3

شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران

  • کد خبر : 2608
  • ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۹:۴۹
شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران

شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران به شماره ثبت ۴۰۸۹۲۶ با نام تجاری شبکه بادران مقدمات کسب مجوز خود از کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای را از سال ۱۳۸۸ آغاز و بعد از طی مراحل قانونی و انجام بررسی های دقیق و اخذ تأییدیه های لازم ، در تاریخ ششم شهریور سال ۱۳۹۰ موفق […]

شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران به شماره ثبت ۴۰۸۹۲۶ با نام تجاری شبکه بادران مقدمات کسب مجوز خود از کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای را از سال ۱۳۸۸ آغاز و بعد از طی مراحل قانونی و انجام بررسی های دقیق و اخذ تأییدیه های لازم ، در تاریخ ششم شهریور سال ۱۳۹۰ موفق به دریافت اولین مجوز بازاریابی شبکه ای ایران به شماره ۵۶۸۳۰۸-۴۲ از وزارت صنعت ، معدن و تجارت (مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران) گردید.

پس از تاسیس و آغاز به فعالیت شرکت در سال ۱۳۸۸ و اخذ مجوز فعالیت به عنوان اولین شرکت بازاریابی شبکه ای قانونی کشور در شهریور ماه سال ۱۳۹۰ ، موسسین و شورای راهبردی شرکت با نگاهی پیشرو در سال ۱۳۹۱ اقدام به گسترش دامنه فعالیت خود در زمینه مشاوره سلامت ، بهداشت و زیبایی نمودند و با الهام از فلسفه وجودی بادران مبنی بر احترام به پاکی طبیعت ، تعاملی دو جانبه بین انسان و طبیعت را سرلوحه فعالیت و سیاست گذاری های خود قرار دادند.

با این دیدگاه در سال ۱۳۹۱ برند BUT پا به عرصه وجود نهاد تا با تحت پوشش قرار دادن برنامه ها و محصولات پیشنهادی « شبکه بادران » در زمینه های بهداشت ، سلامت ، مراقبتهای تخصصی و عمومی برای کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان و همچنین خدمات مُد و زیبایی ، طبیعت را با زندگی روزمره مشتریان خود پیوند دهد.

امروز برند BUT نمادیست برای تجارت جهانی بادران ( Baadraan Universal Trading ) که بر اساس احترام انسان به طبیعت بکر و زیبا شکل گرفته تا به انتظار شما برای دریافت بهترین پیشنهادات طبیعی و تضمین کننده سلامتی ، پاسخ دهد.

 

شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران

فعالیت در شرکت بادران را چگونه باید شروع کرد؟

به دو صورت زیر میتوانید با شرکت بادران همکاری نمایید:

۱- به عنوان مشتری

در صورتی که بخواهید بعنوان مشتری همکاری نمایید می توانید کالاهای مورد نیاز خود را از طریق وب سایت مشتریان با تخفیف دائمی ۱۰ درصد (بجز دو روز اخر هر ماه) خریداری کنید. در این صورت بجز این ۱۰ درصد تخفیف، مبلغ دیگری برای شما لحاظ نمیگردد. برای شروع همکاری بعنوان مشتری میتوانید به وب سایت مشتریان بادران به آدرس (Pc.BaadRaan.ir) مراجعه نمایید.

۲- به عنوان توزیع کننده

در صورتی که بخواهید بعنوان توزیع کننده از سایر مزایای همکاری بادران استفاده نمایید میتوانید به وب سایت بادران به آدرس (www.BaadRaan.ir) مراجعه نموده‌و در بالای صفحه گزینه ثبت نام را انتخاب و در سایت ثبت نام کنید. دقت کنید هر توزیع کننده باید یک نفر بعنوان معرف داشته‌باشد. وظیفه معرف راهنمایی و آموزش شما بعنوان یک توزیع‌کننده تازه وارد میباشد. اگر فردی را بعنوان معرف نمی شناسید میتوانید از بین معرف هایی که سیستم بصورت خودکار به شما نمایش میدهد، یک نفر را انتخاب نمایید. انتخاب معرف با توجه به اینکه آموزشهای شما توسط ایشان صورت می پذیرد بسیار مهم‌بوده، لذا در انتخاب خود دقت لازم و کافی را داشته‌باشید. پس از ثبت نام یک کد بعنوان کد توزیع‌کننده که دارای ۱۱ رقم میباشد به شما اختصاص داده خواهد شد. از این به بعد افرادی که این کد ۱۱ رقمی شما را در هنگام ثبت نام بعنوان معرف خود وارد نمایند بعنوان زیر مجموعه مستقیم شما قرار خواهند گرفت و شما بر اساس آموزش هایی که به زیر مجموعه خود می دهید( البته پس از کسب آموزش های لازم توسط خودتان) می توانید از فروش آنها نیز درآمد داشته‌باشید.

کسب درآمد در شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران

وقتی شما بعنوان یک توزیع‌کننده ثبت نام می کنید می توانید کالاها را با ۵% تخفیف خریداری نمایید. برای مثال شما ۹۵۰۰ تومان برای کالای ۱۰ هزار تومانی پرداخت می کنید در حالی که میتوانید آن را به همان مبلغ ۱۰ هزار تومان که روی کالا درج شده‌است به مشتری بفروشید.
در قدم بعدی بر اساس حجم خرید شخصی شما در هر ماه، تا هفتم ماه بعد، تا میزان ۲۵% از ارزش تجاری (BV) کالاهای خریداری‌شده شما به حسابتان واریز خواهد شد. به این مبلغ، درآمد خرده‌فروشی می‌گویند.
تا اینجای کار تمام مبالغ دریافتی شما بر اساس خرید و فروش شخصی خودتان محاسبه و پرداخت‌شده است. حال اگر گروه فروشی تشکیل دهید که با کد توزیع کنندگی شما بعنوان معرف ثبت نام کرده‌باشند و خودشان و مجموعشان فروش انجام دهند میتوانید بر اساس طرح درآمدی شرکت بادران از سایر درآمد های طرح برخوردار شوید. علاوه بر این در طول فرآیند کاری برای شمادر طرح درآمدزایی سمت هایی در نظر گرفته شده‌است که با پیشرفت و بزرگتر شدن‌گروه فروش شما این سمت ها نیز ارتقاء یافته و بر اساس آن درآمد های یکبار پرداخت از ۲۵۰ هزار تومان تا یکصد میلیون تومان بر اساس سمت دریافتی برای شما واریز خواهد شد.

طرح درآمد زایی در شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران

طرح درآمد زایی در واقع یک سری ضوابط تعیین‌شده توسط شرکت بادران میباشد که توسط کمیته نظارت بر بازرایابی شبکه ای در وزارت صنعت و معدن به تصویب رسیده‌است. طبق این طرح شما بر اساس میزان فروش خود و زیر مجموعه هایتان می توانید کسب درآمد کنید. طرح درآمدی شرکت بادران دارای مراحل متنوعی است که شما بنا به شرایط میتوانید از هر یک از آن ها بهره مند شوید.
در صورتی که نتوانید کالای خریداری‌شده خود را بفروش رسانید شرکت شبکه بادران تا یکسال پس از خرید کالا، آن را مطابق با قرارداد فیمابین پس خواهد گرفت.

شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران

دریافت حقوق در شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران

وقتی بعنوان توزیع‌کننده فعالیت می کنید میزکاری در سایت اصلی شرکت در اختیار شما قرار می گیرد که کلیه اطلاعات مورد نیاز از جمله مبلغ خرید، درآمد کسب شده در آن ماه و همه اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می دهد و تمام عملکرد شما و زیر مجموعه تان به صورت آنلاین در میز کار شما ثبت می گردد و می توانید به صورت لحظه ای اطلاعات درج شده را مشاهده نمایید. حتی در طول ماه نیز می توانید به صورت لحظه ای مبلغ درآمد کسب‌شده خود را در آن ماه ملاحظه و برای بالا بردن آن برنامه ریزی نمایید.

قوانین بازپسگیری کالا در شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران

بند ط ماده ۹ آیین نامه اجرایی تبصره ماده۸۷ قانون نظام صـنفی – در صـورت فسخ قرارداد بازاریاب، باز پس گرفتن محصوالت فروخته شـده )حـداکثر طـی۱۲مـاه منتهی به تاریخ فسخ قرارداد( که قابل فروش مجـدد اسـت و اسـترداد مبلـغ دریافتی کاالي مرجوعی منهاي هزینه ارسال و باز پس فرستادن کاال و سود خرده فروشی تعلـق گرفته شده به بازاریاب از قیمت براي مصرف کننده و مالیات غیر قابل استرداد.
تبصره ۱ -شرکت بازاریابی شبکه اي می تواند پرداخت تجمیعی ماهانه در ازاي فـروش کالای مرجوعی را پرداخت تجمیعی ماهانه بعدي بازاریابان سطوح باالتر کسر نماید.
تبصره ۲ -بازاریابان توجه داشته باشند که جهت باز پس گیري محصوالت (باي بک) ابتدا باید کاال توسط بازاریاب استرداد شود و سپس لغو قرارداد توسط شرکت انجام
شود.

قوانین مربوط به عملکرد بازاریابان در شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران

۱ .عقد قرارداد فیزیکی بازاریابی و تکمیل مدارک در میز کار
۲ .خود انتظامی برای رفتار خود و سازمان فروش
۳ .عدم هرگونه فعالیت در محیطهای آموزشی ، نظامی و اداری
۴ .اخذ مجوز کتبی قبل از انجام هرگونه تبلیغات
۵ .عدم تبعیت مطلق از مدیر فروش ارشد (بالاسری)
۶ .تأکید بر گسترش عرضی سازمان فروش
۷ .حفظ اعضاء تیم مستقیم و آموزش و حمایت مستمر آنان

قوانین مربوط به فرآیند آموزش در شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران

۱ . عدم استفاده از جزوات و متون هرمی
۲ . عدم تخریب درآمد کارمندی و سایر اقشار جامعه
۳ . عدم سهل الوصول نشان دادن کسب درآمد بازاریابی شبکه ای
۴ . عدم تحریک احساسات دینی جهت فعالیت در بازاریابی شبکه ای
۵ . عدم نادیده گرفتن ابعاد وجودی و زحمات خانواده
۶ . عدم دعوت به انزوا و بی توجهی به خانواده در بین جوانان
۷ . عدم ایجاد پناهگاه توهمی برای نیازمندان پولدار شدن
۸ . عدم تحریک عقده های افراد جامعه
۹ . عدم برگزاری جلسه نمایشی درآمدی جهت به هیجان درآوردن اعضاء تیم
۱۱٫ عدم استفاده از عرفانهای نوظهور و کهکشانی (خرافه بافی)
۱۱٫ عدم استفاده از عناوین نهادهای امینی و انتظامی و انتساب شرکت به آنها و ارگانهای مختلف دولتی شخصیتهای مذهبی و سیاسی
۱۲٫ایجاد شرایط الزم جهت آموزش افراد تیم در حوزه کار با فضای مجازی و میزکار

قوانین مربوط به شرایط فروش در شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران

۱ . عدم برقراری استراتژی فروش
۲ . عدم بیش انباشته سازی کالا
۳ . عدم شیفت سایر بازاریابان شرکت و یا سایر شرکتهای بازاریابی
۴ . عدم فروش اجباری
۵ . عدم سوءاستفاده از اطالعات بازاریابان سازمان فروش
۶ .تأکید بر خرده فروشی کاال داشته باشد و به دنبال ایجاد مشتریان دائم برای فروش محصولات شرکت باشد.

 

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2608

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.