2

برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای چه چیزی باید سرمایه گذاری کنم؟

  • کد خبر : 2154
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۴
برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای چه چیزی باید سرمایه گذاری کنم؟

متأسفانه، برخی از مردم فکر می‌کنند که می‌توانند بدون کاشت بذرهایی که ثروت را رشد می‌دهند، ثروتی به دست آورند، اما حقیقت آشکار است، اگر هیچ کار و تلاشی انجام نشود، چیزی به دست نمی‌آید. اگر کسی بدون سرمایه‌گذاری به شما وعده ثروت می‌دهد، قصد در فریب شما دارد. موفقیت در بازاریابی شبکه ای مستلزم […]

متأسفانه، برخی از مردم فکر می‌کنند که می‌توانند بدون کاشت بذرهایی که ثروت را رشد می‌دهند، ثروتی به دست آورند، اما حقیقت آشکار است، اگر هیچ کار و تلاشی انجام نشود، چیزی به دست نمی‌آید. اگر کسی بدون سرمایه‌گذاری به شما وعده ثروت می‌دهد، قصد در فریب شما دارد. موفقیت در بازاریابی شبکه ای مستلزم انجام چند سرمایه گذاری است:

۱) مقدار کمی سرمایه اولیه در مقایسه با مشاغل سنتی

بازاریابی شبکه ای کم سرمایه ترین کسب و کاری است که می توانید وارد آن شوید. این خبر خوبی برای کارآفرینان است، زیرا همه تحقیقات و مطالعات نشان می‌دهند که کمبود سرمایه، دلیل شماره ۱ شکست کسب‌وکارها است.

اینها مواردی است که برای ورود به بازاریابی شبکه ای به آن نیاز ندارید:

۱. شما نیازی به خرید موجودی اولیه، ابزار یا تجهیزات بزرگ ندارید.

۲. شما نیازی به خرید یا اجاره دفتر ندارید.

۳. شما نیازی به استخدام کارمند ندارید.

۴. نیازی به پرداخت مالیات زیاد ندارید.

۵. مزیت هزینه بزرگ دیگری نیز وجود دارد. اکثر افراد بازاریابی اینترنتی مشاغل معمولی خود را حفظ می کنند و کسب‌و‌کار شبکه خود را به صورت پاره وقت اداره می‌کنند. پولی که از کسب و کار شبکه خود به دست می آورید، سود خالص است. در بیشتر مشاغل کارآفرینی دیگر، باید شغلی را که در ابتدا داشتید رها کنید.

۲) وقت و زمان خود.

تنها دارایی همه افراد به مقدار مساوی زمان است. هر یک از ما چه موفق چه شکست خورده، ثروتمند یا فقیر، جوان یا پیر، شاغل و بیکار، دقیقاً ۲۴ ساعت در روز و ۱۶۸ ساعت در هفته داریم.

اینکه چقدر از آن را برای سرمایه گذاری در بازاریابی شبکه ای خود صرف کنید به خودتان بستگی دارد. بسیاری از تازه واردان بازاریابی شبکه ای تنها با ۱۰ تا ۱۵ ساعت در هفته شروع می کنند. افراد موفق می توانند برای کاری که واقعاً می خواهند انجام دهند، زمانی پیدا کنند. از آنجایی که بیشتر ما واقعاً می خواهیم پول بیشتری به دست آوریم، سرمایه گذاری در زمان مشکلی نیست.

نتیجه

بسیاری از مردم به دنبال راهی سریع و آسان برای کسب درآمد در زندگی هستند اما چنین راهی وجود ندارد. ایجاد کسب و کار مستحکم مدتی طول می کشد. اما، با پایبندی به اصول، می توان این کار را انجام داد. به دلیل درآمد باقیمانده با بازاریابی شبکه ای، می توانید امنیت و آرامش را در زندگی خود داشته باشید.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2154

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.