3

فیلتر وبسایت anisood.com بدلیل فعالیت بدون مجوز بازاریابی شبکه ای

  • کد خبر : 2349
  • ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۳
فیلتر وبسایت anisood.com بدلیل فعالیت بدون مجوز بازاریابی شبکه ای

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب و کارهای مجازی در رابطه با فیلتر وبسایت anisood.com به اطلاع می رساند: عدم صدور هشدار، اخطار، تعلیق یا فیلتر در خصوص سایر کسب و کارها موید این نیست که فعالیت کسب و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است، گزارش مستند شما می‌تواند […]

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب و کارهای مجازی در رابطه با فیلتر وبسایت anisood.com به اطلاع می رساند:

عدم صدور هشدار، اخطار، تعلیق یا فیلتر در خصوص سایر کسب و کارها موید این نیست که فعالیت کسب و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است، گزارش مستند شما می‌تواند ما را به موقع در مورد شناسایی رویه تجاری بد یا بروز تخلفات در حوزه بازاریابی شبکه ای و انجام اقدامات اجرایی آگاه نماید.

فیلتر وبسایت anisood.com بدلیل فعالیت بدون مجوز بازاریابی شبکه ای

کسب وکارهای بدون مجوز بازاریابی شبکه ای، طرح های درآمدی خود را که عمدتاً دارای ساختار باینری ( دودوئی ) داشته، بصورت پنهانی در جلسات خصوصی و شبکه های اجتماعی تبلیغ و از این راه عضو گیری می کنند. سایت های یاد شده برای توجیه اقدامات ، اعتبار بخشیدن به خود و گمراه نمودن افراد تحت عنوان باشگاه مشتریان یا در قالب های دیگر به مردم معرفی می شوند . دقت داشته باشید در صورت عضویت در این سایت ها و تشویق دوستان، خانواده و آشنایان خود برای ملحق شدن به طرح های درآمدی وسوسه انگیز مذکور اعتبار شخصی، سرمایه و زمان ارزشمند خود را صرف کسب درآمد اعضای راس هرم این کسب وکارها می نمایید.

توصیه می شود؛ از اعتبار شخصی، سرمایه و زمان خود در برابر وسوسه های طرح های درآمدی غیر قانونی و کلاهبرداری محافظت کنید.

اگر اخباری مستند از ادامه فعالیت سایت مذکور بصورت چند سطحی یا از طریق دامنه های جدید و یا اپلیکیشن دارید گزارش دهید. این اقدام به ما جهت محافظت از شما کمک خواهد نمود.

دامنهanisood.comبه دلیل اینکه بدون مجوز بازاریابی شبکه‌ای فعالیت داشته، نسبت به فیلتر وب سایت، اپلیکیشن و کلیه شبکه­‌های اجتماعی و پلمب دفتر مذکور اقدام گردید. اگر اخباری از ادامه فعالیت سایت مذکور با دامنه های جدید دارید گزارش دهید این اقدام به ما جهت محافظت از شما کمک خواهد نمود.

لطفا؛ هر چیزی را که فکر می کنید ممکن است تخلفات یا رویه تجاری بد در حوزه بازاریابی شبکه ای است گزارش دهیدگزارش شما به ما در جهت تامین منافع عمومی کمک خواهد نمود.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2349

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.