0

بازاریابی شبکه ای برای مبتدیان و نکات موفقیت در آن

  • کد خبر : 2067
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
بازاریابی شبکه ای برای مبتدیان و نکات موفقیت در آن

سخت ترین بخش سفر بازاریابی شبکه ای برای مبتدیان، فرآیند یادگیری و به کارگیری دانش است. رسیدن به اولین درآمد می تواند سخت باشد، اما درآمدهای بعدی می تواند بسیار آسان تر باشد. در این نوشتار برخی از نکات موفقیت بازاریابی شبکه ای برای مبتدیان آورده شده است تا بتوانید در سفر بازاریابی شبکه ای […]

سخت ترین بخش سفر بازاریابی شبکه ای برای مبتدیان، فرآیند یادگیری و به کارگیری دانش است. رسیدن به اولین درآمد می تواند سخت باشد، اما درآمدهای بعدی می تواند بسیار آسان تر باشد. در این نوشتار برخی از نکات موفقیت بازاریابی شبکه ای برای مبتدیان آورده شده است تا بتوانید در سفر بازاریابی شبکه ای خود موفق شوید.

باور داشته باشید

به خدا ایمان داشته باشید، خود را باور داشته باشید، به پیشرفت خود ایمان داشته باشید، به شرکت ایمان داشته باشید و مهمتر از همه، باور داشته باشید که موفقیت شما در این تجارت امکان پذیر است. اگر باور عمیقی در درون خود داشته باشید، در رسیدن به رویاهایتان غیرقابل توقف می شوید. هرگز اجازه ندهید شک به سیستمتان وارد شود زیرا به آرامی آرزوهایتان را می کشد.

برنامه ریزی کنید

آیا حتی قبل از طلوع خورشید فعالیت های خود را برنامه ریزی کرده اید؟

برای هر کاری از قبل برنامه ریزی کنید. آیا برنامه های شما راهی برای رسیدن به رویاهایتان است یا فقط برنامه ای است که هرگز به شما کمک نمی کند به رویاها و هدف خود نزدیک شوید؟ برنامه های خود را بنویسید و یک چارچوب زمانی برای اتمام آن تعیین کنید.

مطالعه کنید

هرگز یادگیری و رشد را متوقف نکنید. ذهنی باز داشته باشید تا از افرادی که می توانند به شما کمک کنند یاد بگیرید. از اشتباهات خود درس بگیرید و هرگز آنها را تکرار نکنید. برای یافتن ایده های جدیدی که می تواند به شما در کسب و کار MLM شما کمک کند، مدبر باشید.

تصمیم بگیرید

وقتی چیزهای جدیدی یاد گرفتید، آن را اجرا کنید و فقط نظاره گر موفقیت دیگران نباشید. از هر شانسی برای رسیدن به آنچه می خواهید استفاده کنید. اگر می خواهید به رویاهای خود برسید اکنون اقدام کنید.

آماده شوید 

برای بهترین و حتی برای بدترین تجربه ای که ممکن است در مسیرتان پیش بیاید آماده شوید. راهی که به سمت رویاهای شما می رود مستقیم نیست و قطعا مسیر دشواری است. برای هر اتفاقی که در انتظار شماست، آماده باشید.

شروع کنید 

شروع به عمل کنید و آموخته های خود را به کار ببرید. همه چیز به خودی خود اتفاق می افتد. از بهانه تراشی خودداری کنید. وقتی شکست می خورید کسی مقصر نیست جز خودتان، پس بهتر است کارهایی را انجام دهید که خود آینده شما از شما تشکر کند. به این فکر کنید که چرا به کسب و کار شبکه‌ای ملحق شده اید و آن را به عنوان انگیزه تبدیل کنید.

گوش کنید 

در یک گفتگوی دو طرفه ارتباط بهتر با شنونده است. هنگامی که با مشتریان خود صحبت می کنید، به نیازهای آنها گوش فرا دهید و به این نکته توجه کنید که چگونه می توانید مشکل آنها را حل کنید. فقط بر آنچه که خودتان می‌خواهید بگویید تمرکز نکنید، بلکه به چیزی که مشتری شما می خواهد به شما بگوید گوش دهید و از آنجا شروع کنید.

لبخند بزنید 

لبخند زدن هاله ای مثبت به شما می دهد. همیشه هر زمان که بیرون می روید لبخند بزنید. لبخند زدن به افراد می تواند شروعی برای ارتباط خوب برای شناختن یکدیگر و همکاری در آینده باشد.

پافشاری کنید

شما تنها در صورتی موفق خواهید شد که به آن ایمان داشته باشید و برای رسیدن به آن پافشاری کنید. همه مردم شما را باور نخواهند کرد، اما مهم این است که شما خودتان را باور داشته باشید و بدانید که کسب و کار شبکه برای شماست و موفق خواهید شد.

متعهد باشید

 متعهد شوید که هر کاری برای اینکه رویاهای خود را بدست آورید، انجام خواهید داد. بسیاری از مردم تسلیم مشکلات خود می شوند و به سادگی کنار می کشند. آیا واقعاً به رویاهای خود متعهد هستید؟ روزهای سخت همیشه نمی مانند. اگر آدم سرسختی باشید، حتی در زمان‌های سخت همیشه موفق خواهید بود.

مزاحمت ایجاد نکنید!

یکی از مهمترین نکاتی که مبتدیان بازاریابی شبکه‌ای باید به آن توجه کنند همین موضوع است …

لطفا قبل از شروع کسب و کار خود بدانید که اصرار و مزاحمت کار نمی کند. می‌دانم که در مورد این کسب‌وکار جدید بسیار هیجان‌زده هستید، اما قبل از اینکه فهرست ۱۰۰ نفره خود را از دوستان و خانواده‌تان تهیه کنید کمی صبر کنید.

به شما قول می‌دهم که استراتژی‌های بازاریابی واقعی بهتر عمل می‌کنند، دوستان و خانواده را آزار نمی‌دهید و به روابط آسیب نمی‌رسانید.

جایگاه خود را تعریف کنید

دوران فروش به همه گذشته است. شما نیاز به یک جایگاه دارید.

چرا؟ زیرا همه افراد به یک چیز نیاز ندارند. زمانی که نیازهای خود را فهمیدید، بهتر می توانید به مردم خدمت کنید.

اگر بدانید به چه چیزی علاقه دارید و بتوانید یک نام تجاری برای آن ایجاد کنید، می توانید به یک منطقه خاص خدمات رسانی کنید و نیازهای آنها را بهتر از زمانی برآورده کنید.

اینطور نیست که همه به چیزی که شما ارائه می‌دهید نیاز نداشته باشند، اما ممکن است افراد زیادی همان چیز را بفروشند. بنابراین خود را از طریق برندسازی و ارائه یک جایگاه خاص متمایز کنید!

یک نام تجاری ایجاد کنید

در ادامه باید برای خود برندسازی کنید، نه شرکت شما. آنها قبلاً یک برند دارند.

از آن لذت ببرید و برندی بسازید که متعلق به خودتان باشد و از محصولات MLM که به عنوان ابزاری برای خدمت به مخاطبانتان است، استفاده کنید. کارهای زیادی می توانید با برندسازی انجام دهید! این یکی از سرگرم کننده ترین بخش های این تجارت است.

شروع به یادگیری بازاریابی کنید

اغلب اوقات uplineها بازاریابی واقعی را آموزش نمی دهند. ممکن است به این دلیل باشد که آن را بلد نیستند یا نمی دانند چگونه آن را آموزش دهند.  در صورت عدم آموزش استراتژی های بازاریابی مدرن توسط خطوط بالایی، خودتان دست به کار شوید. استراتژی های قدیمی این روزها کمتر جواب می دهند. (نه اینکه اصلا کار نکنند! اما مانند این است که با وجود ماشین بخواهید دوچرخه سواری کنید)

انتظارات واقع بینانه داشته باشید

افراد زیادی با این توقع که به سرعت پول نقد زیادی تولید کنند به بازاریابی شبکه ای می پیوندند. واقعیت این است که ساختن یک کسب و کار و کسب درآمدی که اکثر ما برای رسیدن به آن تلاش می کنیم، نیاز  به زمان و تلاش دارد.

نکته جالب در مورد فروش مستقیم این است که دستیابی به اهداف را آسان می‌کند! فقط بدانید که زمان می برد و احتمالاً به کار بیشتری از آنچه انتظار داشتید نیاز دارد.

سوال بپرسید

سوال پرسیدن اشکالی ندارد!

با افرادی که در شرکت‌های دیگر هستند ارتباط برقرار کنید. این روزها افراد زیادی هستند که به روش های مختلف به بازاریابان شبکه ای در مورد استراتژی های مدرن آموزش می‌دهند. فقط شروع به تحقیق کنید!

تسلیم نشوید!

از بین همه این نکات، به نظر من این یکی از همه مهمتر است.

این تجارت مانند هر چیز دیگری در زندگی با فراز و نشیب همراه است. موفقیت در هر کاری با جنگیدن با سراشیبی ها و دیدن دستاوردها و تغییر سبک زندگی به دست می آید.

حتی زمانی که همه چیز سخت یا کسل کننده می شود یا با سرعتی که انتظارش را داشتید حرکت نمی کنید ادامه دهید!

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2067

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.