1

پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

 • کد خبر : 3300
 • ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۸
پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران با سال‌ها زحمت و تلاش و توجه به جلب رضایت کارمندان و نیز مشتریان مشغول به فعالیت می‌باشند. نتورک مارکتینگ چند سالی هست که در ایران رواج جدی و پر رونقی یافته است. شرکت‌های فعال بسیاری در حوزه بازاریابی شبکه‌ای در ایران مشغول هستند که هر کدام از این […]

پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران با سال‌ها زحمت و تلاش و توجه به جلب رضایت کارمندان و نیز مشتریان مشغول به فعالیت می‌باشند. نتورک مارکتینگ چند سالی هست که در ایران رواج جدی و پر رونقی یافته است. شرکت‌های فعال بسیاری در حوزه بازاریابی شبکه‌ای در ایران مشغول هستند که هر کدام از این شرکت‌ها نیز با پلن‌ها و محصولات متفاوت سعی در جلب نظر مردم و توسعه کسب و کار خود دارند.

اما یک سوال مهم که برای افراد تازه کار در بازاریابی شبکه‌ای یا آن‌هایی که قصد ورود به نتورک مارکتینگ را دارند وجود دارد. سوال این است که از میان این تعداد شرکت‌های فعال در این حوزه، پرفروش‌ترین شرکت‌های نتورک مارکتینگ در ایران چه شرکت‌هایی هستند؟ این مقاله به آشنایی شما با لیست شرکت‌های پرفروش بازاریابی شبکه‌ای در ایران پرداخته‌ایم. همچنین ۱۰ شرکت پرفروش بازاریابی شبکه‌ای در ایران را معرفی کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

۴ ویژگی پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

قبل از معرفی بهترین و پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران، بهتر است به چند ویژگی برتر و البته مختصر در مورد این شرکت‌ها بپردازیم.

 • پشتیبانی خوبی باید داشته باشند.
 • محصولاتی که برای فروش ارائه می‌دهند باید با کیفیت باشد و قیمتش بیشتر از قیمت داخل بازار نباشد.
 • محصولات ارائه شده توسط شرکت‌ بازاریابی شبکه‌ای باید به موقع شارژ شوند تا نارضایتی در تحویل محصول به مشتری نباشد، چون در صورت وجود ناراضایتی فروش کاهش پیدا می‌کند.
 • وجود یک تیم خوب بازاریابی است که می‌تواند پاشنه آشیل یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای خوب باشد.

پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای

نکات مهم در رتبه بندی پرفروش‌ترین شرکت‌های نتورک مارکتینگ در دنیا

در رتبه بندی‌هایی که در سرتا سر دنیا بر روی شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای صورت گرفته چند موضوع کلی و مهم به عنوان اصول رتبه بندی مورد توجه قرار گرفته است:

سطح درآمدی شرکت: در طرح درآمدی مهم‌ترین مسئله تمرکز برخرده فروشی و پرداخت متناسب پورسانت به سطوح مختلف است. یک طرح درامدی عادلانه پورسانت‌ها به نسبت متناسب بین سطوح توزیع می‌گردد.

محصولات شرکت: دومین معیار مهم محصولات شرکت است. اکثر شرکت‌های مطرح خود تولید کننده محصولات‌شان هستند و محصولات ارائه شده توسط آنان محصولی منحصر به فرد است که توسط سایر شرکت‌ها توزیع نمی‌گردد. علاوه بر منحصر به فرد بودن قیمت و کیفیت محصولات نیز در روند ارزشیابی شرکت تأثیر گذار است.

سابقه شرکت: علاوه بر موارد ذکر شده معیار مهم دیگری نیز وجود دارد که نشان دهنده سلامت قانونی و اخلاقی فعالیت شرکت است و آن رعایت مقررات مصوبه توسط شرکت‌ها است. شرکتی که خود را ملزم به رعایت مقررات می‌داند به عنوان شرکتی قابل اعتماد برای فعالیت بازاریابان شناخته می‌شود.

رضایت بازاریاب و مشتریان: رضایت مشتری و بازاریاب از مهم‌ترین نکاتی است که در تمامی شرکت‌های مطرح دنیا مورد توجه قرار گرفته و به عنوان اصلی‌ترین معیار در رتبه بندی شرکت شناخته می‌شود. خدماتی که یک شرکت می‌بایست به بازاریابانش ارائه دهد عبارتند از: ارسال به موقع محصولات، پاسخگویی به موقع به درخواست انصراف و بازخرید بازاریابان، پرداخت به موقع پورسانت به بازاریابان، فراهم کردن امکانات آموزشی رایگان برای بازاریابان، تأمین امکانات زیر ساختی به تعداد کافی جهت فعالیت بازارایابان و….

.بیشتر بخوانید:

نکاتی درخصوص لغو جایگاه بازاریابان

پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

بیز، یکی از بهترین و پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

بیز یا شرکت بازاریابان ایرانیان زمین را می‌توانیم یکی از بهترین و پرفروش‌ترین شرکت‌های نتورک مارکتینگ در ایران از نظر برخی محصولات بدانیم. این شرکت بازاریابی نیز مانند دیگر شرکت‌ها نقاط قوت و ضعفی دارد که با هم بررسی می‌کنیم.

این شرکت در سال ۱۳۹۰ به شماره ثبت: ۴۱۴۰۲۶ تاسیس شده است. در حال حاضر مدیر عامل شرکت بازاریابان ایرانیان زمین، آقای مجتبی عطاران است. پروانه کسب بازاریابی شبکه‌ای بیز در سال ۱۳۹۹ به شماره پروانه ۰۴۶۷۰۲۳۷۴۵ از مراجع قانونی اخذ شده است. آدرس سایت: bizmlm.ir

این شرکت شماره مجوز:۰۴۲۳۵۴۳۳۲۱ به مدت ۵ سال تا تاریخ ۱۴۰۴/۷/۱۴پروانه کسب در رسته واحد صنفی بازاریابی شبکه ای برای شرکت بازاریابی شبکه ای بازاریابان ایرانیان زمین صادر گردید.

از چه نظر این شرکت جزو بهترین‌هاست؟

بیز را می‌توانیم یکی از بهترین و پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران از نظر برخی محصولات بدانیم. شرکت بازاریابان ایرانیان زمین با هدف ایجاد اشتغال، ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان و جلب رضایت آن‌ها وارد حوزه بازاریابی شبکه‌ای شده‌ است. هر فرد که توانایی جذب مشتری و ایجاد نمایندگی فروش جدید را دارد، می‌تواند با ثبت‌نام در این شرکت به‌ کار بپردازد. در ادامه به مواردی که به این شرکت برتری می‌بخشد را بررسی می‌کنیم. حوزه فعالیت شرکت بازاریابان ایران زمین شامل مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، منسوجات، لوازم آشپزخانه و محصولات فرهنگی است. آدرس سایت: www.bizmlm.ir

ویژگی‌های شرکت بازاریابان ایرانیان زمین

رشد روزافزون بازاریابان بیز نشان از عملکرد موفق آن‌ها دارد. در هر صورت شما باید ارزیابی خود را نیز اجرا کنید. هنگام خرید دقت کنید تا اجناس با کیفیت باشند و توان رقابت قیمت‌ها را در بازار چک کنید. این شرکت که در لیست شرکت‌های پرفروش بازاریابی شبکه‌ای در ایران قرار گرفته اپلیکیشنی برای دسترسی سریع و آسان به اطلاعات جایگاه تجاری و دفتر کاری مجازی دارد که از طریق مارکت نرم‌افزار گوشی قابل دانلود است.

نقاط قوت شرکت بیز

 • عضویت داخل این شرکت آسان است.
 • تنوع محصولات بالایی نسبت به بقیه شرکت‌ها دارد.
 • داخل این شرکت برخلاف بقیه شرکت‌ها اجباری به خرید محصول یا قیمت مشخص خرید نیست.
 • نیاز شما را نسبت به ابزار و وسایل منزل برآورده می‌کند.
 • ایجاد اشتغال برای افراد
 • دستیابی به اهداف مشخص اقتصادی
 • ارائه محصول باکیفیت به مشتریان از جمله مزایا این شرکت محسوب می‌شوند.

محصولات شرکت بازاریابی شبکه‌ای بیز یکی از پرفروش‌ترین شرکت‌های نتورک مارکتینگ در ایران

-لوازم خانگی

-دستگاه‌های تصفیه آب

-مواد غذایی

-قهوه گائودرما

-شوینده‌های بهداشتی

-فروش کتاب آموزشی

-آرایشی بهداشتی

-ساعت

-منسوجات

-ملزومات آشپزخانه

-کالا خواب

-لوازم التحریر

نکاتی درخصوص لغو جایگاه بازاریابان

پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای

شرکت پنبه ریز، از پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

شرکت مروارید پنبه ریز در سال ۱۳۸۸ با شماره ثبت: ۳۵۲۳۰۶با هدف ترویج فرهنگ تجارت الکترونیک اقدام به تاسیس شرکت بازاریابی شبکه‌ای مروارید پنبه ریز نمود. این شرکت فروش محصولات خود از طریق سایت اینترنتی با مدیریت کریم دوست محمدی آغاز کرد. شرکت پنبه ریز در سال ۱۳۹۹ با شناسه صنفی: ۰۴۶۷۴۱۳۷۳۰ موفق به دریافت مجوز فعالیت بازاریابی شبکه‌ای از دولت جمهوری اسلامی ایران گردیده است. همچنین با اجرای درست و قانونی این روش کسب و کار، زیر نظر کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه‌ای وزارت بازرگانی، امید دارد که گام بزرگی در ایجاد اشتغال و گسترش تولید در کشور بردارد.

آدرس وب سایت:http://www.pmlm.ir

نام برند: دارای ۲۳ برند از جمله (دلیکس، الیکس پلاس، دبلیو اند بی، لدورا، هلث نوشن، نوریکسو و…)

از چه نظر این شرکت جزو بهترین‌هاست؟

شرکت پنبه ریز با نام کامل خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز یکی از قدیمی‌ترین و البته پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران است که بیشتر بر روی محصولات آرایشی و بهداشتی تمرکز دارد.

اگرچه فروشگاه آنلاین مروارید پنبه ریز از سال ۱۳۸۸ فعال بود؛ ولی فعالیت این شرکت به ‌صورت فروشگاه بازاریابی شبکه‌ای مروارید پنبه ریز از سال ۱۳۹۰ آغاز شد. در حقیقت نام این شبکه فروش با بازاریابی شبکه‌ای گره خورده و از آنجا که آن‌ها تولیدکننده محصولات بهداشتی به شمار می‌روند، نسبت به رقبا برتری ذاتی دارند. بازاریابی چندسطحی پنبه‌ریز (PMLM) که در اقصی نقاط کشور شعبه دارد با باشگاه مشتریان و طرح‌های تشویقی مختلف همراه با جوایز و قرعه‌کشی از خریداران خود حمایت می‌کند.

ویژگی‌های شرکت مروارید پنبه ریز

از خدمات مفید سایت مروارید پنبه ریز به‌عنوان یکی از موردهای لیست شرکت‌های پرفروش بازاریابی شبکه‌ای در ایران قرار گرفته می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

رهگیری لحظه‌ای سفارش

ضمانت اصالت کالا

بازپس گیری کالا تا ۷ روز

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تحویل کالا درب منزل

درعین‌حال که سایت PMLM سه زبانه است و در بخش قدم به قدم تا کسب درآمد اطلاعات خوبی عرض شده، خدمت مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی درباره بازاریابی اِم‌اِل‌اِم و محصولات انجام می‌شود.

نقاط قوت شرکت پنبه ریز

 • در زمینه محصولات تخصصی خود یعنی لوازم آرایشی و بهداشتی، حداقل در ایران در زمره پرفروش‌ترین شرکت‌های نتورک مارکتینگ در ایران قرار دارد.
 • محصولات آرایشی و بهداشتی این شرکت بین رقبا حرف اول را می‌زند.
 • در طول سال همایش‌های مختلفی برگزار می‌کنند و تیم آموزش نتورک مارکتینگ خوبی دارند.
 • وجود شعبه‌های مرکزی، ارتباط و دسترسی‌ها و در نهایت سرعت عمل را افزایش می‌دهد.

محصولات پرفروش شرکت پنبه ریز

 • زیبایی
 • بهداشتی و مراقبتی
 • خوشبوکننده
 • سلولزی
 • خوراکی
 • بسته‌های ترکیبی مو و زیبایی

.بیشتر بخوانید:

معرفی شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای

تکسو، یکی دیگر از بهترین و پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

شرکت بازاریابی تلاش کاران سرمایه وزین به ‌اختصار تکسو نامیده می‌شود. تکسو از دیگر پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران است که مدتی است با استقبال خوبی مواجه شده است. تاریخ تاسیس این شرکت ۱۳۹۰ با شناسه صنفی ۱۴۰۲۱۸۹۷۲۲ است و در حال حاضر آقای محمد رویائی مدیرعامل این شرکت می‌باشد. تسکو با شماره ثبتی ۴۱۳۵۸۷ در سال ۱۴۰۲ مجوز خود را از مراجع قانونی دریافت کرده است. آدرس وب سایت : http://www.taksoo.ir

از چه نظر این شرکت جزو بهترین هاست؟

تکسو از دیگر شرکت‌های فعال در حوزه بازاریابی است که مدتی است با استقبال خوبی مواجه شده است. این شرکت تمامی مجوزهای بازاریابی شبکه‌ای را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده است. شرکت تکسو از استاندارد‌های جهانی برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند تا محصولاتی با بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

شرکت بازاریابی شبکه‌ای تکسو به‌ عنوان پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران، باعث افزایش توان تولیدی ملی می‌شود. برای تولید محصولات شرکت تکسو، مطابق استانداردهای جهانی عمل شده و این شرکت در تولید محصولات خود همواره بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

تکسو کارخانجات تولیدی را از سال ۱۳۹۴ راه‌اندازی کرد تا بتواند ظرفیت‌های بیشتری برای فروش مستقیم و بی‌واسطه فراهم کند. در سایت تسکو شما می‌توانید با دریافت TAK از سطح یک خریدار محصولات فروشگاه آنلاین فراتر رفته و صاحب یک دفتر کار مجازی شوید و به‌عنوان فروشنده یا حتی صاحب گروه فروش به درآمدزایی برسید.

تکسو کلابی نیز دارد که با عضویت در آن و جمع کردن امتیازهایی به نام دریک می‌توانید در قرعه کشی فصلی نیز شرکت کنید. اینکار باعث شده است که تکسو جزو پرفروش‌ترین شرکت‌های نتورک مارکتینگ در ایران به شمار بیاید. درادامه به مواردی که به این شرکت برتری می‌بخشد را بررسی می‌کنیم.

ویژگی‌های شرکت تکسو

 • فرصت اعتماد اجتماعی (هم گرایی گروهی افزایش و در مقابل تضاد منافع افراد کاهش می‌یابد) فراهم می‌شود.
 • فرصت‌های اشتغال و کسب و کار در تکسو به دور از تبعیض‌های جنسیتی، جغرافیایی، قومیتی و قضاوت‌های فردی است. ملاک پیشرفت هر فرد تنها میزان تعهد و فعالیت روزانه و سالانه او است.
 • برای همگان در جامعه فرهنگ سلامت محوری تکسو را انتشار می‌دهد. محصولات سلامت برای همگان. از سوی دیگر، کمتر معلولیتی است که بتواند مانع از فعالیت شما در شبکه فروش بزرگ خودتان شود. این امکان ویژه که تمامی افراد به دور از ملاک سلامت جسمانی بتوانند از فرصتی برابر استفاده کنند، ویژگی فوق العاده است که تکسو بر اساس رسالت مسئولیت‌های اجتماعی خود در جهت آن برنامه ریزی و تلاش می‌کند.

نقاط قوت شرکت تکسو:

 • کیفیت خوب محصولات
 • وجود شعب در دسترس برای فعالیت بازاریابان
 • به مانند پنبه ریز، برگزاری برخی همایش‌ها در طول سال از علل موفقیت این شرکت است.
 • در مورد مسائل انگیزشی و آموزشی خوب عمل می‌کند.

محصولات شرکت تکسو:

 • چای
 • دمنوش
 • عسل
 • ادویجات
 • عطر و ادکلن
 • شامپو
 • لوسیون و کرم
 • لوازم آشپزی
 • حوله

پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای

نیوشانیک، قدیمی‌ترین و پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

شرکت نیوشانیک در تاریخ ۱۳۹۱ توسط احمد عیوضی با شماره ثبت ۴۲۵۸۰۰ تاسیس شد. این شرکت در تاریخ ۱۳۹۹ توانست با شماره صنفی ۰۴۲۶۹۲۴۷۸۰ مجوز خود را کسب کند. آدرس سایت: newshanik.ir

نام برند: نیوشاداریان، نیوشانیک، ندکس، کاژان

از چه نظر این شرکت جزو بهترین‌هاست؟

شرکت پارس “نیوشانیک ” یکی از قدیمی‌ترین و از جمله پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. نیوشانیک نماینده انحصاری عرضه و فروش محصولات سهامدار و شرکت مادر خود، نیوشاداریان است که بجای اینکه محصولات “نیوشا” را از روش‌های مرسوم ارائه کند، از روش بازاریابی شبکه‌ای برای ارائه محصولات استفاده می‌کند. از این طریق، هم محصولات را به صورت مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد و هم فرصت ویژه و ممتازی از کسب درآمد و کارآفرینی برای نمایندگان خود فراهم می‌کند.

پزشکان و بسیاری از افراد فعال در حوزه طب سنتی مصرف دمنوش‌های نیوشا نیک را به علت کیفیت، سلامت و تنوع محصولات به بیماران و عموم افراد توصیه می‌کنند که همین امر باعث بهبود وضعیت فعالیت این شرکت شده است.

همچنین یکی از مزیت‌های محصولات نیوشا نسبت به محصولات مشابه، وجود مشاور اختصاصی در کنار مصرف کننده و ارائه اطلاعات صحیح درباره محصولات و راهنمایی‌های لازم در طول مدت مصرف محصولات است.

وب‌سایت نیوشا نیز به عنوان مرجع تخصصی و حرفه‌ای اطلاعات محصولات، با هدف آگاهی دادن به مشتریان درباره خواص محصولات راه‌اندازی شده است. در کنار این وب‌سایت، اپلیکیشن سلامتی نیوشا امکانی را فراهم کرده تا مشتریان بدانند چه دمنوش‌هایی برای آن‌ها مناسب است. این اپلیکیشن با بررسی جنبه‌های مختلف اطلاعات افراد از جمله مزاج، عارضه‌های اصلی و فرعی، حساسیت‌های غذایی، داروهای مصرفی، سبک زندگی، مشخصات سنی و جنسیتی آنان، مجموعه‌ای از محصولات را در قالب پکیج برای یک دوره مشخص به آن‌ها پیشنهاد می‌کند. علاوه بر مزیت‌هایی که برشمردیم این شرکت دارای مزایای دیگری نیز هست که آن را جزو پرفروش‌ترین شرکت‌های نتورک مارکتینگ در ایران می‌کند در ادامه به دو مورد دیگر آن می‌پردازیم.

نقاط قوت شرکت نیوشانیک

فعالیت در یک زمینه خاص در عین اینکه بعضا محدودکننده است اما از برخی جهات بسیار خوب است.

نیوشانیک در سراسر ایران و علی الخصوص مراکز استان‌ها شعبه دارد.

محصولات شرکت نیوشانیک

 • انواع چای سبز
 • چای سیاه
 • پودر قهوه و شکلات
 • دمنوش‌ها

ویژگی‌های شرکت پارس نیوشا نیک

ازجمله ویژگی‌های استفاده از محصولات شرکت پارس نیوشا نیک به عنوان یکی از پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران، تقویت سیستم ایمنی بدن، درمان سرماخوردگی، کاهش استرس و اضطراب و کاهش فشار خون است. شرکت پارس نیوشا نیک متناسب با انواع سلایق، دمنوش‌های خالص و ترکیبی را در اختیار مشتریان قرار داده است. بنابراین مشتریان می‌توانند انواع دمنوش‌های خالص نظیر دمنوش به‌ لیمو، زیره سبز، آویشن، کاسنی و گل گاوزبان و از انواع دمنوش‌های ترکیبی نظیر دمنوش آویشن و زیره را خریداری و استفاده نمایند.

پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم ایرانیان؛ پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

این شرکت در سال ۱۳۹۴ و به شماره ثبت ۴۸۴۷۰۵ توسط دکتر مهدي آنت تاسیس شده است. این شرکت با طی مراحل قانونی اخذ مجوز رسمی بازاریابی شبکه‌ای در سال ۱۴۰۱ به شماره پروانه ۰۴۶۸۳۶۹۹۶۵ شده است. آدرس سایت: royalynet.com

از چه نظر این شرکت جزو بهترین‌هاست؟

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم در زمینه تولید و ساخت محصولات ارگانیک سلامت محور برپایه ژل رویال فعالیت می‌کند. این شرکت هدف خود را بالا بردن سطح سلامت و نیز اشتغال زایی برای افراد جامعه قرار داده است و در مسیر این هدف از هیچ تلاشی دست برنداشته است.

در فهرست بهترین و پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران، هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم یکی از شرکت‌های بزرگ با زمینه فعالیتی گسترده است. برند وست ویژن با استفاده از تجارب و فناوری‌های مدرن در کنار ایجاد انگیزه برای استفاده از محصولات ارگانیک و گیاهی به دنبال شرایطی برای افزایش بازار جهانی و فروش بیشتر محصولات در بین استفاده کنندگان خود و همچنین ایجاد سود آوری بیشتر برای شرکت و شرکای تجاری خود (تمامی همکاران و بازاریابان) می‌باشد.

ویژگی‌های شرکت تجارت قرن بیست و یکم

 • نشر و گسترش فرهنگ سلامتی
 • افزایش فروش محصولات سلامت محور
 • از بین بردن مرزهای سیاسی در جهت سلامت نوع بشر
 • افزایش سهم شرکت از بازار بی نظیر بازاریابی شبکه‌ای در دنیا
 • افزایش رضایت در مشتریان این تجارت بی همتا
 • ایجاد پایگاه‌های مستقل برای همکاران خود در کشورهای مختلف

نقاط قوت شرکت تجارت قرن بیست و یکم؛ پرفروش‌ترین شرکت‌های نتورک مارکتینگ در ایران

اخلاق حرفه‌ای در مواجه با مشتریان احتمالی

 • مشتری مداری در کل سازمان
 • توسعه محصولات بر اساس ارزش‌های سازمانی
 • استفاده از متد روز دنیا در آموزش‌ها
 • ایجاد محصولات منحصر به فرد و با ارزش برای گسترش فروش سازمانی
 • صداقت و تعهد
 • عدم عبور از قوانین جاری به نفع هیچ شخصی
 • ایجاد بسترهای کارآفرینی و تولید در کشورهای دیگر
 • وفاداری به مشتریان

محصولات و خدمات شرکت تجارت قرن بیست و یکم :

 • فراورده‌های زنبور عسل و ژل رویال
 • انواع چای و دمنوش
 • محصولات ارگانیک
 • انواع شامپو
 • انواع کرم

.بیشتر بخوانید:

تمديد مجوز بازاريابي شبكه اي هلدينگ تجارت قرن بيست و يكم ايرانيان

پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای

بازاریابی شبکه‌ ای بادران؛ پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

شرکت بادران یکی از قدیمی‌ترین و پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران است که در گذشته رشد خوبی داشته است. این شرکت به دلیل داشتن شعبه‌های زیاد و تیم آموزشی خوب، فروش بالایی داشته است. با توجه به افت کلی جریان نتورک مارکتینگ، شرکت بادران هم تحت تاثیر این افت قرار گرفته است.

بادران از اولین و البته قدیمی‌ترین‌ها در این حوزه است که در بازه‌ای کوتاه از زمان آن قدر با رشد و پیشرفت مواجه شد که حتی یک تیم فوتبال هم تاسیس کرد و در برخی از شهرستان‌های کوچک کشور بیش از دو شعبه همزمان داشت!

نکته مهم:

مجوز بازاریابی شرکت بادران در حال حاضر با تعلیق مواجه شده است. گروه نتورک نیوز پیگیر این موضوع بوده و در صورت لغو و تمدید مجوز بازاریابی شبکه‌ای این شرکت اطلاع رسانی خواهد کرد.

محصولات پرفروش شرکت بادران:

محصولات آرایشی مانند: عطر، محصولات مراقبت از پوست و مو، محصولات سلولزی، بهداشت شخصی، انواع شوینده شرکت بادران گستر و … .

نقاط قوت شرکت بادران گستران:

به دلیل وجود شعبه‌های زیاد در گذشته رشد خوبی داشته است که همین موضوع باعث شد.

بادران از شبکه قدرتمند و پر تعدادی از شعب در سراسر کشور بهره‌مند است که کار فروش را برایش آسان کرده است.

یکی از مزایا این شرکت محصولات با کیفیتی است که ارائه می‌دهد.

از دیگر نقاط قوت این شرکت، تیم آموزش نتورک مارکتینگ خوبی است که دارند و اعضا را به خوبی آموزش می‌دهند.

.بیشتر بخوانید:

۱۴ ویژگی رهبر موفق! ویژگی‌های یک رهبر موفق چیست؟

نتیجه

بازاریابی شبکه‌ای یا همان نتورک مارکتینگ پدیده‌ای است برای فروش هرچه بهتر محصولات کسب یک سود پایاپای برای طرفین معامله و ایجاد درآمد در دنیای امروزی که به سرعت رو به رشد و گسترش می‌باشد. شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای بین المللی نمونه‌ای از شرکت‌ها هستند که در سطح جهان شهرت بالایی دارند و تعداد افرادی که به کار می‌گیرند، نسبت به دیگر شرکت‌های بازاریابی، بالاتر می‌باشد. ما در این مقاله پرفروش‌ترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران را به شما معرفی کردیم. این ۱۰ شرکت پرفروش بازاریابی شبکه‌ای در ایران دارای بالاترین میزان شهرت و درامد به نسبت دیگر شرکت‌ها می‌‎باشند.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=3300

برچسب ها

ثبت دیدگاه

 1. مقاله بسیار کامل و جامعی بود ! اشنایی با شرکت های بزرگ و معتبر بازاریابی شبکه ای میتونه دیدگاه ما رو نسبت به این حوزه کسب و کار تغییر بده.

 2. ممنون از ساست نتورک نیوز برای مقالات مفید و بروزی که در حوزه بازاریابی شبکه ای ارائه میکنه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.