2

۷ مرحله آسان برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای در کوتاه ترین زمان

  • کد خبر : 3251
  • ۳۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۸
۷ مرحله آسان برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای در کوتاه ترین زمان

در بازاریابی شبکه ای، شما این فرصت را دارید که در خانه کار کنید، درآمد خوبی کسب کنید و حتی برنامه زمانی خود را ایجاد کنید. عوامل زیادی وجود دارد که می تواند مانع موفقیت شود، بنابراین بهتر است که برخی از این عوامل را بدانید از آنها اجتناب کنید. در این نوشتار هفت قدم […]

در بازاریابی شبکه ای، شما این فرصت را دارید که در خانه کار کنید، درآمد خوبی کسب کنید و حتی برنامه زمانی خود را ایجاد کنید. عوامل زیادی وجود دارد که می تواند مانع موفقیت شود، بنابراین بهتر است که برخی از این عوامل را بدانید از آنها اجتناب کنید. در این نوشتار هفت قدم ساده وجود دارد که می توانید امروز انجام دهید تا شاهد موفقیت در بازاریابی شبکه ای در کوتاه ترین زمان باشید!

۱٫ بازار را درک کنید.

پاسخ به چند سوال اساسی در مورد بازار هدف شما کمک زیادی به ایجاد یک طرح تجاری سودآور می کند. آیا افراد زیادی مانند شما با درآمد قابل تصرفی وجود دارند که توانایی خرید آنچه را که می فروشید داشته باشند؟ آنها چه می خواهند، چه نیازی دارند و چه توقعی دارند؟ چقدر حاضرند برای آن هزینه کنند؟ درک اینکه پایگاه مشتری شما چقدر بزرگ یا کوچک است می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید آیا بازاریابی شبکه ای برای شما مناسب است یا خیر.

به عنوان مثال، اگر محصول یا خدمات شما پتانسیل کمی برای دستیابی به مشتریان از طریق شفاهی یا نظرات مشتریان دارد، ممکن است عاقلانه نباشد که برای آن زمان یا پول سرمایه گذاری کنید. همچنین مهم است که بدانید آیا مخاطبان هدف شما از شرکت های دیگر مشابه شما خرید می کنند یا خیر. اگر آنها به برند دیگری وفادار باشند، زمانی که بخواهید آنها را متقاعد کنید که برند شما بهتر از آنهاست، نبرد سختی در پیش دارید.

۲٫درباره بازاریابی چند سطحی بیاموزید.

برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای در کوتاه ترین زمان، قبل از اینکه بتوانید یک تجارت یا برند راه اندازی کنید، باید در مورد نحوه عملکرد شرکت های بازاریابی چند سطحی (MLM) بیاموزید. نگران نباشید، نیازی نیست که ریاضیدان باشید یا مدرک تخصصی داشته باشید. منابع زیادی به صورت آنلاین موجود است که به زبان ساده توضیح می دهد که MLM چیست و چطور کار می کند.

پس از انجام برخی تحقیقات، دریابید که آیا فرصت های موجود در منطقه شما وجود دارد یا خیر. ممکن است نتوانید بلافاصله یک شرکت رسمی راه اندازی کنید، اما می توانید با فروش محصولات به عنوان یک پیمانکار مستقل برای یک شرکت موجود، شروع به کار کنید. همچنین می‌توانید از دوستان و اعضای خانواده بپرسید آیا آن‌ها کسی را می‌شناسند که تجربه بازاریابی شبکه ای داشته باشد یا ممکن است مایل به کمک به شما برای شروع کار باشد.

۳٫ شرکت خود را عاقلانه انتخاب کنید.

زمانی که به پیوستن به یک شرکت بازاریابی شبکه ای فکر می کنید، مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید. بررسی کنید که آنها چه محصولاتی را ارائه می دهند و این محصولات چگونه فروخته می شوند. اگر یک سیستم طبقه بندی شده برای توزیع سود و محصولات وجود دارد، بررسی کنید که آیا شانس واقعی کسب درآمد از آن طرح دارید یا اینکه از همان روز اول علیه شما انباشته می شود.

از خود بپرسید که آیا به دلیل علاقه واقعی به محصول یا خدمات آنها به یک شرکت MLM وارد می شوید یا به این دلیل که فکر می کنید کسب درآمد از خانه آسان است. با خودت صادق باش! شما همیشه می توانید شرکت هایی را پیدا کنید که با وعده درآمد عالی، چیزهایی را می فروشند. اما این به هر یک از بازاریاب های شبکه بستگی دارد که خودشان تأیید کنند که آیا این درآمدها بدون هیچ ترفندی امکان پذیر است یا خیر.

۴- روی اهداف بلند مدت تمرکز کنید.

بازاریابی شبکه ای یک حرفه پرسود است، اما درک این نکته مهم است که راه آسان یا سریعی برای ثروتمند شدن نیست. باید انتظار داشته باشید که حداقل چند سال برای ایجاد کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید، با این فرض که می خواهید موفقیت واقعی را ببینید. در حالی که اگر برای این اهداف بلندمدت آماده نیستید، نباید با شرکت MLM خود کار کنید، به این معنی نیست که تمرکز شما نیز نباید روی اهداف کوتاه مدت باشد.

اطمینان حاصل کنید که همانطور که طرح کسب و کار خود را ایجاد می کنید و با دیگر بازاریابان شبکه ای کار می کنید، یک چشم خود را به نزدیک شدن به هدف نهایی خود یعنی رسیدن به شش رقم در عرض چند سال حفظ می کنید. ممکن است یک شبه اتفاق نیفتد، اما اگر به طور صحیح و مداوم انجام شود، می تواند نسبتاً سریع اتفاق بیفتد.

در واقع، بسیاری از بازاریابان شبکه ای به شما خواهند گفت که توانسته اند تنها در عرض دو سال به اولین موفقیت بزرگ خود برسند. اکنون، اجازه ندهید که شما را دلسرد کند – تا زمانی که می دانید از روز اول با چه نوع جدول زمانی کار می کنید، تعیین نقاط عطف و ضرب الاجل به شما کمک می کند تا در طول سفرتان انگیزه ایجاد کنید.

اکنون یک ایمیل حرفه ای بنویسید که به هر پیشنهاد پاسخ دهد.

موفقیت در بازاریابی شبکه ای در کوتاه ترین زمان

۵٫ یک لیست ایمیل بسازید.

ایجاد یک تجارت بازاریابی شبکه ای موفق آسان نیست. کار سخت، فداکاری و تلاش می خواهد. شما باید یاد بگیرید که در تلاش‌های خود پیگیر و صبور باشید و همیشه نیازهای مشتریان را بر نیازهای خود ترجیح دهید. موفقیت در بازاریابی شبکه ای در کوتاه ترین زمان ممکن است، اما شما باید خودتان را وقف آن کنید. انتظار نداشته باشید همه چیز یک شبه اتفاق بیفتد اگر این هفت مرحله موفقیت را دنبال کنید، می توانید با هر شرکت بازاریابی شبکه ای یا فرصتی که انتخاب کنید به نتایج شگفت انگیزی برسید!

هرگز از دستیابی به اهدافتان صرف نظر از اینکه چقدر طول بکشد یا چقدر دشوار به نظر می رسند، دست نکشید. به یاد داشته‌باشید، رم یک روزه ساخته نشده‌است و اگر به اندازه کافی مصمم باشید همه‌چیز برای شما امکانپذیر است. اطمینان حاصل کنید که هرگز از یادگیری در مورد همه چیز مربوط به بازاریابی شبکه ای دست نکشید زیرا دانش به شما کمک می کند سریعتر از هر چیزی که می تواند برای شما انجام دهد به هدف خود نزدیکتر شوید.

۶٫ تولید سرنخ.

چه برای اهداف تجاری شبکه سازی کنید یا صرفاً شبکه شخصی خود را بسازید، ایجاد سرنخ همیشه ایده خوبی است. چه در یک رویداد، از طریق پایگاه‌داده یا از طریق ایمیل مارکتینگ (از جمله گروه های لینکدین)، پیدا کردن و برقراری ارتباط با افرادی که ممکن است به آنچه شما ارائه می دهید علاقه مند باشند، بخش مهمی از هر صنعتی است.

اینها اغلب سرنخ‌های گرم نامیده می‌شوند، زیرا احتمال بیشتری دارد که در تماس‌های اقدام (CTA) پاسخ دهند. البته حتی زمانی که با آنها رو در رو نیستید، از طریق تبلیغات چاپی هدفمند و پست مستقیم نیز می‌توانید این سرنخ‌ها را ایجاد کنید. می‌توانید از ابزارهایی مانند MailChimp و Constant Contact برای ساده‌سازی این نوع تلاش‌ها استفاده کنید.

۷٫ حفظ روابط

در بازاریابی شبکه ای، گزینه ها و فرصت های احتمالی بسیاری وجود دارد. به جای تمرکز روی همه آنها، بهتر است هر بار روی یک ایده تمرکز کنید. به خود اعتماد کنید، کاری را که دوست دارید انجام دهید، با مردم صادق باشید و چیزهای خوبی در انتظار شما خواهد بود. اگر این نکات را هنگام کار کردن در نظر داشته باشید، شانس بیشتری برای موفقیت خواهید داشت.

چه به تازگی شروع به کار کرده باشید یا برای یک چالش جدید آماده‌باشید، یادگیری نحوه حفظ روابط خود در کسب و کار MLM به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که آنها در طول زمان قوی می شوند. خود را متعهد به فعال ماندن کنید یا تلاش کنید تا با دیگران ارتباط برقرار کنید. این اقدام تا حد زیادی به ایجاد وفاداری در بین مشتریان و توزیع کنندگان همکار کمک می کند. فقط به یاد داشته باشید که راه های مختلفی برای حفظ روابط وجود دارد. هرکسی بر اساس شخصیت، اهداف و نیازهای فردی خود به شکل متفاوتی به ایجاد روابط می پردازد.

هیچ کس پاسخ درستی برای ایجاد روابط پایدار در بازاریابی شبکه ای ندارد. اگر می خواهید در مورد قوی نگه داشتن روابط مشورت کنید، پرسیدن سؤالات (از جمله از خودتان!) هرگز ضرری ندارد!

کلام آخر

اگرچه بازاریابی شبکه ای می تواند یک روش بسیار موفق برای کسب درآمد باشد، اما همچنان یک تجارت است. برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای در کوتاه ترین زمان، باید مطمئن شوید که برنامه ای دارید و همیشه تمام تلاش خود را می کنید تا آن را دنبال کنید. برای یادگیری آماده‌باشید و مایل به دریافت کمک از دیگران باشید. بازاریابی شبکه ای کار آسانی نیست، اما اگر بدانید چه کاری انجام می دهید، غیرممکن نیز نیست. فقط به یاد داشته باشید که این مراحل را دنبال کنید و در مسیر موفقیت خواهید بود!

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=3251

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.