2

اخطار کتبی به شرکت تلاش آفرینان تجارت (تات)

  • کد خبر : 2496
  • ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۹:۱۱
اخطار کتبی به شرکت تلاش آفرینان تجارت (تات)

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب‌و کارهای مجازی در خصوص اخطار کتبی به شرکت تلاش آفرینان تجارت (تات) به اطلاع می‌رساند: اخطار کتبی به شرکت تلاش آفرینان تجارت (تات) کمیته موضوع ماده (۱۵) آیین نامه مواد (۲)، (۱۲) وتبصره ماده (۸۷) قانون نظام صنفی در جلسه مورخ ۲۵/۰۲/۹۷ با توجه به […]

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب‌و کارهای مجازی در خصوص اخطار کتبی به شرکت تلاش آفرینان تجارت (تات) به اطلاع می‌رساند:

اخطار کتبی به شرکت تلاش آفرینان تجارت (تات)

کمیته موضوع ماده (۱۵) آیین نامه مواد (۲)، (۱۲) وتبصره ماده (۸۷) قانون نظام صنفی در جلسه مورخ ۲۵/۰۲/۹۷ با توجه به عنوان تخلف مبنی بر عدم درج اطلاعات واریز پورسانت در پایگاه داده شرکت، با اخطار کتبی به آن شرکت موافقت نمود. بدیهی است درصورت تکرار تخلف مذکور مستند به ماده (۱۳) آیین نامه مذکور نسبت به تشدید مجازات برای آن شرکت اقدام خواهد شد.

کلام آخر

عدم صدور هشدار، تعلیق یا فیلتر در خصوص سایر کسب و کار ها موید این نیست که فعالیت کسب‌ و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است. و گزارش شما می‌تواند ما را به موقع در مورد شناسایی رویه تجاری بد یا بروز تخلفات در حوزه بازاریابی شبکه ای آگاه نماید.

لطفا؛ هر چیزی را که فکر می کنید ممکن است تخلفات یا رویه تجاری بد در حوزه بازاریابی شبکه ای است گزارش دهیدگزارش شما به ما در جهت تامین منافع عمومی کمک خواهد نمود.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2496

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.