0

اخطار کتبی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

  • کد خبر : 7990
  • ۲۱ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰
اخطار کتبی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش ۸۴۲۳۵۱ و به نقل از نتورک نیوز، اخطار کتبی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ صادر شد. همچنین گفته شده است که عدم صدور هشدار، اخطار، تعلیق یا فیلتر در خصوص دیگر کسب و کارها نشان‌گر آن نیست که این کسب و کارها به طور کامل در مرزهای قانونی فعالیت می‌کنند. گزارش […]

به گزارش ۸۴۲۳۵۱ و به نقل از نتورک نیوز، اخطار کتبی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ صادر شد. همچنین گفته شده است که عدم صدور هشدار، اخطار، تعلیق یا فیلتر در خصوص دیگر کسب و کارها نشان‌گر آن نیست که این کسب و کارها به طور کامل در مرزهای قانونی فعالیت می‌کنند. گزارش دقیق شما می‌تواند به ما کمک کند تا به موقع تشخیص دهیم که آیا رفتارهای نادرست در حوزه بازاریابی شبکه‌ای دارای ریشه در رویه‌های تجاری نادرست است یا تخلفاتی در این زمینه رخ داده است، و در نتیجه تدابیر اجرایی متناسب را اتخاذ کنیم.

اخطار کتبی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

تخلف شرکت بازاریابی

پیرو اخطار کتبی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ۳۰ مرداد ۱۴۰۲، گفته شده است که مطابق تفهیم نامه شماره ۱۱۱۹۱۷۸۸ کمیته نظارت، تاریخ ۲۸/۱۰/۱۴۰۱ و پاسخ شرکت به آن در نامه شماره ۱۱۳۰۳۵۳۴ مورخ ۲۶/۱۱/۱۴۰۱، و با توجه به دفاعیات مدیر عامل شرکت در جلسه مورخ ۱۵/۵/۱۴۰۲ کمیته نظارت، موجب تاسیس شعبه غیر مجاز، محرز و نقض بند (الف) ماده (۱۳) آیین نامه اجرایی قانون نظام صنفی شده است. به این تشخیص، کمیته اقدام به صدور اخطار کتبی نموده است.

با توجه به تبصره (۲) بخش (الف) ماده (۱۳) آیین نامه اجرایی مذکور، شرکت ملزم به اصلاح و ارائه گزارش اقدامات انجام شده به دبیرخانه کمیته در مدت ۲۰ روز است. در غیر این صورت، نماد شرکت به رنگ زرد تغییر می‌یابد.

این رأی در اختیار دیوان عدالت اداری بر اساس بند (۲) ماده (۱۰) و تبصره (۲) ماده (۱۶) قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری قرار دارد و قابل تجدید نظر است.

منبع: https://easnaf.mimt.gov.ir/s/mfajkC6

بیشتر بخوانید

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=7990

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.