3

ممنوعیت پرداخت ها از طریق توکن و رمز ارز

  • کد خبر : 2257
  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲
ممنوعیت پرداخت ها از طریق توکن و رمز ارز

درخصوص پرداخت کمیسیون و پاداش از طریق رمرز ارز در شرکت های بازاریابی شبکه ای معتبر به آگاهی می رساند: براساس بند(۲) ماده(۱۰) آیین‌نامه اجرایی مواد(۲)، (۱۲). و تبصره ماده(۸۷) قانون نظام همچنین وفق بند(۱۳) ماده مذکور، تمامی تراکنش‌های مالی شرکت‌ها باید از طریق سیستم‌بانکی کشور به نام شرکت صورت پذیرد. از آنجاییکه پرداخت کمیسیون و […]

درخصوص پرداخت کمیسیون و پاداش از طریق رمرز ارز در شرکت های بازاریابی شبکه ای معتبر به آگاهی می رساند:

براساس بند(۲) ماده(۱۰) آیین‌نامه اجرایی مواد(۲)، (۱۲). و تبصره ماده(۸۷) قانون نظام همچنین وفق بند(۱۳) ماده مذکور، تمامی تراکنش‌های مالی شرکت‌ها باید از طریق سیستم‌بانکی کشور به نام شرکت صورت پذیرد. از آنجاییکه پرداخت کمیسیون و پاداش از طریق رمزارز در آیین‌نامه مذکور و سیستم‌بانکی کشور تعریف نشده است نمی‎توان به بازاریابان رمز ارز پرداخت شود.

چنانچه شرکت باتوجه به تحریم بانک‌های کشور و یا وضعیت خاص بازاریابان درخارج از کشور، قادر به استفاده از سیستم بانکی نباشد، می‌تواند با استفاده از نهادهای حقوقی موجود همچون وکالت، افتتاح حساب به نمایندگی و یا موارد مشابه، حساب‌های بانکی بازاریابان را تعریف و پاداش و حق کمیسیون را واریز نماید. بدیهی است که استفاده از این سازوکار، در شرایطی که به سبب تحریم نمی‎توان از سیستم‌بانکی استفاده نمود برای بازاریابان خارج از ایران امکان‎پذیر است.

درضمن با توجه به تهدیدات و مخاطرات معامله رمرز ارز، کلیه شرکت ها حتی باید نظارت کافی بر بازاریابان خود درخصوص ممانعت ایشان از تبلیغ، خرید و فروش و یا معامله توکن و رمرز ارز در محل شعب شرکت به منظور ممانعت از جذب سرمایه مردم و بروز صدمات مالی بعمل آورند.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2257

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.