2

ایجاد ادله الکترونیکی به منظور حفظ حقوق بازاریابان

  • کد خبر : 2597
  • ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۸:۵۸
ایجاد ادله الکترونیکی به منظور حفظ حقوق بازاریابان

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و کسب‌وکارهای مجازی در خصوص ایجاد ادله الکترونیکی به منظور حفظ حقوق بازاریابان به اطلاع کلیه‌بازاریابان می‌رساند؛ ایجاد ادله الکترونیکی به منظور حفظ حقوق بازاریابان در راستای ایجاد ادله الکترونیکی به منظور تسریع و نظم بخشی به فرآیند رسیدگی به نارضایتی ها و حفظ حقوق بازاریابان، طی بخشنامه شماره […]

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و کسب‌وکارهای مجازی در خصوص ایجاد ادله الکترونیکی به منظور حفظ حقوق بازاریابان به اطلاع کلیه‌بازاریابان می‌رساند؛

ایجاد ادله الکترونیکی به منظور حفظ حقوق بازاریابان

در راستای ایجاد ادله الکترونیکی به منظور تسریع و نظم بخشی به فرآیند رسیدگی به نارضایتی ها و حفظ حقوق بازاریابان، طی بخشنامه شماره ۶۰/۲۲۱۳۰۹ مورخ ۹۶/۱۰/۰۶شرکت ها موظف گردیده اند از تاریخ این بخشنامه در اسرع وقت نسبت به رعایت موارد اقدام نمایند.

۱– به استناد بند (۱۴) ماده (۱۰) آیین نامه اجرایی موضوع مواد (۲) ،(۱۲) و ماده (۸۷) قانون نظام صنفی و تبصره آن، صورتحساب واریز کمیسیون و پاداش ماهیانه به همراه جزئیات دریافتی از هر بخش طرح سوددهی در زمان محاسبه کمیسیون در پایان ماه و نیز فاکتور خرید بلافاصله بعد از خرید از سایت ،هر یک از طریق پست الکترونیکی واحد شرکت، به پست الکترونیکی ثبت‌شده کاربر ارسال گردد.

۲-بر مبنای عرف تجاری و اصول کلی حقوقی مبنی بر قرار گرفتن‌یک نسخه از قرارداد در اختیار هریک از طرفین آن در زمان ثبت نام بازاریاب ، نسخه کامل از قرارداد و شرایط و ضوابط داخلی شرکت، از طریق پست الکترونیکی رسمی شرکت به پست الکترونیکی ثبت‌شده بازاریاب ارسال شود. عدم انجام این کار در حکم نقص بند (۲) ماده (۱۰) آیین نامه فوق الذکر می باشد.

کلام آخر

عدم صدور هشدار موید این نیست که فعالیت کسب و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است. گزارش شما می‌تواند ما را به موقع در مورد شناسایی رویه تجاری بد یا بروز تخلفات در حوزه بازاریابی شبکه ای آگاه نماید.

لطفا؛ هر چیزی را که فکر می کنید ممکن است تخلفات یا رویه تجاری بد در حوزه بازاریابی شبکه ای است گزارش دهیدگزارش شما به ما در جهت تامین منافع عمومی کمک خواهد نمود.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2597

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.