0

بازاریابی شبکه ای برای مبتدیان و نکات موفقیت در آن

  • کد خبر : 2067
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
بازاریابی شبکه ای برای مبتدیان و نکات موفقیت در آن

سخت ترین بخش سفر بازاریابی شبکه ای برای مبتدیان، فرآیند یادگیری و به کارگیری دانش است. رسیدن به اولین درآمد می تواند سخت باشد، اما درآمدهای بعدی می تواند بسیار آسان تر باشد. در این نوشتار برخی از نکات موفقیت بازاریابی شبکه ای برای مبتدیان آورده شده است تا بتوانید در سفر بازاریابی شبکه ای […]

سخت ترین بخش سفر بازاریابی شبکه ای برای مبتدیان، فرآیند یادگیری و به کارگیری دانش است. رسیدن به اولین درآمد می تواند سخت باشد، اما درآمدهای بعدی می تواند بسیار آسان تر باشد. در این نوشتار برخی از نکات موفقیت بازاریابی شبکه ای برای مبتدیان آورده شده است تا بتوانید در سفر بازاریابی شبکه ای خود موفق شوید.

باور داشته باشید

به خدا ایمان داشته باشید، خود را باور داشته باشید، به پیشرفت خود ایمان داشته باشید، به شرکت ایمان داشته باشید و مهمتر از همه، باور داشته باشید که موفقیت شما در این تجارت امکان پذیر است. اگر باور عمیقی در درون خود داشته باشید، در رسیدن به رویاهایتان غیرقابل توقف می شوید. هرگز اجازه ندهید شک به سیستمتان وارد شود زیرا به آرامی آرزوهایتان را می کشد.

 

برنامه ریزی کنید

آیا حتی قبل از طلوع خورشید فعالیت های خود را برنامه ریزی کرده اید؟

برای هر کاری از قبل برنامه ریزی کنید. آیا برنامه های شما راهی برای رسیدن به رویاهایتان است یا فقط برنامه ای است که هرگز به شما کمک نمی کند به رویاها و هدف خود نزدیک شوید؟ برنامه های خود را بنویسید و یک چارچوب زمانی برای اتمام آن تعیین کنید.

 

مطالعه کنید

هرگز یادگیری و رشد را متوقف نکنید. ذهنی باز داشته باشید تا از افرادی که می توانند به شما کمک کنند یاد بگیرید. از اشتباهات خود درس بگیرید و هرگز آنها را تکرار نکنید. برای یافتن ایده های جدیدی که می تواند به شما در کسب و کار MLM شما کمک کند، مدبر باشید.

تصمیم بگیرید

وقتی چیزهای جدیدی یاد گرفتید، آن را اجرا کنید و فقط نظاره گر موفقیت دیگران نباشید. از هر شانسی برای رسیدن به آنچه می خواهید استفاده کنید. اگر می خواهید به رویاهای خود برسید اکنون اقدام کنید.

آماده شوید 

برای بهترین و حتی برای بدترین تجربه ای که ممکن است در مسیرتان پیش بیاید آماده شوید. راهی که به سمت رویاهای شما می رود مستقیم نیست و قطعا مسیر دشواری است. برای هر اتفاقی که در انتظار شماست، آماده باشید.

شروع کنید 

شروع به عمل کنید و آموخته های خود را به کار ببرید. همه چیز به خودی خود اتفاق می افتد. از بهانه تراشی خودداری کنید. وقتی شکست می خورید کسی مقصر نیست جز خودتان، پس بهتر است کارهایی را انجام دهید که خود آینده شما از شما تشکر کند. به این فکر کنید که چرا به کسب و کار شبکه‌ای ملحق شده اید و آن را به عنوان انگیزه تبدیل کنید.

گوش کنید 

در یک گفتگوی دو طرفه ارتباط بهتر با شنونده است. هنگامی که با مشتریان خود صحبت می کنید، به نیازهای آنها گوش فرا دهید و به این نکته توجه کنید که چگونه می توانید مشکل آنها را حل کنید. فقط بر آنچه که خودتان می‌خواهید بگویید تمرکز نکنید، بلکه به چیزی که مشتری شما می خواهد به شما بگوید گوش دهید و از آنجا شروع کنید.

لبخند بزنید 

لبخند زدن هاله ای مثبت به شما می دهد. همیشه هر زمان که بیرون می روید لبخند بزنید. لبخند زدن به افراد می تواند شروعی برای ارتباط خوب برای شناختن یکدیگر و همکاری در آینده باشد.

پافشاری کنید

شما تنها در صورتی موفق خواهید شد که به آن ایمان داشته باشید و برای رسیدن به آن پافشاری کنید. همه مردم شما را باور نخواهند کرد، اما مهم این است که شما خودتان را باور داشته باشید و بدانید که کسب و کار شبکه برای شماست و موفق خواهید شد.

متعهد باشید

 متعهد شوید که هر کاری برای اینکه رویاهای خود را بدست آورید، انجام خواهید داد. بسیاری از مردم تسلیم مشکلات خود می شوند و به سادگی کنار می کشند. آیا واقعاً به رویاهای خود متعهد هستید؟ روزهای سخت همیشه نمی مانند. اگر آدم سرسختی باشید، حتی در زمان‌های سخت همیشه موفق خواهید بود.

 

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2067

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.