3

۱۰ دلیل اصلی که چرا باید بازاریابی شبکه ای را انتخاب کنیم

  • کد خبر : 3336
  • ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷
۱۰ دلیل اصلی که چرا باید بازاریابی شبکه ای را انتخاب کنیم

اگر در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالاً به بازاریابی شبکه ای علاقه مند هستید، اما مطمئن نیستید که آیا برای شما مناسب است یا خیر. احتمالاً چیزهای جذابی در رابطه با بازاریابی شبکه ای شنیده‌اید، اما ممکن است چیزهای دیگری را نیز شنیده باشید که چندان جذاب نیستند و حتی ممکن است کاملاً نگران […]

اگر در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالاً به بازاریابی شبکه ای علاقه مند هستید، اما مطمئن نیستید که آیا برای شما مناسب است یا خیر. احتمالاً چیزهای جذابی در رابطه با بازاریابی شبکه ای شنیده‌اید، اما ممکن است چیزهای دیگری را نیز شنیده باشید که چندان جذاب نیستند و حتی ممکن است کاملاً نگران کننده باشند! نگران نباشید، زیرا من فکر می کنم ۹ دلیل اصلی برای انتخاب بازاریابی شبکه ای که در این نوشتار آورده‌ایم به شما کمک می کند تا در مورد آینده خود در این صنعت تصمیمی آگاهانه بگیرید.

پس با ما همراه باشید.

۱٫ آزادی مالی

بسیاری از ما بازاریابی شبکه ای را برای آزادی مالی انتخاب می کنیم. با یک شغل سنتی، یک یا دو بار در ماه حقوق می گیرید. حتی اگر شرکت شما جوایز ارائه دهد، شما هنوز هم فقط یک یا دو بار در سال آن را دریافت خواهید کرد.

در بازاریابی شبکه ای، هیچ محدودیتی برای اینکه چقدر می توانید درآمد داشته باشید! این کاملا به شما به عنوان یک توزیع کننده فردی بستگی دارد.

این به این معنی است که هر بار که شخصی زیر نظر شما ثبت نام می کند و محصولاتی را از کسب و کار شما خریداری می کند، شما درآمد کسب می کنید! شما همچنین از فروش آنها کمیسیون دریافت می کنید.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، به دیگران کمک کنید تا ثروتمند شوند! زمانی که به یک شرکت بازاریابی شبکه ای ملحق می شوید، آزادی مالی نزدیک است.

دلیل انتخاب بازاریابی شبکه ای

۲٫ آزادی زمان.

 

افرادی که حرفه بازاریابی شبکه ای را دنبال می کنند، این کار را انجام می دهند زیرا می خواهند رئیس خودشان باشند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند برای خودشان کار کنند و از تمام استرس‌هایی که معمولاً ناشی از داشتن یک شغل سنتی است، رهایی داشته باشند، مانند رسیدن در یک زمان خاص و مجبور شدن به نشستن در ترافیک ساعات شلوغی.

آزادی ای که با رئیس خود بودن و تلاش برای خود به ارمغان می آورید، قیمتی ندارد. شما همچنین بر میزان درآمد خود کنترل خواهید داشت، به این معنی که دیگر نگران این نخواهید بود که کسی به شما بگوید که چقدر باید درآمد کسب کنید.

۳٫ سلامتی.

در یک شرکت بازاریابی شبکه ای، یک توزیع کننده می تواند از دو طریق درآمد کسب کند. اولین مورد معمولاً از فروش شخصی محصولات به دوستان، اعضای خانواده، همکاران و سایر افرادی است که می شناسند. همچنین، از طریق خطوط پایین آنها (افرادی که به آنها ملحق می شوند) کمیسیون نیز دریافت خواهند کرد.

این کمیسیون های downline مستقیماً به جیب آنها می رود. با این حال، حتی اگر یک توزیع کننده هیچ استخدامی نداشته باشد، همچنان می تواند بر اساس درآمد فروش خود کمیسیون دریافت کند. این بدان معناست که شخصی که توانایی استخدام ندارد می تواند تنها با فروش محصولات به افراد جامعه خود، درآمد زیادی به دست آورد.

۴٫ تعادل بین کار و زندگی.

شکی نیست که کار کردن در یک تجارت بازاریابی شبکه ای یک تعهد است. از این گذشته، شما در حال ساختن کسب و کار خود هستید و در عین حال با دیگران در شبکه خود روابط و دوستی ایجاد می کنید. شما همیشه فعال هستید و همیشه کارهایی برای انجام یا حمایت از شخص دیگری که نیاز به کمک دارد وجود دارد. بازاریابی شبکه ای به شما این امکان را می دهد که کار های زیادی علاوه بر کار کردن در زندگی انجام دهید و زندگی شما را معنادارتر می کند.

یک دلیل انتخاب بازاریابی شبکه ای می تواند فرصت هایی که برای سفر، سرگرمی های جدید، دوستان و تجربیات جدید برای شما فراهم می کند، باشد. به دلیل نحوه راه‌اندازی آن، می‌توانید به راحتی از کسب و کار خود مرخصی بگیرید.

۵٫ توانایی فروش

توانایی فروش یکی از ویژگی هایی است که انسان را از سایر گونه ها جدا می کند. بسیاری بر این باورند که فروش برای برخی آسان است و برای برخی دیگر خیر.

اما هر کسی می تواند فروش را یاد بگیرد. هرکسی با کمی آموزش و تمرین می تواند به یک فروشنده موثر در بازاریابی شبکه ای تبدیل شود. مهمترین چیز در مورد فروش این است که بتوانیم با مردم در سطح عمیقی ارتباط برقرار کنیم. اگر به طور طبیعی برون گرا هستید، صحبت کردن با مردم برای شما آسان تر از این خواهد بود که اینطور نباشید.

سلاح مخفی در فروش و زندگی اصالت است: فقط خودتان باشید، به آنچه می گویید اهمیت دهید و به واکنش های مخاطبان خود توجه کنید. در نهایت، دیگران متوجه خواهند شد که شما به آن اهمیت می دهید و آنها نیز از آن پیروی خواهند کرد.

هنگامی که با کسی ارتباط برقرار کردید، باید ببینید که نیازهای او چیست. سپس با یافتن راه حل هایی برای حل مشکلات برای آنها راه حل ایجاد کنید. اینجاست که شبکه سازی وارد عمل می شود. از طریق رویدادها و گروه های شبکه، می توانید با افرادی که ممکن است به محصول یا خدمات شما علاقه مند باشند، ملاقات کنید.

دلیل انتخاب بازاریابی شبکه ای

۶. کمک به دیگران.

اگر به دیگران و مشکلات آنها اهمیت می دهید، بازاریابی شبکه ای می تواند راهی عالی برای کمک به آنها باشد. می‌توانید محصولات خود را با دوستان و خانواده به‌صورت رایگان یا با قیمت‌های پایین‌تر به اشتراک بگذارید، و به مردم کمک کنید تا چیزهایی را که نمی‌توانستند بخرند.

همچنین می توانید با استخدام دیگران درآمد خود را افزایش دهید. 

۷. تجارت و روابط.

همانطور که گفته شد، می توانید با بازاریابی شبکه ای درآمد بیشتری کسب کنید. همچنین بسیار شخصی تر از یک شغل معمولی است. برخلاف بسیاری از مشاغلی که به شما وظایفی‌داده می‌شود، در بازاریابی شبکه‌ای به خاطر کمک به افراد در انجام آنچه می‌خواهند و باید انجام دهند، دستمزد دریافت می‌کنید. شما رئیس خود هستید، خود انگیزه هستید، به هیچ کس جز خودتان پاسخ نمی دهید. اگر می خواهید شاد باشید، رضایت داشته باشید، لذت ببرید و از زندگی خارج از محل کار لذت ببرید، بازاریابی شبکه ای برای شما مناسب است!

۸. یادگیری و آموزش به دیگران.

واقعیت این است که ما همیشه در حال یادگیری هستیم و چیزهای بی‌شماری برای یاد گرفتن در زندگی وجود دارد. چه نحوه تمیز کردن خانه، صحبت کردن به زبان فرانسوی، نقاشی کردن یک تصویر یا شبکه. همیشه چیز جدیدی برای یادگیری وجود دارد.

وقتی چیزهای جدید را امتحان می کنید، اشتباه خواهید کرد، اما اینطوری یاد می گیرید! باید اشتباهات را به عنوان بخشی از روند رشد خود بپذیرید.

۹. فرار از دنیای شرکتی.

یک دلیل انتخاب بازاریابی شبکه ای می تواند فرار از کار کردن در محیط شرکت باشد. کار کردن برای شخص دیگری می تواند احساس امنیت به شما بدهد، اما مهم است که به یاد داشته باشید که استعدادها، مهارت ها و علایق شما در هسته آنها نهفته است. بازاریابی شبکه ای را به عنوان راه فراری از دنیای شرکت ها در نظر بگیرید. شما کنترل بیشتری بر تعادل کار و زندگی خود دارید و می توانید موفقیت را بر اساس شرایط خود تعریف کنید. زمانی که در بازاریابی شبکه ای پول در می آورید، فقط به کاری که انجام می دهید مربوط نمی شود، بلکه به این موضوع نیز مربوط می شود که به چه کسانی کمک می کنید تا موفق شوند. وقتی دیگران هم موفق می شوند، می بینید که تلاش سخت شما نتیجه می دهد!

فرقی ندارد چه نوع کسب و کاری را می خواهید راه اندازی کنید، در هر تجارتی دسته بندی مزایا و معایبی وجود دارد. با این حال، اگر به بازاریابی شبکه ای فکر می کنید، تحقیقات خود را انجام دهید و مطمئن شوید که برای شما مناسب است.

۱۰ دلیل برای اینکه به شما بگوییم بازاریابی شبکه ای بهتر از شغل فعلی‌تان است!

من فقط برای پرداخت قبوض کار می کنم!

من شغل یا رئیسم را دوست ندارم، اما باید این کار را انجام دهم تا حقوق بگیرم.

رئیس من قدر مرا نمی داند.

من به تنهایی می توانم بهتر عمل کنم!

همه اینها دلایلی است که باعث می شود افراد شغل خود را ترک کنند و وارد بازاریابی شبکه ای شوند، اما دلایل زیادی وجود دارد که نشان می دهد بازاریابی شبکه ای می تواند بهتر از شغل شما باشد. در این نوشتار هشت مورد از دلایل برتری بازاریابی شبکه ای وجود دارد…

۱٫ بدون رفت و آمد

یکی از دلایل برتری بازاریابی شبکه ای این است که شما مجبور نیستید هر روز به محل کار خود بروید و برگردید. در واقع، اکثر شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای، توزیع‌کنندگان خود را تشویق می‌کنند تا در نزدیکی آنها زندگی کنند تا بیشتر یکدیگر را ملاقات کنند. به این ترتیب آنها می توانند زمان بیشتری را به تجارت خود اختصاص دهند و بتوانند از یکدیگر یاد بگیرند.

اگر در حال حاضر برای شخص دیگری کار می کنید، متقاعد کردن رئیس خود برای شروع کار از راه دور در بازاریابی شبکه ای بسیار آسان تر از زمانی است که به عنوان یک پیمانکار مستقل که از خانه کار کنید. اگر شغل شما به سفرهای طولانی نیاز دارد، حضور در بازاریابی چند سطحی ممکن است برای شما مناسب نباشد.

برتری بازاریابی شبکه ای

۲٫ کار در هر کجا.

برخی از ما نمی‌توانیم تمام روز را در یک دفتر کار کنیم. بازاریابی شبکه ای  این به شما امکان را می دهد محصولات و خدمات را از خانه بفروشید. اما حتی اگر نشستن در خانه یا کافی شاپ برای شما خوب به نظر برسد، بازاریابی شبکه ای همچنان ارزش بررسی کردن را دارد.

یکی از دلایل برتری بازاریابی شبکه ای که باعث محبوبیت آن در بین کسانی که از خانه کار می کنند شده، انعطاف پذیری آن است. هیچ ساعت مشخصی برای اکثر مشاغل فروش مستقیم وجود ندارد. برخی از افراد می توانند برنامه زمانی خود را تنظیم کنند. و حتی ممکن است بتوانند با حداقل یک ساعت کار در هفته درآمد کسب کنند.

۳٫ یک نام تجاری می سازید

برندهای شخصی در بازاریابی شبکه ای یک شبه ساخته نمی شوند. ممکن است سالها کار سخت و مداوم طول بکشد تا برند شخصی شما در حال رشد باشد. بر ایجاد روابط خود با دیگران در کسب و کار خود تمرکز کنید، به جای تمرکز بر روی تلاش برای جذب افراد بیشتر در خط پایین خود، به خود ایمان داشته باشید و اعتماد به نفس خود را تقویت کنید، که برای اطرافیان شما جذاب خواهد بود.

هنگام صحبت با افراد نسبت به فرصت های تجاری خود مثبت و مشتاق باشید. به یاد داشته باشید که تا زمانی که شما را نشناسد، دوست نداشته باشد و به شما اعتماد نکند، به شما اهمیت نخواهد داد. حضور در کنار دوستان و خانواده ای را که می توانند به کسب و کار شما بپیوندند را از دست ندهید. دوستان شما بزرگترین استخدام کنندگان شما هستند! نمونه‌های رایگان هر آنچه را که می‌فروشید به دیگران بدهید تا مردم بتوانند قبل از خرید امتحان کنند!

۴٫ مهارت های جدید می آموزید.

یک شغل می تواند شما را ملزم به انجام کاری کند که برای انجام آن استخدام شده‌اید، اما با بازاریابی شبکه ای، می توانید مهارت های جدیدی را بیاموزید. اگر شغل شما فرصتی برای رشد نمی دهد، یا می خواهید به یک خط کاری دیگر تبدیل شوید، بازاریابی شبکه ای می تواند یک گزینه عالی باشد.

از طریق تلاش‌های خود در بازاریابی شبکه‌ای، مهارت‌های ارزشمند تجاری و فروش را یاد خواهید گرفت. بسیاری از شرکت‌ها دوره‌هایی را به صورت آنلاین ارائه می‌دهند که می‌توانید از آنها برای آموزش خود در این زمینه استفاده کنید. 

۵- تحت کنترل هستید

شما انتخاب می کنید که چه زمانی می خواهید کار کنید و چقدر می خواهید کار کنید. تنها کسی که تصمیم می گیرد آیا می توانید مرخصی بگیرید، ترفیع بگیرید یا درآمد بیشتری کسب کنید، خودتان هستید! شما این آزادی را دارید که هر زمانی که می خواهید آنچه را که می خواهید انجام دهید. هیچ رئیسی وجود ندارد که به شما بگوید چه کاری انجام دهید. هیچ مدیری وجود ندارد که تصمیم بگیرد آیا ایده های شما را دوست دارد یا نه.

شما کنترل سرنوشت خود را در دست دارید.

برتری بازاریابی شبکه ای

۶٫ ساعات کاری خود را تنظیم می کنید.

بازاریابی شبکه ای به شما این امکان را می دهد که هر زمان که می خواهید، در جایی که می خواهید کار کنید. دیگر خبری از بیدار شدن در ساعت ۵:۳۰ صبح برای گرفتن مترو، نشستن در ترافیک در ساعات شلوغی، و هر روز حضور در دفتر، وجود ندارد. توانایی تنظیم ساعات کاری خود، انتخاب پروژه های خود، و رئیس خود بودن هرگز آسان تر از امروز نبوده است. با فرصت‌های بسیار زیاد آنلاین، پیدا کردن چیزی که برای شما مناسب باشد هرگز آسان‌تر از این نبوده است.

۷- می توانید بدون از دست دادن چیز زیادی ریسک کنید.

بسیاری از شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای، کیت‌های راه‌اندازی را برای توزیع‌کنندگان جدید به‌عنوان بخشی از بسته جبرانی خود به‌صورت رایگان ارائه می‌کنند و این امکان را فراهم می‌کنند که بدون کاهش بودجه، شروع به کار کنید. همچنین می توانید از دوستان یا خانواده وام گرفتن پول در نظر بگیرید. اگر به ایده کسب و کار شما اعتقاد داشته باشند، ممکن است مایل به دادن وام به شما باشند.

۸٫در زمان خواب درآمد کسب کنید.

کار در بازاریابی شبکه ای مزایای زیادی دارد، اما شاید یکی از بهترین دلایل برتری بازاریابی شبکه ای این باشد که به شما امکان می دهد در هنگام خواب درآمد کسب کنید. وقتی صحبت از پول درآوردن و آزادی مالی می شود، هیچ چیز به اندازه درآمد غیرفعال نیست.  چه بخواهید به صورت تمام وقت یا پاره وقت کار کنید، می توانید این کار را بدون از دست دادن توانایی خود برای کسب درآمد در حین انجام کاری که دوست دارید انجام دهید!

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=3336

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.