهید در آن باشید. تمام تلاش هایی که انجام خواهید داد ارزش پرداخت هزینه را دارد. در نهایت، شما باید پله ها و گام هایی را برای رسیدن به موفقیت در بازاریابی شبکه ای بردارید. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه نتورک نیوز بودید.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=3584

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.