2

هشدار به شرکت بازاریابان آنیک

  • کد خبر : 2443
  • ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۷
هشدار به شرکت بازاریابان آنیک

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و کسب‌وکارهای مجازی در خصوص هشدار به شرکت بازاریابان آنیک، به اطلاع کاربران شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای می رساند؛ هشدار به شرکت بازاریابان آنیک حسب گزارشات و شکایات واصله به سامانه دبیرخانه کمیته نظارت درخصوص ارجاع بازاریابان به وب‌سایت iservgroup.ir از طریق آن شرکت جهت مشارکت آنها در طرح سوددهی […]

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و کسب‌وکارهای مجازی در خصوص هشدار به شرکت بازاریابان آنیک، به اطلاع کاربران شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای می رساند؛

هشدار به شرکت بازاریابان آنیک

حسب گزارشات و شکایات واصله به سامانه دبیرخانه کمیته نظارت درخصوص ارجاع بازاریابان به وب‌سایت iservgroup.ir از طریق آن شرکت جهت مشارکت آنها در طرح سوددهی غیر مجاز، بدین وسیله هشدار داده می‌شود:

با توجه به اینکه ارجاع بازاریابان به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های بدون مجوز جهت ارائه و آموزش طرح سوددهی غیرمجاز به استناد بند (۱۲) بخش (الف) ماده (۱۳) آیین نامه اجرایی مواد (۲) ، (۱۲) و تبصره ماده (۸۷) قانون نظام صنفی و بندهای (۳) بخش (ب) ماده مذکور تخلف محسوب می گردد. در اینصورت آن شرکت و بازاریابان مربوطه بلافاصله باید اقدامات لازم درخصوص توقف ارائه طرح درآمدی غیر مصوب از طریق دامنه های دیگر معمول، نتیجه به دبیرخانه کمیته نظارت اعلام گردد. البته این هشدار نافی اعمال ضمانت اجرایی مربوطه نخواهد بود.

لازم بذکر است هدف از صدور نامه هشدار که با اتکاء به قرائن و شواهد و دلایل مثبته حاکی از احتمال و ظن قوی بر ارتکاب تخلف و مشتمل بر توضیحات و دلایل صدور آن است آگاهی بخشی به شرکت و بازاریابان جهت پیشگیری و هدایت آن‌ها در برابر آثار نقض احتمالی قوانین، ضرورت اصلاح رویه و شیوه تجاری نادرست و همچنین اطلاع از عواقب اقدامات اجرایی کمیته نظارت ( اخطارکتبی، تعلیق، ابطال مجوز، ارجاع پرونده شرکت و بازاریابان به مراجع ذی‌صلاح‌ ) و همچنین تقویت نظارت عمومی بر فعالیت بازاریابی شبکه ای در سطح کشور می باشد.

کلام آخر

عدم صدور هشدار، اخطار، تعلیق یا فیلتر در خصوص سایر کسب‌و کارها موید این نیست که فعالیت کسب‌و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است. گزارش مستند شما می‌تواند ما را به موقع در مورد شناسایی رویه تجاری بد یا بروز تخلفات در حوزه بازاریابی شبکه‌ای آگاه نماید.

لطفا؛ هر چیزی را که فکر می کنید ممکن است تخلفات یا رویه تجاری بد در حوزه بازاریابی شبکه ای است گزارش دهیدگزارش شما به ما در جهت تامین منافع عمومی کمک خواهد نمود.

ضمناً؛ هرگونه ادعا دایر بر عدم آگاهی از قانون و مقررات یا استمهال جهت اصلاح و موارد مشابه قابل استماع نمی باشد.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2443

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.