1

هشدار به شرکت طراحان پوشش ستاره

  • کد خبر : 2426
  • ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴
هشدار به شرکت طراحان پوشش ستاره

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و کسب‌وکارهای مجازی در خصوص هشدار به شرکت طراحان پوشش ستاره، به اطلاع کاربران شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای می رساند؛ هشدار به شرکت طراحان پوشش ستاره حسب انتشار پست‌های متعدد در صفحات شبکه اجتماعی به شرح پیوست درخصوص ادغام سایت ام‌ وی با شرکت طراحان پوشش ستاره، بدین وسیله اعلام […]

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و کسب‌وکارهای مجازی در خصوص هشدار به شرکت طراحان پوشش ستاره، به اطلاع کاربران شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای می رساند؛

هشدار به شرکت طراحان پوشش ستاره

حسب انتشار پست‌های متعدد در صفحات شبکه اجتماعی به شرح پیوست درخصوص ادغام سایت ام‌ وی با شرکت طراحان پوشش ستاره، بدین وسیله اعلام می‌شود:

هرگونه ارجاع‌بازاریابان به سایت‌های دیگر و استفاده از دفاتر سایت ام وی جهت ارائه و آموزش طرح سوددهی بازاریابی شبکه‌ای به استناد بند(۱۵) بخش(الف) ماده(۱۳). آیین نامه اجرایی مواد(۲) و (۱۲) و تبصره ماده (۸۷) قانون نظام صنفی و بندهای (۳) و (۴) بخش (ب) ماده مذکور، تخلف محسوب می‌گردد. درضمن اخیراً همایشی نیز با حضور احدی از بازاریابان آن شرکت به نام آقای ح.ح عضو سایت ام‌وی برگزار گردیده است. که نظر به اینکه مجوزی برای این همایش صادر نشده بصورت جداگانه ضمانت اجرای ‌لازم معمول خواهد شد.

لازم بذکر است هدف از صدور نامه‌هشدار که با اتکاء به قرائن و شواهد قوی بر احتمال‌تخلف مشتمل بر توضیحات و دلایل صدور آن است. آگاهی بخشی به شرکت و بازاریابان جهت پیشگیری و هدایت آن‌ها در برابر آثار نقض احتمالی قوانین و ضرورت اصلاح رویه و رفتار جاری و همچنین اطلاع از عواقب اقدامات اجرایی کمیته نظارت (‌اخطارکتبی، تعلیق، ابطال مجوز و ارجاع پرونده شرکت و بازاریابان به مراجع ذی صلاح‌) است.

با توجه به مراتب مذکور، هرگونه ادعا دایر بر عدم آگاهی از قانون و مقررات یا استمهال جهت اصلاح و موارد مشابه قابل استماع نمی‌باشد. 

کلام آخر

عدم صدور هشدار، اخطار، تعلیق یا فیلتر در خصوص سایر کسب‌و کارها موید این نیست که فعالیت کسب‌و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است. گزارش مستند شما می‌تواند ما را به موقع در مورد شناسایی رویه تجاری بد یا بروز تخلفات در حوزه بازاریابی شبکه‌ای آگاه نماید.

لطفا؛ هر چیزی را که فکر می کنید ممکن است تخلفات یا رویه تجاری بد در حوزه بازاریابی شبکه ای است گزارش دهیدگزارش شما به ما در جهت تامین منافع عمومی کمک خواهد نمود.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2426

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.