2

بهترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

 • کد خبر : 2079
 • ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
بهترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

امروزه بازاریابی شبکه‌ای در ایران رواج بسیاری پیدا کرده‌ و شرکت‌های فعال در این حوزه سعی دارند با میزان درآمد، تبلیغات گسترده، لیدرهای قدرتمند و متعهد، مجوزهای رسمی و محصولات متفاوت خود نظر عموم افراد را جلب کرده و کسب‌وکار خود را توسعه دهند. اما یکی از دغدغه‌های دائمی بازاریابان تازه کار و حتی قدیمی […]

امروزه بازاریابی شبکه‌ای در ایران رواج بسیاری پیدا کرده‌ و شرکت‌های فعال در این حوزه سعی دارند با میزان درآمد، تبلیغات گسترده، لیدرهای قدرتمند و متعهد، مجوزهای رسمی و محصولات متفاوت خود نظر عموم افراد را جلب کرده و کسب‌وکار خود را توسعه دهند. اما یکی از دغدغه‌های دائمی بازاریابان تازه کار و حتی قدیمی در این حوزه، اطلاع از بهترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. در ادامه ۱۰ تا از بهترین و پرفروش ترین شركت های بازاریابی شبکه ای در ایران را معرفی کنیم.


فهرست مطالب

بهترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران

تلاش کاران سرمایه وزین ( تکسو )

 • نام فارسی: تلاشکاران سرمایه وزین(تکسو)
 • نام انگلیسی: taksoo
 • شیوه فعالیت : بازاریابی شبکه ای
 • آدرس سایت: www.taksoo.ir

شرکت بازاریابی تلاش کاران سرمایه وزین به‌اختصار تکسو نامیده می‌شود. این شرکت به‌ عنوان یکی از پیشگامان و بهترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای با فروش مستقیم در ایران، تمام مجوزهای مربوط به بازاریابی شبکه‌ای را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده‌ است. شرکت بازاریابی شبکه‌ای تکسو به‌ عنوان یک تولیدکننده محصولات و خدمات مصرفی مشتریان، باعث افزایش توان تولیدی ملی می‌شود. برای تولید محصولات شرکت تکسو، مطابق استانداردهای جهانی عمل شده و این شرکت در تولید محصولات خود همواره بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

محصولات شرکت تلاش کاران سرمایه وزین (تکسو)

شرکت بازاریابی تکسو محصولات متنوعی را در زمینه مراقبت از پوست، ادویه، عسل، چای و دمنوش تولید می‌کند. محصولات مراقبتی پوست شامل انواع پاک‌کننده‌ها و شوینده های صورت، ترمیم‌کننده و تقویت‌کننده پوست، کرم و روغن‌های طبیعی می‌شود. این شرکت به تولید دمنوش‌های متنوعی نظیر دم نوش بابونه، گزنه، آویشن، چای سبز و چای کوهی می‌پردازد. ازجمله ادویه‌جات این شرکت می‌توان به وانیل خالص، هل، زردچوبه، فلفل قرمز و سیاه، پودر زنجبیل، چوب دارچین، پودر سماق و ادویه‌های ترکیبی و… اشاره کرد.

وضعیت شرکت تلاش کاران سرمایه وزین (تکسو)

 • وضعیت: فعال
 • این شرکت دارای مجوز بازاریابی شبکه ای می باشد. شماره مجوز:۰۴۲۲۴۷۸۵۸۱ به مدت ۵ سال تا تاریخ ۱۴۰۴/۷/۱۴
 • پروانه کسب در رسته واحد صنفی بازاریابی شبکه ای برای شرکت بازاریابی شبکه ای تلاشکاران سرمایه وزین صادر گردید.

شرکت تکسو با تولید محصولات باکیفیت و متنوع همواره تلاش می‌کند تا به حفظ و بهبود سلامتی افراد کمک کند. این شرکت با قرار دادن این اصل به‌عنوان اساسی‌ترین نکته مهم باعث پیشرفت و بهبود کاری خود شده‌ است.

بیشتر بخوانید

تلاش کاران سرمایه وزین ( تکسو )

پارس نیوشا نیک

 • نام فارسی: پارس نیوشا نیک
 • نام انگلیسی: pars newsha nik
 • شیوه فعالیت : بازاریابی شبکه ای
 • آدرس سایت: www.newshanik.ir

شرکت بازاریابی شبکه‌ای پارس نیوشا نیک محصولات خود نظیر انواع چای، دمنوش و قهوه را با برند نیوشا نیک به بازار عرضه می‌کند. شرکت پارس نیوشا نیک یک شرکت سهامی خاص است و در سال ۱۳۹۱ فعالیت رسمی خود را در حوزه بازاریابی شبکه‌ای آغاز نمود.

محصولات شرکت پارس نیوشا نیک

از جمله پرطرفدارترین محصولات شرکت پارس نیوشا نیک می‌توان به انواع چای، قهوه، دمنوش و شکلات فوری اشاره کرد. ضمنا دمنوش‌ها در طعم‌های متفاوتی به مشتریان عرضه می‌شوند.

وضعیت شرکت پارس نیوشا نیک

 • وضعیت:فعال
 • این شرکت دارای مجوز بازاریابی شبکه ای می باشد. شماره مجوز:۰۴۲۶۹۲۴۷۸۰
 • شرکت پارس نیوشانیک پروانه کسب در رسته واحد صنفی بازاریابی شبکه ای را به مدت ۵ سال تا تاریخ ۱۴۰۴/۹/۵ دریافت کرد.

این شرکت انواع محصولات پرطرفدار نظیر دمنوش‌های ترکیبی را به مشتریان عرضه می‌کند. پزشکان و بسیاری از افراد فعال در حوزه طب سنتی مصرف دمنوش‌های نیوشا نیک را به بیماران و عموم افراد توصیه می‌کنند که همین امر باعث بهبود وضعیت فعالیت این شرکت شده است.

رسالت و ویژگی‌های شرکت پارس نیوشا نیک

ازجمله ویژگی‌های استفاده از محصولات شرکت پارس نیوشا نیک تقویت سیستم ایمنی بدن، درمان سرماخوردگی، کاهش استرس و اضطراب و کاهش فشار خون است. شرکت پارس نیوشا نیک متناسب با انواع سلایق، دمنوش‌های خالص و ترکیبی را در اختیار مشتریان قرار داده است. بنابراین مشتریان می‌توانند انواع دمنوش‌های خالص نظیر دمنوش به‌ لیمو، زیره سبز، آویشن، کاسنی و گل گاوزبان و از انواع دمنوش‌های ترکیبی نظیر دمنوش آویشن و زیره را خریداری و استفاده نمایند.

بیشتر بخوانید

پارس نیوشا نیک

کاریزما تجارت یکتا

 • نام فارسی: کاریزما تجارت یکتا
 • نام انگلیسی: karizma tejarate yekta
 • شیوه فعالیت : بازاریابی شبکه ای
 • آدرس سایت: karizmatikmlm.ir

شرکت بازاریابی کاریزما تجارت یکتا از مجموعه گروه شرکت‌های سیلانه سبز محسوب می‌شود. این شرکت مجوز کسب بازاریابی شبکه‌ای را در سال ۱۳۹۵ دریافت کرد. شرکت کاریزما تجارت یکتا با هدف برقراری تعاملی سازنده وارد بازاریابی شبکه‌ای شد.

محصولات شرکت کاریزما تجارت یکتا

شرکت کاریزما تجارت یکتا با ارائه نوآوری و عرضه بسیاری از محصولات ازجمله محصولات آرایشی و بهداشتی، توانسته کالاهای باکیفیت را با قیمت مناسبی به مصرف‌کنندگان ارائه نماید. به‌طورکلی محصولات شرکت بازاریابی کاریزما تجارت یکتا شامل محصولات آرایشی و بهداشتی، دستمال مرطوب، موادغذایی، عطریات، شوینده و لوازم خانه و آشپزخانه می‌شود.

وضعیت شرکت کاریزما تجارت یکتا

 • وضعیت:این شرکت در حال حاضر تعطیل می باشد.
 • پروانه کسب در رسته واحد صنفی بازاریابی شبکه ای برای شرکت کاریزما تجارت یکتا صادر گردید.
 • این شرکت دارای مجوز بازاریابی شبکه ای می باشد . شماره مجوز: ۰۴۳۶۳۱۶۱۱۳ به مدت پنج سال (تا تاريخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۵)

شرکت کاریزما تجارت یکتا افتخارات زیادی را از سمت مراجع و سازمان‌های مختلف کسب کرده‌ و طی مدت فعالیت خود، خدمات شایانی را به صنعت آرایشی و بهداشتی کشور ارائه نموده است.

رسالت و ویژگی‌های شرکت کاریزما تجارت یکتا

برخی از محصولات آرایشی و بهداشتی صرفا توسط شرکت کاریزما تجارت یکتا و برای اولین‌بار در ایران به تولید رسیده‌اند. از جمله مزایا این شرکت می‌توان به برقراری ارتباط مستقیم و موثر با مصرف‌کنندگان نهایی، ارائه کالاهای باکیفیت و برخورداری از قیمت مقرون‌به‌صرفه اشاره کرد.

کاریزما تجارت یکتا

میراث نفیس دست ها

 • نام فارسی: میراث نفیس دستها
 • نام انگلیسی: miras nafis dastha
 • شیوه فعالیت: بازاریابی شبکه ای
 • آدرس سایت: www.hph.co.ir

ازجمله بهترین و پرفروش ترین شركت های بازاریابی شبکه ای در ایران، شرکت میراث نفیس دست‌ها با بیش‌ از ۲۰۰ محصول در ۷ برند به شمار می‌رود. بسته‌بندی ایمان یکی از سهام‌داران شرکت میراث نفیس دست‌ها است که تمام محصولات شرکت توسط آن تولید می‌شود. محصولات تولیدی این شرکت به‌طورکلی در دسته محصولات آرایشی و بهداشتی قرار می‌گیرد و تمام این محصولات مطابق با استانداردهای بین‌المللی و داخلی هستند.

محصولات شرکت میراث نفیس دست ها

میراث نفیس دست‌ها به‌صورت تخصصی در تولید پک‌های کاهنده چربی پوست، جوان‌ساز پوست چرب، ترمیم‌کننده مو و آبرسان پوست فعالیت می‌کند. همچنین این شرکت به تولید لوازم آرایشی از جمله رژگونه، رژلب، سایه چشم، پاک‌کننده و انواع کرم می‌پردازد. از دیگر محصولات این شرکت می‌توان به خمیر دندان، دهان‌شویه، لوسیون بدن، ضدآفتاب، ژل خنک‌کننده و ماسک مو اشاره کرد.

وضعیت شرکت میراث نفیس دست ها

 • وضعیت: فعال
 • این شرکت دارای مجوز بازاریابی شبکه ای می باشد . شماره مجوز:۰۴۲۵۳۷۰۶۴۰ به مدت پنج سال ۱۴۰۴/۸/۲۴
 • شرکت میراث نفیس دستها پروانه کسب در رسته واحد صنفی بازاریابی شبکه ای را تا ۱۴۰۴/۸/۲۴ دریافت کرد.

در سال‌های اخیر شرکت میراث نفیس دست‌ها با تولید و گسترش محصولات تولیدی باعث تداوم فعالیت خود شده است. این شرکت با شایسته‌گزینی همواره باعث پیشرفت در فعالیت‌های مرتبط با بازاریابی شبکه‌ای می‌شود.

رسالت و ویژگی‌های شرکت میراث نفیس دست ها

از جمله ویژگی‌های شرکت میراث نفیس دست‌ها می‌توان به تامین پاداش مشاوران فروش و توجه به خرده‌فروشی، تلاش برای ایجاد فرهنگ حمایت از تمام اعضا شرکت، فراهم نمودن کسب درآمد عادلانه برای تمام اعضا، ارائه آموزش‌های لازم برای تسلط بیشتر افراد و تمرکز بر شایسته سالاری اشاره کرد.

بیشتر بخوانید

میراث نفیس دست ها

شرکت جانسو تجارت

 • نام فارسی: جانسو تجارت
 • آدرس سایت: www.jansu.ir
 • شیوه فعالیت: بازاریابی شبکه ای

شرکت بازاریابی شبکه‌ای جانسو تجارت از سابقه طولانی در زمینه تجارت برخوردار است. این شرکت پروانه کسب خود را در سال ۱۳۹۴ دریافت کرد و فعالیت رسمی او در این سال آغاز شد. به‌طورکلی حوزه فعالیت شرکت بازاریابی جانسو تجارت محصولات متنوعی از جمله مواد غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی و پوشاک را دربرمی‌گیرد.

محصولات شرکت جانسو تجارت

شرکت جانسو تجارت در دسته مواد غذایی محصولات بسیار باکیفیتی را به مشتریان عرضه می‌کند. از جمله این محصولات می‌توان به غلات صبحانه، انواع چای و دمنوش اشاره کرد. این شرکت در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مانند انواع کرم پودر، لوسیون، عطر و ادکلن، رژگونه و خط چشم، کرم ضدجوش و پاک‌کننده عمیق، انواع شامپو، کرم‌های نرم کننده، دستمال کاغذی و تیغ یک‌بار مصرف نیز فعالیت می‌کند.

وضعیت شرکت جانسو تجارت

 • وضعیت:ابطال مجوز
 • فعالیت در شرکت “جانسو تجارت”  به علت ابطال پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مجاز نمی‌باشد.

اخیرا به‌دلیل مسدود بودن حساب بانکی و تعهدات مالی شرکت جانسو تجارت، وضعیت آن به حالت تعلیق درآمده که موجب لغو مجوز فعالیت این شرکت شده‌ است. ازجمله دلایل دیگری که باعث لغو مجوز فعالیت شرکت جانسو تجارت شده، انجام تراکنش مالی توسط حساب شخص غیر و عدم انطباق نام دارنده پروانه کسب از میان نمایندگان هیئت‌مدیره به‌شمار می‌رود.

رسالت و ویژگی‌های شرکت جانسو تجارت

از جمله ویژگی‌های شرکت جانسو تجارت می‌توان به عرضه محصولات متنوعی نظیر محصولات مرتبط با سلامتی، بهداشتی و آرایشی، پوشاک و مواد غذایی اشاره کرد. تنوع محصولات در این شرکت باعث می‌شود تا مشتریان انتخاب راحت‌تری داشته باشند. مواد غذایی تولیدی شرکت جانسو تجارت بسیار باکیفیت بوده و از طعم خوبی برخوردار هستند.

جانسو تجارت

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم

 • نام فارسی: هلدينگ تجارت قرن بيست و يكم ايرانيان- وست ويژن
 • نام انگلیسی: vast-vision
 • آدرس سایت: royalynet.com
 • شیوه فعالیت: بازاریابی شبکه ای

مجموعه بازاریابی وست ویژن برند مرتبط با هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم به‌شمار می‌رود. این مجموعه برای دستیابی به اهداف خود که توسعه سلامت افراد جامعه است، از فرآورده‌های ژل رویال استفاده می‌کند. هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم محصولاتی بر پایه ژل رویال تولید می‌کند که برای سلامتی بسیار مفید بوده و امروزه طرفداران زیادی را پیدا کرده‌ است. مجموعه بازاریابی شبکه‌ای وست ویژن تلاش می‌کند تا با هدف افزایش سطح سلامت مردم؛ این محصول را برای اقشار مختلف جامعه با ارزنده‌ترین قیمت تولید نماید.

محصولات هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم

فراورده‌هایی برپایه ژل رویال از جمله محصولات تولیدی مجموعه بازاریابی وست ویژن به شمار می‌روند. هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم اطلاعات مفیدی را در ارتباط با خواص مصرف فرآورده‌های ژل رویال به مخاطبان و مردم ارائه می‌دهد که می‌تواند در جلب نظر افراد مختلف بسیار موثر باشد. این هلدینگ با ارائه محصولات باکیفیت همواره سعی در افزایش سطح سلامت همه افراد جامعه دارد.

وضعیت هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم

 • وضعیت: فعال
 • این شرکت دارای مجوز بازاریابی شبکه ای می باشد . شماره مجوز:۰۴۶۸۳۶۹۹۶۵ به مدت پنج سال ۱۴۰۶/۱۱/۰۴
 • شرکت هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم پروانه کسب در رسته واحد صنفی بازاریابی شبکه ای را تا ۱۴۰۶/۱۱/۰۴ دریافت کرد.

امروزه هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم با ارائه محصولات و فرآورده‌های ژل رویال توانسته رضایت مشتریان را در شاخصه‌هایی ازجمله کیفیت محصولات و قیمت آن‌ها جلب کند. این مجموعه با مخاطبان خود ارتباطی سازنده و تعاملی برقرار می‌کند که درنهایت به سلامت و تندرستی آن‌ها منجر می‌شود.

رسالت و ویژگی‌های هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم با تعیین قیمت مناسب برای محصولات خود، خرید آن‌ها را برای عموم افراد امکان‌پذیر کرده است. این محصول برای درمان بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات جسمی کاربرد خواهد داشت. بنابراین مخاطبان و استفاده‌کنندگان از این محصولات می‌توانند به‌راحتی آن را خریداری کرده و برای بهبود سلامت خود از آن استفاده کنند. این مجموعه همواره به انتقادها و نظرات مشتریان در بهبود کیفیت محصولات خود توجه می‌کند.

بیشتر بخوانید

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم

شرکت تجارت وینا کران

 • نام فارسی: تجارت وینا کران
 • نام انگلیسی: tejarat vinna karan
 • آدرس سایت: www.winna.ir
 • شیوه فعالیت: بازاریابی شبکه ای

شرکت بازاریابی شبکه‌ای تجارت وینا کران (ویانا کران) با رعایت برخی استانداردها در تولید محصولات و توجه به کیفیت تولیدات خود، در فهرست بهترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای ایران قرار می‌گیرد. این شرکت ارائه‌کننده محصولات مراقبت از پوست و آرایشی برپایه ترکیبات گیاهی است.

محصولات شرکت تجارت وینا کران

محصولات شرکت تجارت وینا کران شامل محصولات مراقبت از پوست و حفظ سلامت آن و همچنین محصولات آرایشی و بهداشتی است. کلیه این محصولات بر پایه ترکیبات خالص گیاهی و معدنی بوده و برای پوست شما حساسیت یا ضرر ایجاد نمی‌کنند. بنابراین مخاطبان می‌توانند با خیالی آسوده نسبت‌ به خرید این محصولات اقدام نمایند.

وضعیت شرکت تجارت وینا کران

 • وضعیت:ابطال مجوز
 • فعالیت در شرکت “تجارت وینا کران” به علت ابطال پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مجاز نمی باشد.

بنیان‌گذاران شرکت تجارت وینا کران باتوجه به تجارب گذشته خود، استفاده از استانداردهای جهانی و همکاری با بهترین و پرفروش ترین شركت های بازاریابی شبکه ای توانسته محصولات خود را به‌صورت مستقیم و با بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه کنند و سطح کیفی فعالیت خود را حفظ نمایند.

رسالت و ویژگی‌های شرکت تجارت وینا کران

شرکت تجارت وینا کران به‌دلیل همکاری با بهترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و کسب تجارب کافی از آن‌ها، توانسته استانداردهای داخلی و جهانی را به‌صورت کامل در تولید محصولات خود رعایت کند. بنابراین محصولات و کالاهای تولیدی این شرکت از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند و به پوست شما آسیب نمی‌رسانند. شما می‌توانید محصولات شرکت تجارت وینا کران را به‌ صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید.

شرکت تجارت وینا کران

سپاروک پخش پایدار

 • نام فارسی: سپاروک پخش پایدار
 • نام انگلیسی: separuk
 • آدرس سایت: www.separuk.com
 • شیوه فعالیت: بازاریابی شبکه ای

شرکت بازاریابی سپاروک پخش پایدار با دریافت مجوز معتبر، به‌طور رسمی فعالیت خود را در حوزه بازاریابی شبکه‌ای شروع کرد. از جمله اهداف این شرکت، فروش مستقیم کالاهای مورد نیاز مردم نظیر محصولات بهداشتی و آرایشی، سلامت و نوشیدنی است. این شرکت با حذف هزینه تبلیغات و واسطه تلاش کرده است تا افراد بتوانند با قیمت بهتری محصولات را خریداری کنند. همچنین پس‌ از تلاش و پشتکار مدیران و اعضا، موفق به دریافت پروانه کسب بازاریابی شبکه‌ای شد.

محصولات شرکت سپاروک پخش پایدار

شرکت سپاروک پخش پایدار به عنوان یکی از پرفروش ترین شركت های بازاریابی شبکه ای انواع محصولات بهداشتی و آرایشی، دمنوش و قهوه را تولید می‌کند. انواع عطر و لوسیون، مکمل‌های گیاهی، ضدعفونی کننده‌های الکلی و غیرالکلی، محصولات مراقبتی و آرایشی مو، تقویت کننده مو، ژل شستشو، ژل اسکراب، کرم مرطوب کننده و خنک‌کننده پوست صورت از جمله پرطرفدارترین محصولات این شرکت محسوب می‌شوند. البته این شرکت به تولید دمنوش و قهوه فوری نیز می‌پردازد و محصولات متنوعی را به بازار عرضه نموده است. دمنوش به و گل محمدی و دمنوش ترکیبی سیب، هل و دارچین از این دست هستند. قهوه فوری لاته، هات چاکلت، کافی میکس، کاپوچینو و موکاچینو نیز از دیگر محصولات تولیدی این شرکت به شمار می‌روند.

وضعیت شرکت سپاروک پخش پایدار

 • وضعیت:فعال
 • اعطای مجوز به شرکت های بازاریابی شبکه ای به معنی تایید نحوه فعالیت آنها نمی‌باشد.
 • این شرکت دارای مجوز بازاریابی شبکه ای می باشد. شماره مجوز:۰۴۶۶۳۲۵۰۲۸
 • شرکت سپاروک پخش پایدار پروانه کسب بازاریابی شبکه ای از اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی را به مدت ۵ سال تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ دریافت کرد.

شرکت سپاروک پخش پایدار با توجه به استقبال مشتریان و بازاریابان، همچنان به فعالیت خود ادامه داده و محصولات مورد نیاز مردم را تامین می‌کند.

رسالت و ویژگی‌های شرکت سپاروک پخش پایدار

شرکت سپاروک پخش پایدار با حذف واسطه‌ها موجب کاهش قیمت محصولات شده است. از دیگر ویژگی‌های این شرکت، فعالیت در تولید حوزه گسترده‌ای از محصولات نظیر آرایشی و بهداشتی، مراقبتی، دمنوش و قهوه فوری می‌باشد.

بیشتر بخوانید

سپاروک پخش پایدار

بازاریابان ایرانیان زمین (بیز)

 • نام فارسی: بازاریابان ایرانیان زمین(بیز)
 • نام انگلیسی: bazaryabane Iranian zamin
 • آدرس سایت: www.bizmlm.ir
 • شیوه فعالیت: بازاریابی شبکه ای

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین با هدف ایجاد اشتغال، ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان و جلب رضایت آن‌ها وارد حوزه بازاریابی شبکه‌ای شده‌ است. هرفرد که توانایی جذب مشتری و ایجاد نمایندگی فروش جدید را دارد، می‌تواند با ثبت‌نام در این شرکت به‌ کار بپردازد. حوزه فعالیت شرکت بازاریابان ایران زمین شامل مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، منسوجات، لوازم آشپزخانه و محصولات فرهنگی است.

محصولات شرکت بازاریابان ایرانیان زمین

محصولات شرکت بازاریابان ایران زمین شامل قهوه‌های گانودرما، نوشابه‌های ورزشی، کلوچه و شیرینی، ادویه‌جات، چای، انواع غذاهای آماده، عسل، شکلات مخصوص، غلات صبحانه، انواع محصولات آرایشی شامل ماسک و ژل مو، تقویت‌کننده پوست و مو، ضدآفتاب، شامپوهای تخصصی ضدعفونی‌کننده و صابون‌های زیبایی، اسپری‌های خوشبوکننده بدن به انواع ژل‌های بهداشتی است. از دیگر محصولات این شرکت می‌توان به ریمل چشم و ابرو، سرم و تقویت پوست و مو، ماسک اسکراب صورت و بدن، کرم‌های آرایشی و بهداشتی، سایه چشم، انواع پد آرایشی و رژ لب اشاره کرد. ملزومات آشپزخانه، کالا خواب، تن‌پوش و لوازم التحریر نیز از جمله سایر محصولات این شرکت به شمار می‌روند.

وضعیت فعالیت بازاریابان ایرانیان زمین

 • وضعیت: فعال
 • این شرکت دارای مجوز بازاریابی شبکه ای می باشد. شماره مجوز:۰۴۲۳۵۴۳۳۲۱  به مدت ۵ سال تا تاریخ ۱۴۰۴/۷/۱۴
 • پروانه کسب در رسته واحد صنفی بازاریابی شبکه ای برای شرکت بازاریابی شبکه ای بازاریابان ایرانیان زمین صادر گردید.

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین با تولید محصولاتی متنوع، بسیاری از نیازهای مشتریان را برآورده کرده است. به‌ همین دلیل این شرکت همواره به فعالیت می‌پردازد و طرفداران زیادی دارد.

رسالت و ویژگی‌های بازاریابان ایرانیان زمین

بازاریابان ایران زمین به عنوان پرفروش ترین شركت بازاریابی شبکه ای نیاز شما را نسبت به ابزار و وسایل منزل برآورده می‌کند. ایجاد اشتغال برای افراد، دستیابی به اهداف مشخص اقتصادی و ارائه محصول باکیفیت به مشتریان از جمله مزایا این شرکت محسوب می‌شوند. هرکدام از نمایندگان می‌توانند در این مجموعه به یک مدیر فروش موفق تبدیل شوند.

بیشتر بخوانید

هر آنچه باید در مورد شرکت بازاریابان ایرانیان زمین (بیز) بدانید!

بازاریابان ایرانیان زمین (بیز)

سخت کوشان اریس

 • نام فارسی: سخت کوشان اریس
 • نام انگلیسی: sakht kooshan aris
 • آدرس سایت: www.arismarketing.ir
 • شیوه فعالیت: بازاریابی شبکه ای

شرکت سخت کوشان اریس از یک دهه سابقه کاری درزمینه فروش مستقیم و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی برخوردار است. محصولات ارائه‌شده توسط این شرکت کاملا گیاهی بوده و از بهترین مواد اولیه برای تولید آن‌ها استفاده می‌شود. محصولات شرکت سخت کوشان اریس به‌صورت مستقیم به مصرف‌کنندگان ارائه می‌گردد. به‌طورکلی حوزه فعالیت شرکت سخت کوشان اریس در دسته محصولات آرایشی و بهداشتی قرار می‌گیرد؛ اما امروزه در زمینه تولید محصولات پذیرایی نظیر میوه خشک نیز فعالیت می‌کند.

محصولات شرکت سخت کوشان اریس

محصولات شرکت سخت کوشان اریس شامل محصولات مراقبتی مو، پوست، دهان و دندان می‌باشد. همچنین پاک‌کننده‌های پوست، مراقبت از دور چشم نیز در دسته محصولات این شرکت قرار گرفته‌اند انواع. ادکلن، اسپری و عطر جیبی توسط شرکت سخت کوشان اریس به تولید رسیده‌اند. از جمله محصولاتی که به‌تازگی در این شرکت تولید شده است، محصولات پذیرایی نظیر میوه خشک خانواده می‌باشد.

وضعیت فعالیت شرکت سخت کوشان اریس

 • وضعیت:فعال
 • این شرکت دارای مجوز بازاریابی شبکه ای می باشد. شماره مجوز: ۰۴۶۶۷۲۵۰۶۷
 • شرکت “سخت کوشان اریس”   پروانه کسب بازاریابی شبکه ای از اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی را به مدت ۵ سال تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ دریافت کرد.

شرکت سخت کوشان اریس با بهره‌مندی از کادر مدیریتی مجرب خود توانسته یک دهه سابقه کاری مفید و عالی را کسب کند. این شرکت با مدیران دلسوز و فعال همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

رسالت و ویژگی‌های شرکت سخت کوشان اریس

یکی از ویژگی‌های محصولات شرکت سخت کوشان اریس، استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید محصولات است. شیوه توزیع این محصولات به‌صورت مستقیم صورت می‌گیرد. بنابراین با توزیع مستقیم می‌توان محصولاتی باکیفیت بسیار بالا و قیمتی مناسب به مصرف‌کننده ارائه نمود. همچنین امکان کسب درآمد برای تمام اقشار جامعه فراهم می‌شود که درنتیجه مشتریان می‌توانند با مبلغی مقرون‌به‌صرفه محصولات مورد نیاز خود را نظیر محصولات مراقبتی پوست و مو، خریداری کنند.

بیشتر بخوانید

سخت کوشان اریس

جمع‌بندی

در این مقاله به بررسی ۱۰ تا از بهترین شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران پرداختیم. شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای در ایران برای موفقیت در این حوزه باید مسیر طولانی و سختی را طی کنند. پرفروش ترین شركت های بازاریابی شبکه ای از برخی ویژگی‌ها نظیر مدیران هدفمند و کارکنان پرتلاش برخوردارند که همه این موارد در کنار یکدیگر باعث پیشرفت و صعود جایگاه آن‌ها خواهد شد.

 

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2079

برچسب ها

ثبت دیدگاه

 1. شرکت بادران در چه زمینه ای فعالیت می کنه؟

  • در زمینه تولید و عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی، مراقبت از مو و پوست، عطر و ادکلن و انواع محصولات سلولزی و شوینده ها فعالیت دارد.

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.