3

اخطار کتبی به شرکت مروارید پنبه ریز

  • کد خبر : 2571
  • ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۲
اخطار کتبی به شرکت مروارید پنبه ریز

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب‌و کارهای مجازی در خصوص اخطار کتبی به شرکت مروارید پنبه ریز به اطلاع می‌رساند: اخطار کتبی به شرکت مروارید پنبه ریز هشدار اول با توجه به بند (۸) مصوبه مورخ ۲۴/۰۲/۱۴۰۱ کمیته نظارت موضوع ماده (۱۵) آیین نامه مواد(۲)، (۱۲) و تبصره ماده (۸۷) قانون […]

دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب‌و کارهای مجازی در خصوص اخطار کتبی به شرکت مروارید پنبه ریز به اطلاع می‌رساند:

اخطار کتبی به شرکت مروارید پنبه ریز

هشدار اول

با توجه به بند (۸) مصوبه مورخ ۲۴/۰۲/۱۴۰۱ کمیته نظارت موضوع ماده (۱۵) آیین نامه مواد(۲)، (۱۲) و تبصره ماده (۸۷) قانون نظام صنفی و پیرو تفهیم تخلف شماره ۲۰۸۸۲۶/۶۰ مورخ ۰۲/۰۹/۱۴۰۰، کمیته موصوف ارتکاب تخلف تاسیس شعبه غیر مجاز موضوع بند (۱۵) بخش (الف) ماده (۱۳) آیین‌نامه را محرز و رأی به اخطار کتبی صادر نمود.

لذا براساس تبصره (۲) بخش (الف) ماده (۱۳) آیین­ نامه، شرکت موظف است ظرف مدت (۲۰) روز عملکرد خود را اصلاح اقدام نماید. در غیر اینصورت نسبت به تعلیق و تغییر رنگ نماد به زرد آن شرکت اقدام خواهد شد.

این رأی وفق بند(۲) ماده(۱۰) و تبصره(۲) ماده(۱۶) قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری تا(۳) ماه پس از ابلاغ، قابل اعتراض است.

هشدار دوم

کمیته موضوع ماده (۱۵) آیین نامه مواد(۲)، (۱۲) وتبصره ماده (۸۷) قانون نظام صنفی در جلسه مورخ ۲۹/۰۸/۹۶ پس از استماع دفاعیات شفاهی و کتبی جنابعالی با توجه به عنوان تخلف مبنی بر عدم پرداخت تعهدات مربوط به بازاریابان در موعد مقرر با تذکر کتبی به آن شرکت موافقت نمود. بدیهی است درصورت تکرار تخلف مذکور مستند به ماده (۱۳) آیین نامه مذکور نسبت تشدید مجازات برای آن شرکت اقدام خواهد شد.

کلام آخر

هدف از صدور اخطار کتبی که مشتمل بر توضیحات و دلائل صدور آن است آگاهی بخشی به شرکت و بازاریابان جهت پیشگیری و هدایت آنها در برابر نقض احتمالی قوانین و ضرورت اصلاح رویه و رفتار جاری و همچنین اطلاع از عواقب اقدامات اجرایی کمیته نظارت ( اخطار کتبی ، تعلیق و ارجاع پرونده آنها به مراجع ذی صلاح ) است . 

عدم صدور هشدار، تعلیق یا فیلتر در خصوص سایر کسب و کار ها موید این نیست که فعالیت کسب‌ و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است. و گزارش شما می‌تواند ما را به موقع در مورد شناسایی رویه تجاری بد یا بروز تخلفات در حوزه بازاریابی شبکه ای آگاه نماید.

لطفا؛ هر چیزی را که فکر می کنید ممکن است تخلفات یا رویه تجاری بد در حوزه بازاریابی شبکه ای است گزارش دهیدگزارش شما به ما در جهت تامین منافع عمومی کمک خواهد نمود.

لینک کوتاه : https://nwnews.ir/?p=2571

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.