1

هشدار به شرکت آرمان تدبیر اطلس

  • کد خبر : 2615
  • ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹
هشدار به شرکت آرمان تدبیر اطلس

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب‌وکارهای مجازی در خصوص هشدار به شرکت آرمان تدبیر اطلس به اطلاع می‌رساند: هشدار به شرکت آرمان تدبیر اطلس با توجه به اینکه اخیراً تعدادی از بازاریابان به نام آقایان م .ق ، ش . ر و خانم ک . ا که جذب آن شرکت شده […]

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب‌وکارهای مجازی در خصوص هشدار به شرکت آرمان تدبیر اطلس به اطلاع می‌رساند:

هشدار به شرکت آرمان تدبیر اطلس

با توجه به اینکه اخیراً تعدادی از بازاریابان به نام آقایان م .ق ، ش . ر و خانم ک . ا که جذب آن شرکت شده اند قبلاً در زمان عضویت در شرکت دیگر، پست های متعددی در صفحه شبکه اجتماعی اینستاگرام شخصی خود (به شرح پیوست)، تصاویری از تبلیغ زندگی لوکس، اتومبیل های گران قیمت و سفرهای تفریحی خارجی خود منتشر نموده اند و این موضوع برخلاف بندهای (۳) و (۴) راهنمای جلوگیری از رفتارها و شیوه های فریبنده و تبلیغ خلاف واقع بوده (موضوع ابلاغیه شماره ۲۲۵۱۹۴/۶۰ مورخ ۲۱/۰۹/۱۴۰۰) که تصریح گردیده؛

هر عملی از سوی بازاریابان نظیر سوء استفاده از وضعیت زندگی و در آمدی اشخاص– بیان اینکه با پیوستن‌به شرکت زندگی خود را تغییر دهید- تشویق به ترک شغل تمام وقت – کسب درآمد نجومی و نمایش اغراق آمیز آپارتمان، ویلا و اتومبیل گران قیمت که سبب برانگیختن‌و تحریک دیگران به منظور جذب بازاریاب جدید می‌شود تخلف می باشد ، لذا نامبردگان باید فوراً از بازنمایی شفاهی، کتبی یا تصویری رفتار و شیوه های مذکور خودداری نموده‌و توضیح لازم در ارتباط با موارد مذکور منطبق با راهنمای موصوف در همان صفحه اینستاگرام برای بازدیدکنندگان و همچنین کتباً به این دبیرخانه ارائه کنند.

درضمن به استناد بند (۷) ماده (۱۰) آیین نامه موضوع مواد (۲)، (۱۲) و تبصره ماده (۸۷) قانون نظام صنفی آن شرکت مسئول نظارت برعملکرد بازاریابان خود بوده‌و منبعد تخلف آنها در عملکرد آن شرکت لحاظ می‌گردد. مقتضی است به منظور جلوگیری از آثار ادامه این رفتارها و شیوه ها برای آن شرکت، بلافاصله اقدامات پیشگیرانه لازم از سوی بازاریابان شرکت معمول‌نموده، نتیجه اقدام به این دبیرخانه اعلام گردد.

هدف از صدور نامه‌‌های هشدار آگاهی‌بخشی به شرکت، هدایت آنها در برابر آثار نقض احتمالی قوانین و اطلاع از عواقب اقدامات اجرایی کمیته نظارت است.

کلام آخر

عدم صدور هشدار، اخطار، تعلیق یا فیلتر در خصوص سایر کسب‌و کارها موید این نیست که فعالیت کسب‌و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است. گزارش مستند شما می‌تواند ما را به موقع در مورد شناسایی رویه تجاری بد یا بروز تخلفات در حوزه بازاریابی شبکه‌ای آگاه نماید.

لطفا؛ هر چیزی را که فکر می کنید ممکن است تخلفات یا رویه تجاری بد در حوزه بازاریابی شبکه ای است گزارش دهیدگزارش شما به ما در جهت تامین منافع عمومی کمک خواهد نمود.

 

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2615

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.