3

اخطار کتبی به شرکت راه سوم پارسیان

  • کد خبر : 2582
  • ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹
اخطار کتبی به شرکت راه سوم پارسیان

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب‌و کارهای مجازی در خصوص اخطار کتبی به شرکت راه سوم پارسیان به اطلاع می‌رساند: اخطار کتبی به شرکت راه سوم پارسیان کمیته موضوع ماده(۱۵) آیین نامه مواد(۲)، (۱۲) وتبصره ماده(۸۷) قانون نظام صنفی در جلسه مورخ ۱۴/۴/۹۶، با توجه به عناوین تخلفات آن شرکت مقرر […]

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب‌و کارهای مجازی در خصوص اخطار کتبی به شرکت راه سوم پارسیان به اطلاع می‌رساند:

اخطار کتبی به شرکت راه سوم پارسیان

کمیته موضوع ماده(۱۵) آیین نامه مواد(۲)، (۱۲) وتبصره ماده(۸۷) قانون نظام صنفی در جلسه مورخ ۱۴/۴/۹۶، با توجه به عناوین تخلفات آن شرکت مقرر نمود:

۱-برابر ماده (۱۳) آیین نامه مذکور برای دفعه اول نسبت به اخطار کتبی و درصورت تکرار تخلف مستند به بندهای (۵) و (۶) بخش (ب) ماده موصوف نسبت به تعلیق فعالیت شرکت اقدام گردد.

۲- براساس تبصره(۱) بخش(الف) ماده مارالذکر علاوه بر اخطار، محدودیت راه اندازی شعبه و برگزاری همایش تا اصلاح عملکرد به مدت سه ماه اعمال شود.

کلام آخر

هدف از صدور اخطار کتبی که مشتمل بر توضیحات و دلائل صدور آن است آگاهی بخشی به شرکت و بازاریابان جهت پیشگیری و هدایت آنها در برابر نقض احتمالی قوانین و ضرورت اصلاح رویه و رفتار جاری و همچنین اطلاع از عواقب اقدامات اجرایی کمیته نظارت ( اخطار کتبی ، تعلیق و ارجاع پرونده آنها به مراجع ذی صلاح ) است . 

عدم صدور هشدار، تعلیق یا فیلتر در خصوص سایر کسب و کار ها موید این نیست که فعالیت کسب‌ و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است. و گزارش شما می‌تواند ما را به موقع در مورد شناسایی رویه تجاری بد یا بروز تخلفات در حوزه بازاریابی شبکه ای آگاه نماید.

لطفا؛ هر چیزی را که فکر می کنید ممکن است تخلفات یا رویه تجاری بد در حوزه بازاریابی شبکه ای است گزارش دهیدگزارش شما به ما در جهت تامین منافع عمومی کمک خواهد نمود.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2582

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.