2

اعلام ضوابط انتظامی اختصاصی تاسیس شعب شرکت های بازاریابی شبکه ای

  • کد خبر : 2222
  • ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۹:۳۱
اعلام ضوابط انتظامی اختصاصی تاسیس شعب شرکت های بازاریابی شبکه ای

بدینوسیله ضوابط انتظامی اختصاصی تاسیس شعب شرکت های بازاریابی شبکه ای اعلامی از سوی پلیس محترم نظارت بر اماکن عمومی ناجا به شرح زیر اعلام می‌گردد: ۱٫ استقرار و فعالیت دفاتر مرکزی و تاسیس شعب شرکت های بازاریابی شبکه ای در واحدهای مسکونی یا مجتمع‌هایی که واحدهای مسکونی در آن مستقر می‌باشد، ممنوع است. ۲٫ […]

بدینوسیله ضوابط انتظامی اختصاصی تاسیس شعب شرکت های بازاریابی شبکه ای اعلامی از سوی پلیس محترم نظارت بر اماکن عمومی ناجا به شرح زیر اعلام می‌گردد:

۱٫ استقرار و فعالیت دفاتر مرکزی و تاسیس شعب شرکت های بازاریابی شبکه ای در واحدهای مسکونی یا مجتمع‌هایی که واحدهای مسکونی در آن مستقر می‌باشد، ممنوع است.

۲٫ افتتاح شعب و سایر اماکن وابسته (‌دفاتر و انبار) به شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در مجاورت مراکز دارای طبقه بندی (‌امنیتی، سیاسی، نظامی و انتظامی‌)‌، آموزشی و مذهبی ممنوع است.

۳٫ معابر ورودی، خروجی وکلاس‌های آموزشی شعب و سایر اماکن وابسته به شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای(دفاتر و انبار) مجهز به دوربین مداربسته(‌برابر استانداردهای ضوابط انتظامی عمومی‌) باشد.

۴٫ حضور مستمر مسئول شعبه و یا شخص جایگزین در محل شعبه برای همکاری با عوامل انتظامی در هنگام مراجعه به شعبه ضروری است.

۵٫ وجود حداقل ۳۰ متر فضای مفید برای برگزاری جلسات و فعالیت آموزشی در محل شعبه الزامی است.

۶٫ اعلام دقیق نشانی شعبه/دفتر و شماره تلفن همراه مسئول شعبه و شخص جایگزین برای هماهنگی درهنگام بازدید عوامل انتظامی به مرجع صدور مجوز ضروری است.

ضمناً با وحدت ملاک از ماده (۸) دستورالعمل بند (د) ماده (۵۵) قانون نظام صنفی، درصورتی که با اعلام پلیس نظارت بر اماکن عمومی موارد مذکور اسقاط شود مراتب بصورت مستند حسب مورد از طریق سازمان‌های صمت یا این دفتر به طور کتبی به شرکت اعلام می گردد تا ظرف مدت یک ماه نسبت به رفع آن اقدام گردد. درصورت عدم رفع آن، این دفتر پس از اخطار پانزده روزه به شرکت، مجوز شعبه مربوطه را باطل می‌نماید.
لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2222

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.